Laulustuudio Minimuusikal

Stuudio Minimuusikal eesmärgiks on arendada ja avada laste loovus muusika kaasabil ning kasvatada nendest muusikat armastavad ja mõistvad armsad inimesed.

Meie väike koosseis 16.06.2019 Raekoja platsi suurel laval. Head saabunud suve ja kohtumiseni juubeli laulu- ja tantsupeol "Minu arm" 6-7.07.2019!

Meie laululapsed 38. Tallinna Vanalinna Päevadel esinemas 31.05.2019

Meie suuri ja väikseid laululapsi saab vaadata/kuulata:
31.05.2019 kell 13.00 Tallinna Vanalinnapäevade raames Lahela alal (Snelli pargis);
6.06.2019 kell 17.00 Laagri Kooli suve alguse Festivalil (Laagri Kooli 1-4 klassi rühm)
11.06.2019 kell 11.00 Tabasalu Noortekeskuse Suve alguse Festivalil (Tabasalu 1-4 klassi rühm);
16.06.2019 kell 13.00 "Ava, lava" Tallinna Raekoja platsil (solistid ja ansambel eelkool ning esimene kooliaste);
6-7.07.2019 Juubelilaulupidu "Minu arm" - mudilas- ja lastekoor

laulustuudio

Laulustuudio Minimuusikal

Meile saabusid rõõmusõnumid Laulu- ja tantsupeo SA-st:

On rõõm teatada, et XXVII laulupeo "Minu arm" kunstilise toimkonna otsusel on Teie kollektiiv
(Bel canto mudilaskoor) oodatud laulupeole. Vastavalt eelproovides osalenutele on Teie kollektiivi lauljate/mängijate arv 31.

On rõõm teatada, et XXVII laulupeo "Minu arm" kunstilise toimkonna otsusel on Teie kollektiiv
(Bel canto lastekoor) oodatud laulupeole. Vastavalt eelproovides osalenutele on Teie kollektiivi lauljate/mängijate arv 16.

Hakkame sättima!
https://2019.laulupidu.ee/

2019.laulupidu.ee

Avaleht - Laulupidu 2019

Meile saabusid rõõmusõnumid Laulu- ja tantsupeo SA-st:

On rõõm teatada, et XXVII laulupeo "Minu arm" kunstilise toimkonna otsusel on Teie kollektiiv
(Bel canto mudilaskoor) oodatud laulupeole. Vastavalt eelproovides osalenutele on Teie kollektiivi lauljate/mängijate arv 31.

On rõõm teatada, et XXVII laulupeo "Minu arm" kunstilise toimkonna otsusel on Teie kollektiiv
(Bel canto lastekoor) oodatud laulupeole. Vastavalt eelproovides osalenutele on Teie kollektiivi lauljate/mängijate arv 16.

Hakkame sättima!
https://2019.laulupidu.ee/

2019.laulupidu.ee

Harjumaa Laululaps 3.mai 2019
Maiki Kudinova (16-18 a vanuserühm)
Õp Piret Puusta

Harjumaa Laululaps 3.mai 2019
I KOHT Anders Maaniit (13-15 a vanuserühm)
Õp Piret Puusta

Harjumaa Laululaps 3.mai 2019
Kedelin Toomesoo (10-12 a vanuserühm), klaveril Pille Metsson
Õp Piret Puusta

