Laevamudelism

Laevamudelism

Comments

Tere, ega kellegil paadile mootorit pole müüa? 3000-9000kv, harjavaba, max pikkus 4,5cm, 3-4s aku toetavus
Gherardo Gasparin Margus Sirel this year was my intention to organize the some in Italy. But unfortunately I didn't done. But l will be my goal next year. I hope to see some Estonians friends here in Italy for WC
ostan Eco-Experdi Keresi 3TK (2mini ja üks suur)

EESTI LAEVAMODELLISTIDE LIIT

Operating as usual

Тренировка

Тренировочный день.

Тренировочный день.

2-3. day babite cup latvia.

Latvia babite cup. 1.first day. #ESTONIA

Latvia babite cup.
#ESTONIA

Latvia babite cup.
#ESTONIA

Latvia babite cup. 1.first day.
#ESTONIA

docs.google.com

BabiteCup 2020_Participants

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1FJ0qwVnXSak3DExHZAVQcMIqtYIRYzGQxWXQVj5bquc/edit?usp=sharing&fbclid=IwAR3ZNLynDGaDU-iV8p0cwwNTes2VgjoPvUPcPDtEfqdiecklibr5FzVyqYs

docs.google.com FSR FSR E 3,5 SENIORS Nr,Name,Surname,Contry,Transponder,1 Heat,2 Heat,Best,Place Laps,Time,Laps,Time,Laps,Time 1,Henrikas,Visockas,LT 2,Василий,Рыбников,LV 3,Donatas ,Ceponis,LT 4,Margus,Sirel,EST,5214335 5,Taavet,Torv,EST,4082026 6,Aleksandrs,Ananjevs,LV,6826846 7,Kristaps,Grīnberg...

docs.google.com

Babite_Cup_2020_Time_table

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1H4dMAMJ1V7HcSfBvfa7kpA8tei2jFUelEjmbXcd9RqQ/edit#gid=638437733

docs.google.com Sheet1 Babite Cup 2020 Time Table 4.09.2020,Classes,Groups,Race time,Pause,Sum 12:00,-,13:00,Registration Eco,Eco-Mini-Standart ,1,5,5,0:10 13:00,-,13:10,Eco-Mini-Standart (jun.) 1-st heat,Eco-Mini-Expert,4,6,4,0:40 13:10,-,13:50,Eco-Mini-Expert (jun., sen.) 1-st heat,Eco-Expert,5,6,4,0:50 13:50...

docs.google.com

"Babīte Cup 2020", Latvia, Spuņciems

"Babite CUP 2020" võistlused FSR, Eco ja Mono klassides toimuvad septembri alguses

Läti laevamodellide spordiliit 4. septembrist 6. septembrini kutsub rahvusvahelistele võistlustele "Babite CUP 2020" klassides FSR Endurance 3.5 | 7.5 15 | 27 | 35, Mini Eco Standart (ainult juuni), Mini Eco Expert, Eco Expert, Eco Team, Mono 1-2-mini

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdMasF_ve8_DrGjeWwpdWmAPE5ioOwdb7u1T3pR7TgSd-35jg/viewform?fbclid=IwAR3L-cWNzxpuDD1mW_4pYc5qHI54tgsWeA223ZAmtYOzKfg9AokuEd-sSxk

docs.google.com This is the Online Registration Form for International Championship „BABĪTE CUP 2020” for ships model in the FSR Endurance (formerly the V Class) and Eco classes. Time: 4.09 - 6.09.2020 Place: Vecupenieki, Spuņciems, Latvia Deadline for entry: 2.09.2020 More information Ship Model Sport Federa...

[08/04/20]   Eesti MV Tallinn, Pae Park.
1 - 2.08.2020.

