Tartu Kunstikool

Tartu Kunstikool

Comments

MEISTRID POLE KITSID 😎

Tartu Rakenduslik Kolledž ja Tartu Kunstikool pakuvad õmblusteta õppe pilootprogrammi raames valikkursusi kõigile Tartu üldhariduskoolidele.
Nii saad omandada teadmiseid ja oskusi, mida Sinu kodukool täna ei võimalda ning mõnd eriala praktikas proovida.

Loe lähemalt 👇
https://tartu.ee/et/uudised/tartu-gumnasistidele-pakuvad-valikaineid-ka-tartu-rakenduslik-kolledz-ja-tartu-kunstikool?fbclid=IwAR1be1NFU8tSxPO5sb4xTq_rmqof8-9e-jtpxGBPMoGHyrkJQM45OlWe2-A

#tartuvoco
#meistritekool
#oskustegatulevikku
#sajagatulevikku
Tartu Rakenduslik Kolledž ja Tartu Kunstikool pakuvad õmblusteta õppe pilootprogrammi raames valikkursusi Tartu üldhariduskoolidele. Programm võimaldab õpilastel lisaks oma koolimajale teadmisi ja oskusi omandada ka mõne teise kooli valikkursusel või hoopis praktilise töökogemuse kaudu.

Milliseid valikud koolid pakuvad, saab lähemalt uudistada 👇🏼
Ootame kevadet ja HUUV Jewellery Kolmtäpid on juba täies õies 🌸.
Aitäh Tartu Kunstikoolile fotode eest!
Stilist: Kerli Kuldmaa
Fotograaf: Keit Käsnar
Modell: Kätriin
🧑‍🏫Kolm Tartu õpetajat sai riikliku haridusstipendiumi! Stipendiumi abil saavad õpetajad võtta igapäevatööst vaba semestri enesetäiendamiseks ning haridusvaldkonna arendamiseks.

Kolm stipendiumi saanud Tartu õpetajat on:
Tartu Jaan Poska Gümnaasiumi füüsikaõpetaja Eerik Säre;
Hugo Treffneri Gümnaasiumi bioloogiaõpetaja Ott Maidre;
Tartu Kunstikooli õpetaja Deniss Jeršov.
Tänavuse riikliku haridusstipendiumi pälvisid õpetajad Silja Enok, Deniss Jeršov, Eerik Säre, Ott Maidre ja Tiiu Leibur. Palju õnne! Stipendium annab võimaluse õpetajatel võtta igapäevatööst vaba semester enesetäiendamiseks ning haridusvaldkonna arendamiseks.

2022. aasta stipendiaadid keskenduvad oma vabal semestril stipendiumi toel õppematerjalide loomisele, metoodika arendamisele ja digilahendustega seotud teemadele, toetades sellega nii õppijaid kui ka oma kolleege.

🔹 Tartu Jaan Poska Gümnaasiumi füüsikaõpetaja Eerik Säre kasutab stipendiumi, et luua gümnaasiumi füüsika videotunde ja digikursuseid.

🔹 Pärnu Koidula Gümnaasiumi informaatikaõpetaja Tiiu Leibur õpetaja pälvis stipendiumi professionaalsuse enesehindamist ja kutse taotlemise protsessi toetava õpianalüütilise rakenduse loomiseks.

🔹 Hugo Treffneri Gümnaasiumi bioloogiaõpetaja Ott Maidre kasutab stipendiumi gümnaasiumi praktilise valikkursuse „Mikroskoopia gümnaasiumile“ digitaalse õppematerjali loomiseks.

🔹 Deniss Jeršov Tartu Kunstikoolist kasutab stipendiumi visualiseerimise metoodika rakendamist toetava õpiobjekti loomiseks.

🔹 Mitme aine õpetaja Silja Enok Vändra Gümnaasiumist saab stipendiumi esimese ja teise kooliastme majandusõpetuse õppematerjali ning metoodilise kursuse loomiseks ja läbiviimiseks õpetajatele ning koolijuhtidele.

Rohkem infot: https://www.hm.ee/et/uudised/viis-opetajat-saab-riikliku-haridusstipendiumi
PIKC LMMDV izglītojamie gūst pieredzi Igaunijā.