Meie laululapsed 2019 a kevadistel lauluvõistlustel:
31.märts "Harku valla laululaps 2019" -
Ella Ireen Paju, Emili Roosisaar, Mirell Okas (esineb Tabasalu päeval), Lisanna Marie Viiburg, Pärle Tölp, Meribel Pau (esineb Tabasalu Päeval), Kedelin Toomesoo II koht 10-12 a vanuserühmas (esindab Harku valda Harju maakonnas; esineb Tabasalu Päeval), Sandra Riivik I koht 16-19 a vanuserühmas (esindab Harku valda Harju maakonnas; esineb Tabasalu Päeval)
5.aprill "Saue valla laululaps 2019" eelvoor - Marta Kütt,
Anders Maaniit (osaleb Saue valla lõppvoorus - saavutas II koha), Maiki Kudinova (osaleb Saue valla lõppvoorus - saavutas III koha)
13.aprill Nõmme linnaosa lauluvõistlus "Nõmme kevadekuulutaja 2019 - Eliise Helvik, Iti-Nele Mürk, Kadi-Liis Käär,
14 aprill Saue valla lõppvoor - Anders Maaniit, Maiki Kudinova,
3. mai Harjumaa Laululaps 2019 - Kedelin Toomesoo (10-12 a vanuserühm), Anders Maaniit (13-15 a vanuserühma), Maiki Kudinova ja Sandra Riivik (16-19 a vanuserühm)

Laulu-ja tantsupeo „Minu arm“ 2019 eelproovide tuur on lõpetatud ja meie kooridele omistati järgmised punktid:
mudilaskoor 8,8 punkti (10-st);
lastekoor 9,6 punkti (10-st).
Suur tänu kõigile tublidele lauljatele selle suure pühendumise eest!

MA-MU lastekoor saavutas II koha rahvusvahelisel koorifestivalil "Golden Voices of Monsterrat". Osalejaid oli 11 riigist üle maailma - Norrast, Jaapanist, Tšiilist, Venemaalt, Kasahstanist, Lätist, Leedust, Tšehhist jt. Kokku 22 koori.
Klaveril Martin Pajumaa ja dirigent Piret Puusta
MA-MU ansambel saavutas II koha - juhendaja Piret Puusta.
Eva-Liisa Sammelselg saavutas I koha pop-laulu kategoorias - klaveril Martin Pajumaa, juhendaja Piret Puusta.
Sarah Nehari saavutas II koha pop-laulu kategoorias - klaveril Martin Pajumaa ja juhendaja Piret Puusta.
Anders Maaniit saavutas II koha pop-laulu kategoorias - klaveril Martin Pajumaa, juhendaja Piret Puusta.
Duett Eva-Liisa Sammelselg ja Sarah Nehari saavutas II koha - klaveril Martin Pajumaa, juhendaja Piret Puusta.

youtube.com

Sõbralaul

Parimad soovid sõbrapäevaks kõigile meie sõpradele!

https://www.youtube.com/watch?v=lTlcI88sOkU

ETV 1989

"Tähtede lava" ETV

Laulustuudio "Minimuusikal" väiksed ja suured laululapsed esinemas Tallinna Raekoja platsil - "Jõuluturg 2018" - suurel laval 14.12.2018

Laulustuudio Minimuusikal

"Jõuluhelin 2018" plaadiesitluskontsert
12.12.2018 kell 18.00
Nõmme Lunastaja Kirik

"Jõuluhelin 2018" plaadiesitluskontsert
12.12.2018 kell 18.00
Nõmme Lunastaja Kirik

Laulustuudio Minimuusikal

Valmistume jõuludeks ...😉

https://www.youtube.com/watch?v=rQ1R5orvrQk

youtube.com

Minimuusikal - Talvehommik

Valmistume jõuludeks ...😉

https://www.youtube.com/watch?v=rQ1R5orvrQk

Klaveril Martin Pajumaa Juhendaja Piret Puusta Salvestus Jaane Lend stuudio „Estvox“ Fotod ja kujundus Aleksandra Tšoba

Olime tublid!

Täna osalesid Harjumaa vokaalansamblite konkursil Saue Kultuurikeskuses TÜG-i MA-MU ja laulustuudio "Minimuusikal" ühine segaansambel gümnaasiumi vanuserühmas.
Klaveril saatis 8b õpilane Martin Pajumaa ja õpilasi juhendas õp Piret Puusta.

Saavutasime tubli 3.koha! Palju õnne!