F2-A Juunior
J.nr. Nimi Stend 1 sõit 2 sõit Tulemus KOHT
15 Eno Roosi 81 57 98 158,5 1
7 Kirill Iljin 68 88 91 157,5 2
10 Maksim Pavlov 65,67 80 77 144,17 3
8 Vasilios Papanikolau 60 72 66 129 4

F4-A Juunior
J.nr. Nimi 1 sõit 2 sõit Tulemus KOHT
Joonas Animägi 86 100 93 1
Erik Kirsi 91 94 92,5 2
Matvei Vedehhin 88 88 88 3

F2-A Seenior
J.nr. Nimi Stend 1 sõit 2 sõit Tulemus KOHT
11 Marten Laanisto 88,67 98 92 183,67 1
5 Pavel Vedehhin 88 93 94 181,5 2
2 Andres Ures 70 85 100 162,5 3

F2-B Seenior
J.nr. Nimi Stend 1 sõit 2 sõit Tulemus KOHT
12 Aleksandr Stepanov 94,67 89 87 182,67 1
13 Aleksandr Stepanov 96 84 78 177 2

Eco Mini Standard Juunior
№ Nimi Klubi/Linn Ringid Aeg Koht
1 Rebeka Rebane Viljandi HK 41 11,5 1
6 Christian Root Viljandi HK 41 13,8 2
3 Joonas Mägi Viljandi HK 37 22,7 3
5 Martin Palo Viljandi HK 29 36,4 4
4 Joonas Animägi Viljandi HK 27 24,6 5
2 Bert Kotsar Viljandi HK 26 53,3 6



Eco Mini Expert Juunior Finaal
№ Nimi Klubi/Linn Ringid Aeg Koht
3 Artjom Vakhromeev Kullo HK 33 7,6 1
4 Richard Root Viljandi HK 29 3,4 2
2 Rebeka Rebane Viljandi HK 29 3,8 3
5 Maksim Pavlov Tondiraba HK 29 9,9 4
6 Reimo Hunt Viljandi HK 8 5
1 Johannes Rebane Viljandi HK 1 5,4 6



Free - 500 Juunior
№ Nimi Klubi/Linn Ringid Aeg Koht
3 Artjom Vakhromeev Kullo HK 32 7,1 1
1 Kirill Iljin Kullo HK 26 3,6 2
4 Vasilios Papanikolau Kullo HK 19 41,7 3
2 Artemi Lukjanov Tondiraba HK 15 36,2 4
6 Maksim Tovpeko Tondiraba HK 13 15,9 5
5 Bert Kotsar Viljandi HK 3 1,45,1 6



Eco Expert Juunior
№ Nimi Klubi/Linn 2 parimat Aeg Koht
4 Johannes Rebane Viljandi HK 75 10,4 1
6 Richard Root Viljandi HK 58 9,8 2
3 Rebeka Rebane Viljandi HK 54 17,9 3
2 Erik Kirsi Tondiraba HK 47 9,6 4
5 Reimo Hunt Viljandi HK 40 6,7 5



Eco Mini Expert Senior Finaal
№ Nimi Klubi/Linn Ringid Aeg Koht
1 Eduard Sammelsoo Kullo HK 36 1
2 Valeriy Vakhromeev Kullo HK 34 2
4 Oleg Pahomov Kullo HK 26 3
6 Viktor Tisler Tallinn 24 4
5 Vjatsheslav Sorgin Thetis 22 5
3 Maksim Pahomov Kullo HK 11 6



Eco Expert Senior Finaal
№ Nimi Klubi/Linn Ringid Aeg Koht
3 Pavel Vedehhin Tondiraba HK 33 1
4 Maksim Pahomov Kullo HK 32 2
2 Andres Ures Kiviõli 30 3
1 Viktor Tisler Tallinn 26 4
5 Toomas Torv Vääna 25 5
6 Taavet Torv Vääna 17 6


F1-E1kg Senior
Nimi Parim Koht
Pavel Vedehhin 18,66 1
Viktor Tisler 18,97 2
Taavet Torv 22,38 3
Vladimir Kovaljov 25,37 4
Maksim Pahomov 29,59 5
Urmas Sirel 59,66 6