No 2021. gada 7. novembra līdz 2021. gada 20. novembrim uz Tartu mākslas skolu, Igaunijā (Tartu Kunstikool) mācību praksē devās trīs Vizuālā tēla stila (LMMDV Vizuālā tēla stils) izglītības programmas audzēknes. Ar Tartu mākslas skolu PIKC LMMDV sadarbojas ilgtermiņā, gan nosūtot, gan uzņemot izglītojamos mācību praksē. Tartu Mākslas skolas vēsture ir cieši saistīta ar Tartu Nacionālo mākslas institūtu un līdz ar to ar ietekmīgo mākslas skolu Pallas, kas padomju varas sākumā tika pārdēvēta par Konrāda Megi (Konrad Mägi) Augstāko Valsts mākslas skolu. 1944. gadā skola ieguva nosaukumu Tartu Nacionālais mākslas institūts. Tartu Vizuālās mākslas skola durvis vēra 1951. gada 1. jūlijā, kas tiek uzskatīta arī par Tartu Mākslas skolas oficiālo dzimšanas dienu. Pirmajā pastāvēšanas gadā tika mācīti tikai mākslas pedagoģijas kursi, dažu nākamo gadu laikā mācību programmu papildinot ar tēlniecības, dekorēšanas un modes dizaina disciplīnām. Nākamās pāris desmitgades Tartu mākslas skolai bija stabilas izaugsmes laiks. Šobrīd Tartu Mākslas skola piedāvā četras specialitātes - 3D dizains, grafiskais dizains, dekorators, stilists.

Tartu mākslas skolā mobilitātes dalībnieces no PIKC LMMDV apguva dažādas modes ilustrācijas un skicēšanas tehnikas. Savukārt otrajā nedēļā bija iespēja apgūt fotografēšanas prasmes, modes žurnāla veidošanas pamatus, kā arī devās uz Tallinu, lai kopā ar Tartu mākslas skolas audzēkņiem tiktos ar Kristi Pernu-Valdoju (Kristi Pärn-Valdoja), modes žurnāla "Säde" redaktori, un modes dizaineri Jānu Varki (Jaana Varkki). Movilitātes ietvaros dalībnieces apmeklēja mākslas galerijas, Zinātnes centru AHHAA un Tartu Mākslas muzeju.

Par savu dalību mobilitātē dalās:

Hanna: Mobilitātes laikā daudz attīstīju skicēšanas prasmes, dažādās tehnikas, kā arī atsvaidzināju modes vēstures zināšanas. Mobilitātē sapratu, ka mūsu skolai ir vairāk pieejamo materiālu tieši profesijas nodarbībām. Noteikti guvu fantastisku pieredzi. Iepazinos ar jauniem cilvēkiem, redzēju, kā cilvēki šeit komunicē un izbauda ikdienas nesteidzīgo dzīvi, kā arī bija lieliska iespēja darboties kopā ar igauņu modes ilustratori.

Luīze: Attīstīju Adobe Photoshop zināšanas, skicēšanas, komunikācijas prasmes, zināšanas par modi un modes ilustrāciju. Mobilitātē uzlaboju uzskatus par apgūstamo profesiju, tā deva plašāku skatījumu uz nākotni. Likās patīkami, ka skola studentiem piešķir nepieciešamos materiālus. Personīgā pieredze – jaunas kultūras iepazīšana, guvu labākas komunikācijas spējas, kā arī orientēšanās spējas kartē.

Marta: Mobilitātes laikā attīstīju savas modes ilustrācijas un skicēšanas, kā arī tintes un citu tehniku izmantošanas prasmes. Mobilitāte man atgādināja to, cik ļoti man patīk tas, ko es daru un ka man tas arī padodas. Skolotāji ļoti iedvesmoja turpināt darboties šajā jomā. Personīgi vairāk attīstīju savas angļu valodas spējas, bet lielākais ieguvums noteikti bija sadarbība ar profesionāļiem konkrētās jomās.

Mobilitātes izmaksas tiek segtas programmas Erasmus+ atbalstītā projekta "Profesionālo kompetenču pilnveidošana starptautiskā līmenī" Nr.2019–1–LV01–KA102–060137 ietvaros.

#LMMDV #ErasmusPlus #Tartu #TartuKunstikool
Majanduskooli delegatsioon külastas Tartu Kunstikooli, Tartu Kutsehariduskeskust ja Tartu Tervishoiu Kõrgkooli.
Tutvuti erinevate koolide koolijuhtimise, praktika- ja õppekorralduse ning avalike suhete juhtimise praktikatega.

Täname sooja vastuvõtu ja põneva päeva eest! 🤩

#tallinnamajanduskool #tartukunstikool #tartukutsehariduskeskus #tartutervishoiukõrgkool
PIKC LMMDV viesojas Tartu mākslas skolas audzēknes.

Programmas Erasmus+ mācību prakses ietvaros no 20. septembra līdz 15. oktobrim PIKC LMMDV viesojās audzēknes Laura Kaasik un Kerli Kuldmaa no Tartu mākslas skolas (Tartu Kunstikool).