CD "Jõuluhelin 2018" salvestus 31.10.2018
Nõmme Lunastaja Kirikus
Juhendaja: Piret Puusta
Klaveril: Martin Pajumaa
Salvestus: Jaane Lend stuudio"Estvox"
Fotod: Aleksandra Tsõba

Laulustuudio tegevused 2018/2019 hooajal:
1.Sept - mai jooksvad proovid;
2. Salvestused (CD „Jõuluhelin 2018“) – 31.oktoober kell 15.00 Nõmme Lunastaja Kirikus,
3.16.nov Harjumaa Vokaal-ans festival gümn. Ansambel
4.12.dets kell 18.00 CD „Jõuluhelin 2018“ esitlus ja kontsert Nõmme Lunastaja Kirikus,
5.14.dets esinemine kell 17.00-17.30 Tallinna jõuluturul Raekoja platsil kõik rühmad;
6. Jaanuar - aprill XXVII laulu- ja XX tantsupidu "Minu arm" eelproovid ja ettelaulmised - mudilaskoor (1eelproov/ettelaulmine) ning lastekooril (3 proovi/etteleulmist),
7. Jaanuar - Laulukaruselli televoorusalvestus;
8. 23-29 märts 2019 osalemine Hispaanias rahvusvahelisel konkursil “GOLDEN VOICES OF MONTSERRAT” - lastekoor, ansambel ja solistid,
9. Aprill "Harku valla Laululaps 2019", "Saue valla Laululaps 2019", "Harjumaa Laululaps 2019"
10. Juuni koolilõpu festivalid - Laagri Kool, TÜG, Ava lava 2019, Tallinna Vanalinna Päevad;
11. 4-7 juuli XXVII laulu- ja XX tantsupidu "Minu arm" - mudilas- ja lastekoor.

Tabasalu päeval, 26. augustil astuvad lastekontserdil pealaval kuulajate ette ka meie kaks laululast - Kedelin Toomesoo ja Saskia Soom (esinemiseks valiti nad žürii poolt välja Harku Valla Laululaps 2018 konkursil), juhendaja õp Piret Puusta.

http://tabasalupaev.ee/programm/

Laulustuudio Minimuusikal

VÕTAME VASTU UUSI ÕPILASI ALATES 01.08.2018

3-5 A RÜHMA, 7-12 A RÜHMA (MUDILASKOOR, ANSAMBEL JA IND.ÕPE)

13-18 A RÜHMA (LASTE- V NEIDUDEKOOR, ANSAMBEL JA IND.ÕPE)

19- … A RÜHMA (NEIDUDEKOOR, ANSAMBEL JA IND.ÕPE)

TUNNIPLAAN 2018/2019 ÕPPEAASTAKS HAKKAB KEHTIMA ALATES 03.09.2018:

EELKOOLI EALISED ST 3-5 ja 6-7 A:
K 17.00-17.30 (3-5 aastased) ja 17.30-18.00 (6-7 aastased) NÕMME KULTUURIKESKUSES

7-12 AASTASED LAULJAD:
T 14.45-15.30 ja N 14.00-14.45 LAAGRI KOOLIS MUUSIKAKLASSIS;
E,K 15.30-16.15 TABASALU ÜHISGÜMNAASIUMIS

13-16 AASTASED LAULJAD:
T 15.30-16.15 ja N 14.45-15.30 LAAGRI KOOLIS MUUSIKAKLASSIS;
E,K 16.15-17.00 TABASALU ÜHISGÜMNAASIUMIS

10-14, 15- ... AASTASED LAULJAD:
K 18.00-19.00 NÕMME KULTUURIKESKUSES
R INDIVIDUAALTUNNID

Individuaaltunnid kokkuleppel õpetajaga.
REGISTREERIMINE AVALDUSE ALUSEL!

info – tel.5271273 Piret Puusta, [email protected]

