Work your Way to France

Work your Way to France Centre de Formation à l'Installation Professionnelle en France

Dit jaar weer een nieuwe reeks groepscursussen 'Frans voor Nederlandstaligen' in de Morvan (Bourgogne).Voor beginners: 1...
08/04/2025

Dit jaar weer een nieuwe reeks groepscursussen 'Frans voor Nederlandstaligen' in de Morvan (Bourgogne).
Voor beginners: 19 - 23 mei // 7 - 11 juli
Voor niveau intermediair: 16 -20 juni // 25 - 29 augustus
Vervolgcursus op niveau intermediair: 22 - 26 september
Alle info vind je op:
https://franslereninfrankrijk.com/frans-voor-nederlanders/

Enkele referenties over themaweek ‘Frans voor Nederlandstaligen’

Rita Mok (Amsterdam)

« Vijf dagen werk-vakantie in de Morvan, het was allebei en allebei heeft het
mijn verwachtingen overtroffen.
‘s Ochtends serieus aan het werk, een bevlogen Maarten die ons zowel qua
grammatica als spreekvaardigheid , m.b.v. video’s en filmpjes en niet te
vergeten zijn motiverende manier van lesgeven behoorlijk op weg heeft
geholpen.
Niveauverschil bij de 6 cursisten was er wel maar ook daar wist
Maarten goed op in te spelen. En wel zo dat het voor iedereen
plezierig bleef.
De middagen waren voor zelfstudie ( Maarten was dan altijd beschikbaar),
voor 1 op 1 gesprekjes of excursies met de « locals ».
‘s Avonds met de andere cursisten uit eten, en dat voelde toch echt als
vakantie.
Kortom een leerzame, zeer plezierige 5 dagen die mij enorm gestimuleerd
hebben weer met de Franse taal aan de slag te gaan.
Ontzettend bedankt!! »

Hans Pronk (Yonne)

De cursus van CFIPF die ik samen met mijn partner Petra heb gevolgd heeft mij erg geholpen om systeem te ontdekken in de Franse taal. Het Frans dat ik spreek heb ik in feite opgepikt van de ‘straat’. Ik heb het gevoel dat ik me daar redelijk mee kan redden in de dagelijkse omgang met vrienden en buren etc. Echter zodra het onderwerp wat complexer wordt voel ik dat het gebrek aan een goede theoretische basis me meer en meer in de weg zit. Na de week met Maarten heb ik het gevoel dat dit fundament daadwerkelijk aanwezig is. Het behoeft nog versterking en uitbouw maar als basis is het voor mij een enorme verbetering. Ik begrijp veel beter hoe de theorie in elkaar steekt door de handvatten die Maarten daarbij aangereikt heeft. De gekozen vorm – groepsgewijs onderwijs afgewisseld met zelfstudie – maakt dat een ieder in zijn eigen tempo kan studeren.

Peter Prinsen (Hérault)

Wat een enerverende week! Maarten een echt weergaloos passionele leraar werd onze hoeder in een tijdelijke menselijke organisatie met als doel zes 50 en 60 plussers wat beginners Frans bij te brengen. Onze conclusie is dat wij er allemaal beter uit zijn gekomen qua Frans als dat we er een week eerder mee gestart waren. Nu komt het aan op doorgaan van die ingeslagen weg waar de bodem voor is gelegd. Maarten en Lonneke heel erg bedankt voor de fijne en zeer zeker leerzame week.

Carla Roksnoer (Pyrénées Orientales)

« Na 5 dagen denken en praten in het Frans voelt het alsof je in een andere wereld (land) leeft. Maarten weet je zo te boeien en te enthousiasmeren dat je nergens anders meer aan kunt denken. Ja, het gaat snel maar zonder dat je druk ervaart. Er is een heel fijne afwisseling van serieus en grappig met de les omgaan. Maar bovenal voel je toch de professionaliteit en de prima kennis van het Frans. Ik zie nu vooral een duidelijke structuur in de taal waardoor het lezen van een tekst veel begrijpelijker is geworden. Maar ook maakt het mij zelfverzekerder bij het praten.
Wat ik ook nog wil noemen is de fijne sfeer waarin je onthaald wordt, gemoedelijk en vriendelijk met zelfs grote zorg voor de lunch. Voor mij een hele leerzame maar ook hele mooie week!!!
Merci Maarten »

Geert Smulders (Dordogne)

« De opzet van de cursus is heel goed doordacht. Ik heb het ervaren als zeer intensief en tegelijkertijd heel leerzaam op een aangename wijze. Op een interactieve wijze worden conversatie, grammatica en uitbreiding van de woordenschat gecombineerd met toepassing in de praktijk tijdens de middagactiviteiten. De wijze waarop gedoceerd wordt is zowel zeer deskundig als plezierig.
Het appartement en de lunches zijn uitstekend en maken daarmee ook het verblijf zeer aangenaam.