Tartu mākslas skolas audzēknes savas mācību prakses ietvaros PIKC LMMDV Vizuālā tēla stila (LMMDV Vizuālā tēla stils) programmā veidoja pastižas darbus, praktizējās grima mākslā, kā arī sadarbībā ar Foto dizaina (LMMDV Foto dizains) programmas pedagogiem apguva modes fotogrāfiju, scenogrāfiju un foto apstrādi.

Tekstilizstrādājumu dizaina programmā bija unikāla iespēja apgūt batikošanas prasmes, izmantojot dabas materiālus. Foto dizaina izglītības programmā apmeklēja arī organizētos filmu vakarus par dažādiem māksliniekiem.

Laura un Kerli ciešā sadarbībā ar PIKC LMMDV Apģērbu dizaina (LMMDV Apģērbu dizains), Ādas izstrādājumu dizaina (LMMDV - Ādas izstrādājumu dizains ), Tekstilizstrādājumu dizaina (Tekstilizstrādājumu dizains LMMDV ), Metāla izstrādājumu dizaina (Mid.lmmdv) izglītības programmu pedagogiem atlasīja tērpus un aksesuārus, veidoja stilu un grimu. Mācību prakse noslēdzās ar Tartu audzēkņu kopīgu fotosesiju.

Par savu praksi Kerli saka: “Man ļoti patika mūsu mobilitāte Liepājā. Skolotāji bija ļoti izpalīdzīgi un motivējoši! Manuprāt, visinteresantākie bija pastižas darbi, kas arī bija visgrūtākie. Bet tas bija kaut kas tāds, ko es nekad iepriekš neesmu darījusi. Man patika arī t-kreklu apstrāde, ko darinājām batikas tehnikā. Protams, nodarbības ar Ēvaldu un Valteru vienmēr bija jautras, jo viņi tik tekoši runā angliski, tāpēc bija patīkami izrunāt visus uzdevumus. Filmu vakars bija mans mīļākais, jo filma par Marinu Abramoviču bija ļoti iedvesmojoša, un arī es noteikti vēlos organizēt kino vakarus mūsu skolā! Paldies par viesmīlību un veltīto laiku nelielai ekskursijai Liepājā. Jums ir lieliska skola ar daudzām iespējām!”

Paldies PIKC LMMDV pedagogiem Ievai Reinekai, Gunai Stikānei, Valteram Palapam, Ēvaldam Vanagam, Dzintrai Budovskai, Normundam Vamzim, Sandrai Zālei-Zālītei, Edijam Ābelim par ieguldīto darbu.

#LMMDV #ErasmusPlus #TartuKunstiKool #TartuMākslasSkola
19.– 20. oktoober toimub Kuressaare Ametikoolis graafilise disaineri kutsemeistrivõistlus. Võistlustöö sisuks on lähteülesande alusel välja mõelda ja valmistada sihtrühmale suunatud ning kommunikatsiooni eesmärgile vastavad kujundused. Edu ja loovust kõigile osalejatele! 👏
Aitäh Kuressaare Avatud Noortekeskus Noortejaam ja Saaremaa Noorsootöö Keskus!
Kuressaare Ametikool, Tartu Kunstikool
Sel nädalal toimus tänuõhtu Euroopa kutsemeistrivõistlustel EuroSkills Eestit esindanud delegatsioonile. 🏆 Haridus- ja teadusminister Liina Kersna tunnustas edukalt võistelnud noori meistreid, nende juhendajaid, samuti kutsekoole ja toetajaid.

22.–26. septembril toimusid Austrias Grazis Euroopa kutsemeistrivõistlused EuroSkills 2021. Eestit esindasid 17 noort meistrit 14 võistlusalal. Koju toodi mitu medalit: 🥈 hõbemedal maastikuehituses ning 🏅🏅 kutsemeisterlikkuse medalid graafilise disaini ja vastuvõtu administraatori erialal.

Meisterlikkuse medali said noor vastuvõtu administraator Olesja Tumilovitš Tallinna Teeninduskoolist, kelle juhendaja on Kristi Tarik, ning graafiline disainer Sander Lillo Tartu Kunstikoolist, kelle juhendaja on Janika Nõmmela.