VÕTAME VASTU UUSI ÕPILASI ALATES 01.08.2018

3-5 A RÜHMA, 7-12 A RÜHMA (MUDILASKOOR, ANSAMBEL JA IND.ÕPE)

13-18 A RÜHMA (LASTE- V NEIDUDEKOOR, ANSAMBEL JA IND.ÕPE)

19- … A RÜHMA (NEIDUDEKOOR, ANSAMBEL JA IND.ÕPE)

TUNNIPLAAN 2018/2019 ÕPPEAASTAKS HAKKAB KEHTIMA ALATES 03.09.2018:

EELKOOLI EALISED ST 3-5 ja 6-7 A:
K 17.00-17.30 (3-5 aastased) ja 17.30-18.00 (6-7 aastased) NÕMME KULTUURIKESKUSES

7-12 AASTASED LAULJAD:
T 14.45-15.30 ja N 14.00-14.45 LAAGRI KOOLIS MUUSIKAKLASSIS;
E,K 15.30-16.15 TABASALU ÜHISGÜMNAASIUMIS

13-16 AASTASED LAULJAD:
T 15.30-16.15 ja N 14.45-15.30 LAAGRI KOOLIS MUUSIKAKLASSIS;
E,K 16.15-17.00 TABASALU ÜHISGÜMNAASIUMIS

10-14, 15- ... AASTASED LAULJAD:
K 18.00-19.00 NÕMME KULTUURIKESKUSES
R INDIVIDUAALTUNNID

Individuaaltunnid kokkuleppel õpetajaga.
REGISTREERIMINE AVALDUSE ALUSEL!

info – tel.5271273 Piret Puusta, [email protected]

Laulustuudio laste esinemised juuni 2018:
1.juuni kell 14.00 Tallinna Vanalinna päevade raames laste- ja noorte alal Toompargis;
2. juuni kell 17.00 Harjumaa laulu-ja tantsupidu Viimsis;
7. juuni kell 17.00 Laagri Kooli Suve alguse festival;
9. juuni kell 12.00 Tallinna Raekoja plats "Ava, Lava 2018"
12.juuni kell 11.00 ja kell 12.00 Tabasalu Suve alguse festival.

Laulustuudio koor ja ansambel osales Firenzes rahvusvahelisel 2nd Lorenzo de’ Medici koorifestivalil - 2nd LORENZO DE' MEDICI
INTERNATIONAL CHORAL FESTIVAL FIRENZE, ITALY.

Koor ja ansambel osales kolmes kategoorias:
Cat. D - Children Choirs
Cat. G - Popular, Folk, Gospel, Barbershop, Jazz and Modern Ensembles
Cat. M - Modern and Contemporary Music

Dirigent õpetaja Piret Puusta ja klaveril saatis Martin Pajumaa
Tulemuseks saadi hõbediplom igas kategoorias.

Harjumaa Laululaps 2018 Anders II koht 13-15a vanuserühm ja pääs ETV-sse
„Laulukarussell 2019" televooru
Palju õnne!

SAUE VALLA LAULULAPS 2018
6.aprillil Saue Kultuurikeskuse
Osalesid - Marta, Aleksandra
13-15 a vanuserühma II koht - ANDERS!

Suur, suur tänu kõigile vapratele lastele ja veel vapramatele vanematele, kes meile vaatamata tehnilistele probleemidele rõõmsalt ning entusiastlikult elasid kaasa!
Aitäh ja kena kevadpühade jätku!