Pae Tallinn

Photos from Laevamudelism's post

Photos from Laevamudelism's post

Photos from Laevamudelism's post

Photos from Laevamudelism's post

[07/10/20]   Kõpu, Estonia 19.-21.06 results

FSR-E 3,5 30 min
# Name Heat 1 Heat 2 Best
Laps Time Laps Time Laps Time
1 Donatas Ceponis LT 57 75 20 75 20
2 Vassili Rõbnikov LV 46 27 11 46 27
3 Janis Orlovskis LV 23 29 29
4 Margus Sirel EST 2 18 18
5 Vjatšeslav Sorgin EST 16 16
6 Janis Grinbergs LV 13 15 15
7 Taavet Torv EST 7 2 7


FSR-E 3,5 junior 30 min
# Name Heat 1 Heat 2 Best
Laps Time Laps Time Laps Time
1 Arturs Teteris LV 49 20 61 19 61 19
2 Oliver Rugais LV 59 47 59


FSR-E 7,5 30 min
# Name Heat 1 Heat 2 Best
Laps Time Laps Time Laps Time
1 Maksim Pahomov EST 83 16 53 83 16
2 Aleksas Fogel LT 78 9 32 78 9
3 Janis Grinbergs LV 64 8 19 64 8
4 Taavet Torv EST 17 - 43 16 43
4 Arturs Teteris LV Dsq
5 Erik Ešenvalds LV Dsq


FSR-E 15 30 min
# Name Heat 1 Heat 2 Best
Laps Time Laps Time Laps Time
1 Aleksas Fogel LT 12 62 62
2 Valentinas Pumputis LT 27 61 61
3 Ivans Vanagelis LV Dsq 35 35
4 Juris Aols LV 23 23


FSR-E 27 30 min
# Name Heat 1 Heat 2 Best
Laps Time Laps Time Laps Time
1 Janis Orlovskis EST 12 44 44
2 Boriss Bergmanis EST 8 12 12
Vladimir Kovaljov EST


FSR-E 35 30 min
# Name Heat 1 Heat 2 Best
Laps Time Laps Time Laps Time
1 Verner Rugais LV 74 6
2 Juris Abols LV 53 3
3 Toomas Torv



ECO Mini Standard
# Name Heat 1 Heat 2 Heat 3 Best 2
Laps Time Laps Time Laps Time Laps Time
1 Christian Root EST 21 6 20 9 23 1 44 7
2 Rebeka Rebane EST 21 16 20 18 9 41 34
3 Joonas Mägi EST 21 15 17 1 16 38 16
4 Martin Palo EST 14 10 14 8 17 14 31 22
6 Joonas Animägi EST 16 2 12 28 2


ECO Mini Expert junior
# Name Heat 1 Heat 2 Heat 3 Best 2 Final
Laps Time Laps Time Laps Time Laps Time Laps Time
1 Artjom Vakhromeev EST 35 10 30 25 32 1 67 11 35 9
2 Reimo Hunt EST 27 21 35 1 62 1 33 2
3 Arturs Teteris LV 34 4 33 8 36 70 4 31
4 Rebeka Rebane EST 32 3 30 5 32 6 64 9 30
5 Oliver Rugais LV 25 5 27 2 31 10 8 12 30 1
6 Johannes Rebane EST 33 4 31 0 36 69 4 12

7 Maksim Pavlov EST 25 8 24 10 28 9 53 17
8 Joonas Mägi EST 19 11 22 4 16 41 15
9 Revo Ool EST 17 8 25
10 Christian Root EST 19 15 5 24 15