Hõbemedali võitsid Räpina Aianduskooli maastikuehitajad Kerly Väinsar ja Egert Aug, keda juhendas Raili Laas.
videomapping
🏅Sander Lillo ja ekspert Janika Nõmmela – EuroSkills 2021 meisterlikkuse medal graafilises disainis!
Tartu Kunstikool

✨✨✨
"Ma olen treeningu käigus nii palju õppinud, et Austrias kohapeal võistlemine oli lausa lust. Ma nautisin igat hetke. Isegi kolmandat päeva, kui võistlusstress peale tuli ja käsi värisema hakkas. Mitte midagi ei saa võrrelda selle tundega, kui sa võistled enda ala parimatega koos ja te kõik teate, ükskõik mis tulemus tuleb, et te olete Euroopa parimad!" /Sander/
✨✨✨

𝑀𝑒𝑖𝑠𝑡𝑒𝑟𝑙𝑖𝑘𝑘𝑢𝑠𝑒 𝑚𝑒𝑑𝑎𝑙 𝑎𝑛𝑡𝑎𝑘𝑠𝑒 700 𝑝𝑢𝑛𝑘𝑡𝑖 𝑗𝑎 𝑒𝑛𝑎𝑚 𝑠𝑎𝑎𝑣𝑢𝑡𝑎𝑛𝑢𝑖𝑙𝑒 𝑛𝑖𝑛𝑔 𝑠𝑒𝑒 𝑜𝑛 𝑘𝑖𝑛𝑛𝑖𝑡𝑢𝑠𝑒𝑘𝑠, 𝑒𝑡 𝑛𝑎𝑑 𝑜𝑛 𝑜𝑚𝑎 𝑜𝑠𝑘𝑢𝑠𝑡𝑒𝑙𝑡 𝐸𝑢𝑟𝑜𝑜𝑝𝑎 𝑘𝑜̃𝑟𝑔𝑡𝑎𝑠𝑒𝑚𝑒𝑙.

🎨 | 3D kujundaja | Kujundusgraafik | Dekoraator | Stilist | 🎨

Operating as usual

Photos from Tartu Kunstikool's post 24/03/2022

🇩🇪 Meie õpilane Mait jagab enda õpirände kogemusi Saksamaalt 🇩🇪

"Detsembrist jaanuari lõpuni viibisin Erasmus Pro õpirändes Saksamaal Berliinis. Pro tähendab, et ise otsid, kus töötad ja elad jms. Töötasin ettevõttes nimega Infographik Pro, mis tegeleb infograafiliste visuaalide valmistamisega. Veebilehed, animatsioonid, trükised. Ettevõttes on 3 inimest + veel mõned partnerid. Sõbralik ja lustlik seltskond. Mina sain neilt õppida ja nemad ka minult. Kahjuks toimus koostöö enamasti distantsil, aga sain soovi korral alati kontoris töötamas käia. Huvitav oli jälgida milline on nende projektide elukaar ja kuidas ja kui tihti klientidega läbi käiakse. Väga tihti käis iga projekt mitme inimese töölaualt läbi. Üks kavandab ja teine illustreerib jne.

Vähemalt sama oluline kui töötamine on aga õpirände juures ka välismaal elamine ja harjumuspärasest keskkonnast välja tulemine. Talvel on Berliin ikkagi pea sama pime kui Eestis, ainult lund on haruharva. Kõige ilusama ilmaga nädalavehtusel läksin paari tunnise rongisõidu kaugusel asuvasse Dresdenisse ja sealt edasi mägisemasse Saksa Šveitsi (Sächsische Schweiz). Mägesid ma lihtsalt pidin nägema.

Suures linnas on palju võimalusi oma aja sisustamiseks. Läbi meetup.com leidsin erinevaid kokkusaamisi rahvusvahelises seltskonnas. Näiteks endasuguste värskete Berlineritega kohtumine baaris, raamatuklubi, ühine matk või portreede joonistamine. Suvel tuleb kindlasti tagasi tulla."

Photos from Tartu Kunstikool's post 22/03/2022

18. - 19. märtsil toimus Tartus loomehäkaton "Tulevikumood", mille käigus kutsuti kõiki kaasa mõtlema moe- ja tekstiilivaldkonna tuleviku üle 👕

Häkatoni eesmärk oli töötada välja erinevaid moemaailma tulevikku vaatavaid innovatiivseid ideid ning tiimidel olid selleks abiks kogenud mentorid ✂️

Tartu Kunstikoolist osalesid esimese kursuse stilist Kätlin Männiste ja teise kursuse stilistid Kerli Kuldmaa ja Hanna-Marii Margus 👗

Võitsime oma tiimiga Again&, kus oli lisaks meie õpilastele veel kolm liiget, Tartu Loomemajanduskeskuse poolt välja pandud auhinna: kolmekuulise tasuta inkubatsiooniprogrammis osalemise võimaluse Tartu Loomemajanduskeskuses 🥇

Again& puhul on tegemist ainulaadse veebikeskkonnaga kvaliteet-brändidele toodete kasutusaja pikendamiseks, võttes enda peale rõivaste parandamise korralduse 🧵🪡

Häkatoni rahastas Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond.