Meie vahvad laululapsed on oodatud tervitama kevadet 1.aprill kell 12.00-13.00 Rocca al Mare kaubanduskeskusesse väikse kontserdiga:

1. „Laul peab kõlama“ – 1-4 klassi rühm ja solist Pärle
2. „Putukas“ – 1-4 klassi rühm ja solist Gerda
3. „Pisikene ime“ – 1-4 klassi rühma ja solist Meribel

4. „Rõõmuga sind tervitan“ 3-6 aastased
5. „Üks väike konn“ 3-6 aastased
6. „Salamahti“ – 3-6 aastased ja solist Lisanna-Marie
7. „Väike ime“ – 3-6 aastased ja solist Eliise

8. „Nagu muinasjutt“ 1-4 klassi ja 5-9 klassi rühm, solistid Saskia ja Sandra Helena
9. „Kodus“ – 1-4 klassi rühma ja solist Kedelin
10. „Mis on mõisa metsa taga“ 1-4 klassi ja 5-9 klassi rühm
11. „Koolikell“ - 1-4 klassi ja 5-9 klassi rühm
12. „Kodulaul“ 1-4 klassi ja 5-9 klassi rühm
13. „Päikeseratas“ – 5-9 klassi rühm

Laulustuudio Minimuusikal's cover photo

Laulustuudio tööplaani märts-juuni 2018.

Märts-mai: jooksvad proovid nii lauluvõistluste, Itaalia konkursi, Harjumaa Laulu-ja tantsupeo ettevalmistamiseks.
22.märts Laagri Kooli Laululind 2018 Laagri Kool - osalevad Aleksandra - eripreemia, Ketlin, Marta, Carola, Lisette, Grete, Marii-Helene

18.märts Harku Valla Laululaps 2018 TÜG aula osalevad: Mirell, Lisanna-Marie 7-9 a vanuserühmas I-III koht (osaleb Harjumaa Laululaps 2018 konkursil), Sandr ja Sarah 13-15 a vanuserühmas I-III koht (osalevad Harjumma laululaps 2018 konkursil), Marleen-Lisett, Emma Elisabeth, Natali, Saskia ja Kedelin 10-12 a vanuserühmas IV-V koht (osalevad Tabasalu päev 2018 kontserdil), Sandra Helena, Pärle, Gerda, Meribel

1.aprill Rocca al Mare Kaubanduskeskus kõik rühmad ja solistid kell 12.00
6.aprill Saue Valla Laululaps 2018 – osalevad Anders, Maiki ja Laagri Kooli Laululind 2018 parimad
10.aprill Harjumaa Laulu- ja tantsupeo eelproov Tabasalu MA-MU LAK (5-8 klass) kell 16.00-17.15 Keila Koolis. Buss väljub kooli eest kell 15.30 ja tagasi oleme kell 17.45
11.aprill Harjumaa Laulu- ja tantsupeo eelproov Tabasalu MA-MU MUK (1-4 klass) kell 12.00-14.00 Keila Koolis. Buss väljub kooli eest kell 11.30 ja tagasi oleme kell 14.30
12.aprill Harjumaa Laulu- ja tantsupeo eelproov Bel canto MUK (Laagri Kooli mõlemad rühmad st 1-6 klass) Kose Kultuurikeskus kell 12.00-14.00. Buss väljub kooli eest kell 11.00 ja tagasi oleme umbes 15.00
21.aprill Nõmme Laululind 2018 – osaleb Eliise
23-25.aprill täiendavad proovid TÜG-s Itaalia konkursill osalejatele kell 12.00-14.00
10-17.mai osalemine 2nd LORENZO DE' MEDICI INTERNATIONAL CHORAL FESTIVAL FLORENCE, ITALY INVOICE;
1.juuni esinemine Vanalinna Päevadel laste- ja noorteala kõik rühmad kell 14.00-15.00 kavaga „Oodates suve!“
2.juuni osalemine Harjumaa Laulu- ja Tantsupeol Viimsi staadionil kell 10.00 proovid ja pidu kell 16.00-20.00
4-12 juuni täiendavad proovid sügisel salvestatavate lauludega. Graafik täpsustub mais.