ECO Mini Expert senior
# Name Heat 1 Heat 2 Heat 3 Best 2 Final
Laps Time Laps Time Laps Time Laps Time Laps Time
1 Donatas Ceponis LT 40 1 38 43 2 83 3 42 2
2 Valentinas Pumputis LT 12 39 8 39 2 78 10 40 1
3 Aleksas Fogel LT 35 9 35 30 37 8 72 17 37 9
4 Eduard Sammelsoo EST 36 3 36 8 36 7 72 10 36 8
5 Maksim Pahomov EST 36 27 38 5 37 4 75 9 34 0
6 Valery Vakhromeev EST 20 1 37 13 34 0 71 13 34 14
7 Tomas Kavolelis LT 31 36 7 4 67 7
8 Vjatšeslav Sorgin EST 33 3 32 17 33 10 66 13
9 Pavel Vedehhin EST 32 10 34 6 31 3 66 16
10 Margus Sirel EST 13 32 10 34 23 66 33
11 Viktor Tisler EST 5 33 12 32 3 65 15
12 Oleg Pahomov 30 8 27 30 5 60 13
13 Gints Teteris LV 21 35 12 3 56 12
14 Taavet Torv EST 23 4 25 2 29 2 54 4
15 Janis Grinbergs 18 4 16 8 34 8
16 Marten Laanisto 11 19 30
17 Urmas Sirel 2 2


ECO Expert junior
# Name Heat 1 Heat 2 Heat 3 Best 2
Laps Time Laps Time Laps Time Laps Time
1 Johannes Rebane EST 38 7 40 4 39 7 79 11
2 Reimo Hunt EST 11 35 1 33 68 1
3 Rebeka Rebane EST 30 8 33 3 32 65 3
4 Arturs Teteris LV 10 30 34 2 64 2
5 Oliver Rugais LV 34 0 24 20 58
6 Erik Kirsi EST 26 0 26 10 26 7 52 10


ECO Expert senior
# Name Heat 1 Heat 2 Heat 2 Best 2 Final
Laps Time Laps Time Laps Time Laps Time Laps Time
1 Donatas Ceponis LT 2 50 3 48 0 98 44 5
2 Tomas Kavolelis LT 21 41 5 41 1 82 41 9
3 Maksim Pahomov EST 40 3 34 4 35 4 75 38 6
4 Viktor Tisler EST 37 1 41 9 34 7 78 36 1
5 Oleg Pahomov EST 34 5 35 1 17 69 6 35 9
6 Pavel Vedehhin EST 32 8 36 3 35 0 71 32 1
7 Taavet Torv EST 12 35 2 34 9 69 11
8 Vjatšeslav Sorgin EST 25 Dsq 25
9 Margus Sirel EST Dsq 13 11 24
10 Vladimir Kovaljov EST 13 13
11 Urmas Sirel EST 7 1 8


Mono II
Name Heat 1 Heat 2 Heat 3 Heat 4 2 best
Laps Time Laps Time Laps Time Laps Time Laps Time
1 Donatas Ceponis LT 28 2 15 28 11 56 13
2 Valentinas Pumputis LT 23 18 23 19 27 3 28 10 55 13
3 Tomas Kavolelis LT 25 6 24 16 25 10 25 11 50 17
4 Maksim Pahomov EST 20 11 20 17 24 13 24 15 48 28

[06/23/20]   19.06-21.06 Kõpu tiik

Kõpu tiik

Kõpu tiik

Kõpu tiik Estonia competition 19.06-21.06
Eco,Mini II,Fsr

ECO boats.

Открытый Чемпионат Эстонии по Судомодельному спорту в классах FSR и ECO.
19. -21.06.2020.
Озеро Айду.

[06/21/20]   Открытый Чемпионат Эстонии по Судомодельному спорту в классах FSR и ECO.
Класс MONO 2 впервые в Эстонии!
Озеро Айду.
19. -21.06.2020

Открытый Чемпионат Эстонии по Судомодельному спорту в классах FSR и ECO.
19.06.2020 -21.06.2020.
Kõpu tiig (Aidu järv).

В субботу в Вильянди состоялись очередные соревнования по Судомодельному спорту!
Ребята выступили достойно несмотря на сильный ветер и волну!

Viljandi laevamudelismi võistlused 6.06.2020

Treening Kõpu tiigil/ Training day 30-31.05

Treening Kõpu tiigil/ Training day 30-31.05

Кружок Судомоделирования (суббота).
Первые полноценные занятия после введения ЧП. Занимаемся в малых группах. Соблюдаем дистанцию!

[05/21/20]   Эстония.
Таллинн.
Паэ карьер.
"Покатушки 21.05.2020." видео.