📸 Maria Kilk

21/03/2022

💡 Tartu Kunstikooli õpilased kohtuvad koolis lisaks oma õpetajatele iganädalaselt ka kunsti ja disainivaldkonnas tegutsevate praktikutega. 21. ja 28. märtsil kohtutakse Martin Lazareviga💡

Martin Lazarev on graafiline disainer ja fotograaf. Tartu Kunstikoolis on ta õppinud klassikalist joonistamist, mööbli disaini ja restaureerimist ning lõpetanud kujundusgraafika eriala. Aastast 2008 on Martin elanud Brasiilias ning olnud vabakutseline graafiline disainer, illustraator ja fotograaf.

Kohtume juba kell 15!

Photos from Tartu Kunstikool's post 17/03/2022

Selleks, et ikka parimas (õpetamise)vormis püsida, täiendavad end pidevalt ka meie õpetajad 🧑‍🏫🇫🇮

Veebruari lõpus külastasid nad Soomet ning läbisid seal tõelise kunsti-ja disaininäituste maratoni, mille hulka kuulus Bill Viola näitus Inner Journey. Kuigi meil on väga ammune ja sisuline koostöö Soome kunsti- ja disainikoolidega, üllatab Soome ikka ja jälle. Alati on midagi õppida 🤯💡

16/03/2022

Meie õpilaste animatsiooni kursuse töid 📺

Photos from Tartu Kunstikool's post 15/03/2022

Tähistasime üheskoos Pallase rahvaga emakeelepäeva 📖

Ette kanti nii omaloomingut kui ka lemmik eesti autorite teoseid. Mälestasime lugusid jutustades ka meie kallist lahkunud Karin Rummot 🥀

15/03/2022

Meie õpilane Triin paneb müüki Tartu Kunstikooli sini-kollase logoga kõrvarõngad ja värvilise päevalillega koti. Kogu müügist teenitud tulu annetab ta MTÜ Ukraina Kultuurikeskusele 🇺🇦

Kes osta ja toetada, võtke Triinuga ühendust [email protected] 📧

Photos from Tartu Kunstikool's post 14/03/2022

Mõned töötajad on meil karvasemad kui teised 🐾

Jenny ja Kiti tööülesanneteks on näiteks armas olemine, teiste tuju üleval hoidmine, erinevate Kunstikoolis olevate magamispindade läbi testimine ja laua taga istujate liikuma kutsumine 🐶🐱

11/03/2022

Otsid nädalavahetuseks põnevat kunstielamust? Tartu Kunstikoolil on sulle pakkuda lausa viis tasuta näitust 🥸

🎨 ERMi B-fuajees on üleval meie õpetaja Marina Aleksejeva markerijoonistuste näitus

🎨 Lokaalis Pirogov on üleval meie õpilase Heiko Paju isikunäitus " LAIALI VALGUNUD POHHUISM"

🎨 tARTu poes on üleval meie õpilase Daniil Logovoi isikunäitus "Alalisvool kui armu allikas ja arm kui alalisvool"

🎨 Tartu Kunstikooli trepigaleriis on üleval meie õpilase Pin Morghan Valgevälja isikunäitus "Future In Pink"

🎨 laupäeval avatakse kell 16 Narvas teatrikeskuses Vaba Lava meie õpilase Ilja Jakovlevi maalinäitus "FONDI DISAINER"

CODE sisseastumine 11/03/2022

CODE sisseastumine

Sooviksid leida oma raja või täiendada end enne mõnele disainierialale õppima kandideerimist? 🤔🔧 Ootame sind lühikesele kujunduseriala CODE õppekavale! 🎨✏️

✨ Loe lisa ja kandideeri: https://www.tartukunstikool.ee/et/code-sisseastumine

CODE sisseastumine Kui sa ei õpi ega tööta, kuid sooviksid leida oma raja või täiendada end enne mõnele disainierialale õppima kandideerimist, siis ootame sind CODEsse!

09/03/2022

Tartu Kunstikoolis õppiv noor Narva kunstnik Ilja Jakovlev avab 11. märtsil kell 16 maalinäituse "FONDI DISAINER" Narva teatrikeskuses Vaba Lava 🎨

Näitus on avatud märtsis ja aprillis.