Kortom een aanrader voor iedereen die de Franse taal beter wil leren te beheersen in een aangename setting! »
Timo Mullers (Paris)

De training met Maarten heeft mijn Frans een boost gegeven. Het was een intensieve gezellige week met een mooi afwisselend programma en leuke medecursisten.
Het is fijn om de Franse-taal vanuit mijn eigen taal te leren. Vrienden en collegae in Parijs vertellen me dat mijn Frans verbeterd is. Ze wisten niet van de cursus.
Inez Wisse (Dordogne)

« Een fantastische cursus Frans, door een bevlogen Maarten die met eindeloos geduld alles uit de kast haalt om het prachtige Frans in je hoofd vast te hechten. Van grammatica tot het spreken, alles komt aan bod in deze barstensvolle week. Beslist een must voor Nederlanders in Frankrijk!

Maarten, bedankt! »

Aletta Binsbergen (Cantal)

Van 8 tot en met 12 oktober heb ik bij jullie een intensieve taalcursus gevolgd. Intensief: « de hele dag Frans praten » , « de lessen met duidelijke uitleg van Maarten », « de oefeningen », « de excursies » en « het tempo » waren de eerste dagen wennen.
Na de tweede dag ging dat stukken beter en kon ik volop genieten. We hebben hard gewerkt maar ook veel gelachen samen.
Heerlijk gegeten van de lunches die we kregen voorgezet. Het aangename appartement maakte deze week tot een leerzame « vakantie.
Niet te vergeten de oergezellige diners die we met 4 cursisten samen gebruikten in het Vlaamse restaurant of het grillrestaurant….

Maar hoewel ik naar huis ging met een vol hoofd, kan ik nu zelf prima verder met de aangeboden lesstof, de oefeningen en de antwoorden.
Bedankt Maarten je goede zorg.

12/01/2023

Work your Way to France activities split up by 2023

After five years of working together under the flag of CFIPF Work your Way to France, we - Maarten Stroes and Lonneke Grobben - will each continue our activities separately.
- The recruitment of medics throughout France, medical French lessons and group French lessons for Dutch speakers will remain under Maarten's responsibility at CFIPF.
- Lonneke will from now on do the personal guidance for emigrating people and also bringing together entrepreneurs in France from her new company 𝙇𝙤𝙣𝙣𝙚𝙦𝙪𝙚. You can read more about this on the website www.lonneque.com.

Despite the services being split, we will continue to cooperate in the areas where our services can reinforce each other. In this way, we are able to focus optimally on our core business and, if desired, make use of each other's qualities.
We will continue to operate mainly from the Villa des Fleurs, in St.Honoré-les-Bains, where we receive our clients and can accommodate them in one of the appartments.

workyourwaytofrance.com
lonneque.com

Volop kansen voor jonge specialisten in Frankrijk!Bent u een jonge medisch specialist en heeft u moeite om in Nederland ...
07/03/2022

Volop kansen voor jonge specialisten in Frankrijk!
Bent u een jonge medisch specialist en heeft u moeite om in Nederland een fijne, vaste baan te vinden ? Wij nodigen u uit om samen met ons uw mogelijkheden in Frankrijk te verkennen. Er zijn zoveel kansen voor u in dit prachtige land; u zult met open armen ontvangen worden, en we laten u zien dat de Franse taal geen probleem hoeft te zijn !
Wij zijn namelijk een full service recrutementbureau voor medici, waarbij we zelf de cursussen medisch Frans verzorgen en aanbieden – in uw vakgebied.
Daarnaast nemen we alle zorgen bij uw weg, doordat we ervaren en gespecialiseerd zijn in het begeleiden van medici die in Frankrijk gaan werken.
Kijk eens op onze site naar de banen in uw vakgebied, of neem contact met ons op zodat we uw wensen kunnen doornemen.
Wij hopen van u te horen,
Maarten Stroes en Lonneke Grobben
CFIPF Work your Way to France
workyourwaytofrance.com

Discover our newest joboffer: we're looking for one or two general practitioners for a turnkey office based in a new med...
27/01/2022

Discover our newest joboffer: we're looking for one or two general practitioners for a turnkey office based in a new medical office building with a fixed salary in the middle of France, between Clermont-Ferrand and Limoges - in the countryside.
If you would like to know more, please contact us and/or look for the information on our website :
https://workyourwaytofrance.com/fr/8798-2/

Want to work as a general practicioner at 30 minutes from the Mediterrenean Sea ?It is possible with CFIPF! The recruter...
07/12/2021

Want to work as a general practicioner at 30 minutes from the Mediterrenean Sea ?
It is possible with CFIPF! The recruter full-service for healthcare professionals, wanting to work in France.
- surrounded by the whineyards of the Corbière wine
- near Narbonne
- work in a young and motivated team
- a new 'maison de santé' with modern practices
And of course with our guidance (offered); course medical French during the preparation period + guiding by your inscription.
Contact us at: [email protected], we're happy to tell you more!
Picture: Richard Randall

Adresse

Saint-Honoré-les-Bains
58360

Heures d'ouverture

Lundi 09:00 - 17:00
Mardi 09:00 - 17:00
Mercredi 09:00 - 17:00
Jeudi 09:00 - 17:00
Vendredi 09:00 - 17:00

Téléphone

+33641564560

Notifications

Soyez le premier à savoir et laissez-nous vous envoyer un courriel lorsque Work your Way to France publie des nouvelles et des promotions. Votre adresse e-mail ne sera pas utilisée à d'autres fins, et vous pouvez vous désabonner à tout moment.

Contacter L'école

Envoyer un message à Work your Way to France:

Raccourcis

Partager