Эстония.
Таллинн.
Паэ карьер.
"Покатушки 21.05.2020."
Павел, Матвей, Виктор!

google.com

Kõpu

Tervist!



Treeningkogunemine saab toimuma 30.-31. 05. Kõpu tiigil. Asukoht:

https://www.google.com/maps/place/K%C3%B5pu,+48208+J%C3%B5geva+maakond/@58.7413321,26.248426,19z/data=!4m5!3m4!1s0x4693561c6110b981:0x2abac8ea1a860d35!8m2!3d58.7414077!4d26.2489685

Treening on kahepäevane, osa võib võtta ühel või teisel päeval. Kes soovib osaleda mõlemal päeval ja jääda kohale, siis on võimalik ööbida lähedal asuvas Kase puhketalus, kus meie päralt on 10-15 magamiskohaga seminari hoone koos soojaks köetud saunaga.

Ööbimiskuluks tuleb arvestada 30,- eur inimene. Organiseeritud toitlustamist ei korraldata.


Plaanis on testida nii elektri kui sisepõlemismootoriga võidusõidupaate. Kui koopia- mehed on huvitatud, võiksid nad ka oma trassi harjutamiseks üles panna....?!


Lisaks transponder-süsteemi testimine (kellel on, võtke transponderid kaasa!), päästepaadi elektrimootori testimine, võistlustrasside ülespanek, stardisilla projekt.


Kohtumiseni


Toomas Torv.

Привет!

Тренировка состоится 30.-31. 05. На на пруду KÕPU Местоположение:

https://www.google.com/maps/place/K%C3%B5pu,+48208+J%C3%B5geva+maakond/@58.7413321,26.248426,19 z/data=!4m5!3m4!1s0x4693561c6110b981:0x2abac8ea1a860d35!8m2!3d58.7414077!4d26.2489685

Тренировка двухдневная. Участвовать можно как оба дня так и в любой день по желанию. Кто хочет принять участие в оба дня и остаться на месте, то можно переночевать в соседнем KASE PUHKETALU (10-15 спальных мест +баня).

Ночлег 30, - EUR на человека.

Питание не организовано.

Тренировки проводятся как для скоростных лодок(FSR, ECO, .....) так и для моделей копий (F2, F4, .....)

Кроме того, можно проверить систему транспондеров (у кого есть, возьмите транспондеры!), тестирование электродвигателя спасательной лодки, установка гоночных трасс, проект стартового моста.

До встречи.

Тоомас Торв.

google.com Kõpu, 48208 Jõgeva County, Estonia

[03/04/20]   F2-A
Eno Roosi 172 1
Manuilov Maksim 171 2
Raudsepp Edgar 161,5 3
Reimo Hunt 159,17 4
Maksim Pavlov 155 5
Kirill Iljin 153 6



F2-B
Reimo Hunt 166,67 1

F4-A
Erik Kirsi 100 1
Ander Järvsoo 100 2
Vasily Nikolaenkov 97 3
Maksim Pavlov 94,5 4
Matvei Vedehhin 67 5

Mini-Expert
Johannes Rebane 46'7 1
Reimo Hunt 46'10 2
Rebekka Rebane 43'7 3
Christian Root 42'8 4
Artjom Vakhromeev 36'11 5
Revo Ool 34'8 6
Joonas Mägi 17'3 7
Matvei Vedehhin 16'14 8

Mini-Standard
Christian Root 43'3 1
Rasmus Mõru 30 2
Joonas Animägi 29'4 3
Joonas Mägi 26'4 4
Maksim Pavlov 20 5


EH-600
Joonas Animägi 136 1
Kirill Iljin 136 2
Zaretski Mihhail 130 3
Arseni Nassijev 127,33 4
Kutõrin Kirill 91,66 5

EH-1250
Ander Järvsoo 168,33 1
Raudsepp Edgar 118,33 2
Manuilov Maksim 102 3
Botskov Vsevolod 65 4