04/03/2022

🔺 Jõulustipendiumi pälvija Helen Tartu Kunstikoolist: "Mulle koheselt meeldis kooli avatud ja sõbralik õhkkond - inimeselt inimesele, ei olnud mingit kõrgemat püha-ordu õpetajate seltsi. Inimlik ja vastutulelik. Pluss Tartu Kunstikooli vetsud olid viisakamad kui mõnedes teistes sama valdkonna koolised. See mõjutas päris palju. Vets on hoone tõeline peegel." 🔻

📖 Loe intervjuud siit: https://www.tartukunstikool.ee/et/uudised/intervjuu-2022-helen-lajal

Timeline photos 04/03/2022

Timeline photos

Responding to the current situation in Ukraine and the great number of running from the war to neighbour countries, from Estonia will support young Ukrainians coming to their country by involving them in specialised .
https://creativeeurope.digital/news/

Tartu Art School is immediately ready to receive 15 Ukrainian refugees – Estonian Design Centre 03/03/2022

Tartu Art School is immediately ready to receive 15 Ukrainian refugees – Estonian Design Centre

Tartu Kunstikool on koheselt valmis kooli vastu võtma 15 Ukraina sõjapõgenikku 🇺🇦

Tartu Art School is immediately ready to receive 15 Ukrainian refugees – Estonian Design Centre Tartu Art School is immediately ready to receive 15 Ukrainian refugees and offers accommodation and learning possibilites. With some preparation time, Tartu Art School is ready to receive up to 40 refugees.

Photos from Tartu Kunstikool's post 02/03/2022

Alates 2007. aastast saavad Tartu Kunstikooli lõpetajad endale lõpusõrmuse. Lõpusõrmuste autoriks on Liina Lõõbas, kes kujundas sõrmused oma Kunstikooli lõputöö raames. Kui kõik sõrmused omavahel kokku panna, moodustavad need Pallase hoovis oleva labürindi. 2007 aastal sai labürindi keskmise paani endale direktor Kadi Kreis 💍

Nüüdseks toodetakse aga igale lennule ühe kindla paaniga sõrmused. Seetõttu, et mitmekümne erineva sõrmuse tootmine on liiga kulukas ja aeganõudev töö, et seda iga aasta ette võtta.

Alates 2018. aastast tätoveerivad paljud meie lõpetajad endale sõrmuse peal oleva sümboli. Selle traditsiooni alustanud kursuse õpilane Diana meenutab naljaga: "Kunstikool oli mu elu üks valusamaid kogemusi ja tahtsin sellele lõpu panna, tehes tätoka, et talletada see valu igaveseks endasse!" 🔥

Praktikajuhendajate koolitus: disainmõtlemine, coaching, mentorlus | Juhan - täienduskoolituste infosüsteem 02/03/2022

Praktikajuhendajate koolitus: disainmõtlemine, coaching, mentorlus | Juhan - täienduskoolituste infosüsteem

🎨💡 Disainmõtlemise ning coachiva mentorluse koolitus annab ettevõtetele ja kooli praktikajuhendajatele esmased oskused disainivaldkonna praktikantide kaasamiseks 💡🎨

🔸 LOE LISA JA REGISTREERU: https://koolitus.edu.ee/training/7486

Praktikajuhendajate koolitus: disainmõtlemine, coaching, mentorlus | Juhan - täienduskoolituste infosüsteem Praktikajuhendajate koolitus annab praktilisi tööriistu disainmõtlemises, coaching ning mentorlus protsessides.

VEEBRUAR 2022 Kunstikoolis 01/03/2022

VEEBRUAR 2022 Kunstikoolis

‼️ Uus kuukiri väljas! Kaunist vastlapäeva 🧁

📆 VEEBRUAR 2022 KUNSTIKOOLIS 📆

VEEBRUAR 2022 Kunstikoolis Veebruarikuus on Tartu Kunstikoolis õhus suuremat pidulikkust kui muidu.

Photos from Tartu Kunstikool's post 01/03/2022

Kallid lõpetajad, soovime teile hulganisti kordaminekuid ja eduelamusi... aga jääme teid väga igatsema! 🥺 💐

28/02/2022

🔧🖌 Tartu Kunstikool avab uksed, et saaksid tulla tutvuma oma unistuste erialaga 🔧🖌

Avatud uste päevad toimuvad sel kevadel kolmel korral (3. märts, 28. aprill, 24. mai) algusega kell 13 📅

🔸 Saate tulla kooli koha peale (4. korrus, ruum 402) või liituda veebi teel: meet.google.com/shm-jcch-uvm

🔹 Avatud uste päeval tutvustavad meie õpetajad, teised töötajad ja õpilased teile:

🎨 Õppekorraldust
🎨 Portfooliote koostamist ja sisseastumiseksameid
🎨 Stilisti eriala
🎨 Dekoraatori eriala
🎨 3D disaineri eriala
🎨 Kujundusgraafika eriala
🎨 disanKUVA õppekava

Lõpuks viivad meie õpilased teid majatuurile, kus teil on võimalus lisaks majaga tutvumisele ka õpilastega veel omavahel juttu ajada 🏬🤸🏼‍♀️