PALJU ÕNNE EESTI!
24.02.2018

Laulustuudio tegemised jaan.-juuni 2018:
veebruar: EV aastapäeva aktused TÜG-s ja Laagri Koolis;
märts: Laagri Kooli "Laululind 2018";
aprill: Harku valla Laululaps 2018; Saue valla Laululaps 2018; Nõmme Laululind 2018 (Laulukarusell 2018 eelvoor);
mai: Harjumaa Laululaps 2018 (Laulukarusell 2019 eelvoor);
10-17 mai 2nd LORENZO DE' MEDICI INTERNATIONAL CHORAL FESTIVAL FLORENCE, ITALY INVOICE;
2.juuni Harjumaa laulu- ja tantsupidu Viimsis.

Laulustuudio "Minimuusikal" jõulukontsert Nõmme Lunastaja Kirikus 13.12.2017.
Aitäh tublidele lauljatele, rohkearvulisele publikule!

Laulustuudio "Minimuusikal" jõulukontsert 13.dets.2017 kell 18.00 Nõmme Lunastaja Kirikus. Esinevad kõik meie suured ja väiksed lauljad!

02.12.2017 16. noorte lauljate konkurss JÕULUTÄHT 2017 - Ülenurme muusikakoolis - Sandra Riivik ja Martin Pajumaa
http://www.laulustuudio.ee/joulutaht/

Laulustuudio Minimuusikal

Esimene advent 03.12.2017 eelkooli ja noorema rühma esinemine Tallinna Jõuluturul Raekoja platsil.

Esimene advent 03.12.2017 eelkooli ja noorema rühma esinemine Tallinna Jõuluturul Raekoja platsil.

Laulustuudio Minimuusikal

Tallinna Jõuluturg 2017 Raekoja platsil:
Kultuuriprogramm:
03.detsember PÜHAPÄEV I advent
12:30 laulustuudio MINIMUUSIKAL eelkooli ja kooli noorema rühma lauljad

KAVA:
1. „JÕULUEELNE SALADUS“ – 7-11 aastaste rühm
2. „PÄKAPIKK“ –3-4 aastaste rühm
3.„KINGITUSI PAKIME“ – 3-4 aastaste rühm
4.„KARU JÕULUAJAL“ – 5-6 aastaste rühm
5. „ÜKS PÄKAPIKU MÜTS“ – 5-6 aastaste rühm
6. „TUISUTAADI LAPSED ME“ – 7-11 aastaste rühm
7. „MUL ÜTLE MIKS“ - 7-11 aastaste rühm
8. „SUSSIAEG“ - 7-11 aastaste rühm
9. „JÕULUMEES TULLA VÕIB“- 7-11 aastaste rühm
10. „Jõululaulude popurii“ - 7-11 aastaste rühm

14:00 Laulavad Tallinna praostkonna Jaani, Kaarli, Püha Vaimu, Peeteli, Toomkoguduse, Nõmme Rahu, Viimsi ja Saksa koguduse koorid
14:10 Tallinna linnapea Taavi Aas ja Tallinna praost Jaan Tammsalu tervituskõned.
Jõulukuusel süüdatakse esimene advendiküünal.

http://www.christmasmarket.ee/kava/

christmasmarket.ee

Kultuuriprogramm 2017

Tallinna Jõuluturg 2017 Raekoja platsil:
Kultuuriprogramm:
03.detsember PÜHAPÄEV I advent
12:30 laulustuudio MINIMUUSIKAL eelkooli ja kooli noorema rühma lauljad

KAVA:
1. „JÕULUEELNE SALADUS“ – 7-11 aastaste rühm
2. „PÄKAPIKK“ –3-4 aastaste rühm
3.„KINGITUSI PAKIME“ – 3-4 aastaste rühm
4.„KARU JÕULUAJAL“ – 5-6 aastaste rühm
5. „ÜKS PÄKAPIKU MÜTS“ – 5-6 aastaste rühm
6. „TUISUTAADI LAPSED ME“ – 7-11 aastaste rühm
7. „MUL ÜTLE MIKS“ - 7-11 aastaste rühm
8. „SUSSIAEG“ - 7-11 aastaste rühm
9. „JÕULUMEES TULLA VÕIB“- 7-11 aastaste rühm
10. „Jõululaulude popurii“ - 7-11 aastaste rühm