Ootame sind! 😊

Photos from Tartu Kunstikool's post 26/02/2022

Silmades taevas ja meri
Inimene sinisilmne
Nagu peoga kühveldet teri
Imeline valge

Meeled tuultele valla
Uued vaod vaotuman palge
Süda sädemeid kalla
Tuli kõik neelab alla

Voogab päev üle lõõsan maa
Algaman merel kui tõus
Lebada kauem ei saa
Geenid veel jõus
Eestimaa

- Rõuk, 1981 🔵⚫⚪

📷 Fotod: Sirelle Raudvassar, 1. kursuse dekoraator, fotograafia aine lõputöö

President Alar Karis annab tänavu 148 teenetemärki 22/02/2022

President Alar Karis annab tänavu 148 teenetemärki

🏅 Teenetemärgid pälvisid ka Tartu Kunstikooli vilistlased Miljard Kilk ja Ave Matsin 🏅

President Alar Karis annab tänavu 148 teenetemärki President Alar Karis annab oma esimesel ametiaastal 148 teenetemärki.

BMX-krossis tuli hulk uusi rekordeid 21/02/2022

BMX-krossis tuli hulk uusi rekordeid

1. koha 15-16 aastaste tüdrukute seas saavutas meie esimese kursuse õpilane Mirjam Raun 🥇🎉 Palju õnne!

BMX-krossis tuli hulk uusi rekordeid BMX-krossis sõideti Tartu linna talvistel karikavõistlustel möödunud nädalavahetusel Tartu Velo jalgrattakeskuses neljas etapp. Kohal olid Eesti parimad ratturid ning lahingud peeti tulised. Eestlastele pakkusid konkurentsi Läti krossiratturid, kes jõudsid mitmes vanuseklassis esikolmikusse.

KUKU sisseastumine 17/02/2022

KUKU sisseastumine

Tule ja vii oma oskused järgmisele tasemele Tartu Kunstikooli kunstnik-kujundaja ehk KUKU jätkuõppes 💪🔧

✌️ Hea iseseisvumiseks!
🐥 Saad tuule tiibadesse!
🎨 Kohtu endasarnaste loojatega!
🙌 Vaheta kogemusi!
🌱 Aastaga 2 päris projekti!
🤝 Toetus coachidelt ja personaalselt mentorilt!
🤸 Turvaline keskkond eneseteostamiseks!

LOE LISA: https://www.tartukunstikool.ee/et/kuku-vastuvott

KUKU sisseastumine Jätkuõppes on Tartu Kunstikoolis võimalik õppida KUNSTNIK-KUJUNDAJA 5.taseme õppekaval järgnevatel spetsialiseerumistel:

17/02/2022

Tartu Kunstikooli lõpuaktus 2022 toimub 23. veebruaril kell 13.00 ERMi kohvikus 💐🌷

LISAINFO: https://www.facebook.com/events/251249383848096/

Photos from Tartu Kunstikool's post 16/02/2022

Kunagi pole liiga vara vastlakukleid nosima hakata... 🧁🐶

...aga enne, tuleb liigutada! Käib kunst ja tervis koos ehk käisime vastlamatkal 🎨🛷❄

15/02/2022

👉 Jälgi meie portfooliote kaitsmisi https://www.youtube.com/channel/UCKW00td4NdRSbjtM1Fl96EQ

‼️ Ootame teid juba järgmisel nädalal meie 4. ja 5. taseme kujundaja kutseõppe lõpetajate portfooliote kaitsmisi jälgima 👩‍🎓👨‍🎓

Tulevasele Kunstikooli õpilasele on see hea võimalus kooliga tutvuda ning tööandjale hea võimalus mõnele tublile kujundajale silm peale panna 😉

🔴 LISAINFO: https://www.tartukunstikool.ee/et/uudised/portfooliote-kaitsmised-2022

14/02/2022

💡 Tartu Kunstikooli õpilased kohtuvad koolis lisaks oma õpetajatele iganädalaselt ka kunsti ja disainivaldkonnas tegutsevate praktikutega. 14. ja 21. veebruaril kohtutakse Kaili Kase ja Raul Oreškiniga💡

Kaili ja Raul avasid kaheksa aastat tagasi Peipsiveerel, vanausuliste küla vanas kalurimajas, Voronja galerii. Kolmandal hooajal hakkasid nad korraldama Tartus Voronja korternäituseid ning EV100 juubeliaastal ka kunstisarja „Lätted“, mil näitused toimusid armastatud kunstnike sünnikodudes.

Kaks aastat tagasi avasid Kaili ja Raul Aparaaditehases „tARTu poe“, mille eesmärgiks oli vahendada publikuni eeskätt Tartuga seotud kunstnike loomingut. tARTu poe juures avanes juba aasta pärast ka tARTu galerii, kus toimub aastaringne kunstiprogramm ning lisaks käivitati podcast tARTu hääl, kus saavad sõna Tartu kunstnikud, kirjanikud, teatraalid ja filmitegijad.

Kaili ja Raul jagavad oma kogemusi loomisprotsessist – kuidas ideed tekivad, kuidas neid ellu viia ja tänapäeval samuti üsna oluline teema, kuidas leida rahastus oma ideede elluviimiseks.

Kohtume juba kell 15!

14/02/2022

🔺 Jõulustipendiumi pälvija Arli Tartu Kunstikoolist: "Tunnistangi, et see koht on minu jaoks kodu. Seal on ägedaid inimesi, vaba keskkond ja ma ei tunne ennast seal kui ametlikus kohas, vaid mul on tunne nagu koolis käimine on hobi, vaba aeg ja tegevus, mis hoiab minu tuju rõõmsa ja õnnelikuna. Ma olen vahest meelega kauem koolis, et vaba õhkkonda nautida." 🔻

📖 Loe intervjuud siit: https://www.tartukunstikool.ee/et/uudised/intervjuu-2022-arli-orlovski

Videos (show all)

Tartu Kunstikooli õpilased panid kunsti liikuma 💃🕺
KUKU õppe vastuvõtt kuni 26.02!
Tule Tartu Kunstikooli tööle!
Tartu Kunstikooli näituseprojekti avamine
Tule õpi dekoraatoriks Tartu Kunstikoolis!

Location

Category

Telephone

Address


Eha 41
Tartu
50103

Other Schools in Tartu (show all)
Autokool Zebra Autokool Zebra
Tartu

Pakume professionaalset liiklus- ja sõiduõpet kauaaegsete autosõiduõpetajate käe all.

Stuudio Duende Stuudio Duende
Uus 56
Tartu

Flamenco, bellydance and indian classical dance school in Tartu, Estonia Performances for private and company events. Flamenkotatnsu, kõhutantsu ja india tantsu stuudio Tartus. Esinejad üritustele.

Alfawing autokool Alfawing autokool
Aardla 23
Tartu

Tartu autokool Alfawing koolitab A-kategooria ja B-kategooria mootorsõidukijuhte. Mugav liiklusteooria õppimine. Konstruktiivne ja kaasaegne õpe.

Tartu Emajõe Kool Tartu Emajõe Kool
Vabaduse Pst. 14
Tartu, 51004

Tartu Emajõe Kool on riigikool pimedatele ja nägemispuudega õpilastele.

Autokoolitus OÜ Autokoolitus OÜ
Kreutzwaldi 56/3
Tartu, 51014

Koolitusasutus Tartus

Selge Autokool Selge Autokool
Soola 1A
Tartu, 51014

Meie eesmärk on pakkuda Teile ajakohast A-, B-, BE- ja AM- kategooria juhtide koolitust ja õppesõitu. Teie soove ja ettepanekuid ootame [email protected]

Tartu Mart Reiniku Kool Tartu Mart Reiniku Kool
Vanemuise 48
Tartu, 51003

MRK leht tahab olla kiire ja usaldusväärne MRK uudiste edastaja.

Annely Sootsi Koolituse Tervisekool Annely Sootsi Koolituse Tervisekool
Kalevi 108
Tartu, 50104

Korraldame laias valikus koolitusi vaimse ja füüsilise tervise, psühholoogia ning toitumisega seonduvatel teemadel.

Laulutrenn Laulutrenn
Ujula 1A
Tartu, 51008

Signe Hanseni lauluõppe individuaaltunnid Tartus.

E STuudio koori- ja tantsukool E STuudio koori- ja tantsukool
Kastani 42
Tartu, 50410

Laulda saab neljas erinevas koorimuusika valdkonnas, kus kolmes esimeses lisandub laulule liikumine ja tants. • Teater, film ja muusikal • Popmuusika • Folk– ja pärimusmuusika • Klassikaline koorimuusika

TÜ J. Skytte poliitikauuringute instituut TÜ J. Skytte poliitikauuringute instituut
Lossi 36
Tartu, 51003

Tegeleme Tartu ülikoolis erinevate riigi- ja ühiskondlike teemadega ning keskendume ühele maailma kõige väärtuslikumale loodusvarale - inimesele.

TÜ molekulaar- ja rakubioloogia instituut TÜ molekulaar- ja rakubioloogia instituut
Riia Mnt 23b
Tartu, 51003

Institute of the University of Tartu