14:00 Laulavad Tallinna praostkonna Jaani, Kaarli, Püha Vaimu, Peeteli, Toomkoguduse, Nõmme Rahu, Viimsi ja Saksa koguduse koorid
14:10 Tallinna linnapea Taavi Aas ja Tallinna praost Jaan Tammsalu tervituskõned.
Jõulukuusel süüdatakse esimene advendiküünal.

http://www.christmasmarket.ee/kava/

christmasmarket.ee 16:55 Jõuluturg 2017/2018 pidulik avamine. Jõuluturu kuulutab avatuks Tallinna Kesklinna Valitsuse esindaja 17:00 Tuletõrjeühingu Puhkpilliorkester Pritsu Prass 17:45 Caroliina tantsustuudio 18:30 Iiri tantsutrupp Solas 18:55 Tuleshow tantsustuudiolt Müstika

Laulustuudio Minimuusikal

24.11.2017 keskmise ja vanema rühma esinemine Tallinna Jõuluturul Raekoja platsil

24.11.2017 keskmise ja vanema rühma esinemine Tallinna Jõuluturul Raekoja platsil

Want your school to be the top-listed School/college in Tallinn?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Location

Category

Telephone

Address


Nõmme Kultuurikeskus, Turu Plets 2
Tallinn
Other Education in Tallinn (show all)
Eesti Noorsootöö Keskus Eesti Noorsootöö Keskus
Tõnismägi 11
Tallinn, 15192

Eesti Noorsootöö Keskus (ENTK) on riiklik noortevaldkonna kompetentsikeskus. ENTK kuulub Haridus- ja Teadusministeeriumi haldusalasse. www.entk.ee

Laste õue Loovuskeskus Laste õue Loovuskeskus
Huulheina Tee 50, Muuga
Tallinn, 74117

Laste õue Loovuskeskus on omanäoline lasteaed, kus laps omandab eluks vajalikud oskused ja teadmised ning koolivalmiduse, läbi mängu vabas looduses.

Europass Eesti Europass Eesti
Mustamäe Tee 16
Tallinn, 10617

Europassi dokumendid pakuvad võimalusi oskuste, teadmiste ja kvalifikatsioonide kirjeldamiseks ning esitamiseks Eestis ja üle Euroopa. www.europass.ee

Annatädi Keelekool Annatädi Keelekool
Tallinn

http://web.zone.ee/anna/

Your Coach Your Coach
Juriidiline Aadress: Karukella 1/6, Kangru
Tallinn, 75403

Your Coach – sinu coach ja koolitaja. Coaching sulle ja su meeskonnale, mentorprogrammid, koolitus ja konsultatsioon sinu organisatsioonile

Örreke Örreke
Rahu Tn
Tallinn, 11619

Meisterdamine lastele ja peredele, Põnevad tegevused sünnipäevadeks, loovkoolitus ettevõttele ja õpitoad meeleoluüritusteks.

Addenda koolitused Addenda koolitused
Tammsaare Tee 47 (2. Korrus)
Tallinn, 11316

Külasta meie kodulehte: www.addenda.ee

Keeleilu Erahuvikool Keeleilu Erahuvikool
Ahtri 12
Tallinn, 10151

Mastering Drives Mastering Drives
Ehitajate Tee 5
Tallinn, 19086

AAV0040+AAV0090 Advance Course of Electrical Drives+Project

Robootika.COM Robootika.COM
-
Tallinn

Robootika.COM fännileht

ProgeTiiger ProgeTiiger
Akadeemia 21/1
Tallinn, 12618

HITSA tehnoloogiahariduse programmi ProgeTiiger eesmärk on äratada õppijates huvi inseneriteaduste, disaini ja tehnoloogia ning IKT valdkondade vastu.