EK-600
Joonas Mägi 130 1
Sebastian Mihhejev 128,33 2
Manuilov Maksim 112,67 3
Kutõrin Kirill 108,34 4
Eno Roosi 106 5
Maksim Tovpeko 97 6
Skrivel Edvard 89,33 7
Žukovski Dmitri 81,67 8
Zaretski Mihhail 77,68 9
Botskov Vsevolod 77,67 10

EK-1250
Skrivel Edvard 171 1
Žukovski Dmitri 163,34 2
Christian Root 162,33 3

Free-500
Kirill Alhimenkov 23'33 1
Vasily Nikolaenkov 22'7 2
Kirill Iljin 17'7 3
Artjom Vakhromeev 17'12 4
Maksim Tovpeko 13'11 5
Matvei Vedehhin 7'14 6
Dominik Kekkonen 7'38 7
Martin Lootsmann 1'34 8
Arseni Nassijev 9

drive.google.com

Baltic-Battery-rules-2020.docx

drive.google.com

01.03.2020 Eesti Noorte meistrivõistluste 1. etapp

01.03.2020 Eesti Noorte meistrivõistluste 1. etapp

01.03.2020. a. Toimus meil Laevamudelismi võistlused noortele. 1 etapp.
Tallinna Tondiraba Huvikooli Karikad.

[02/08/20]   LAEVAMUDELLISMI 2020.a. VÕISTLUSKALENDER.
01.03.20. Tondiraba Huvikooli laevamudelismi võistlused noortele.

Eesti Noorte meistrivõistluste 1. etapp
EH-600; EK-600; EH-1250; EK-1250; F2-A; F-2B; F4-A;
ECO mini expert; ECO mini standard; vabaklass FREE 500 Järveotsa Gümnaasium
Järveotsa tee 31

Pavel Vedehhin 56455708
Toomas Torv 5045353

CANCELED
Narva NMK võistlused.

Eesti Noorte Meistrivõistluste 2.etapp.
EH-600; EK-600; EH-1250; EK-1250; F2-A; F2-B; F4-A;
ECO mini expert; ECO-mini standard;
vabaklass FREE 500

Eesti Meistrivõistluste 1. etapp
F2-A; F2-B; ECO mini expert, ECO expert

Eesti Noorte meistrivõistluste 1. etapp
ECO Expert

Eesti Meistrivõistlused vigursõidus F3E.
Juuniorid, seeniorid eraldi,

Vabaklass UNLIMITED Narva
Tatjana Baranova; 3593505

06.06.20. Viljandi Huvikooli võistlused.

Eesti Noorte Meistrivõistluste 3. etapp
EH-600; EK-600; EH-1250; EK-1250; F2-A; F2-B; F4-A;
ECO mini standard, ECO mini expert;
vabaklass FREE 500

Eesti Meistrivõistluste 2. etapp
ECO mini expert, ECO expert

Eesti Noorte meistrivõistluste 2. Etapp
ECO Expert Viljandi

Olle Järvekülg
5571156

19.-21.06.20. Rahvusvaheline kestvussõidumudelite võistlus klassides:
FSR-V 3,5; FSR-V 7,5; FSR-V 15;FSR-V 27; FSR-V 35

Eesti MV kestvussõidumudelitele FSR-V

ECO mini expert, ECO-mini standard; ECO expert
Juuniorid, seeniorid eraldi

Toomas Torv
5045353

01.-02.08.20. Eesti Noorte Meistrivõistluste 4.etapp.
F2-A; F2-B; F4-A; ECO mini expert, ECO-mini standard; vabaklass FREE 500.

Eesti Meistrivõistluste 2. etapp F2-A; F2-B

Eesti Meistrivõistluste 3. etapp
ECO mini expert, ECO expert.
Noored ECO Expert

Eesti Meistrivõistlused kiirusmudelitele F1-E1.
Juniorid, seniorid eraldi. Tallinn, Pae park
Pavel Vedehhin 56455708
Toomas Torv
5045353

Eesti Laevamodellistide Liit:
Toomas Torv
Pavel Vedehhin
Maksim Pahomov

[01/22/20]   08.02.2020.
ELML koosolek.
Tallinna Tondiraba Huvikool
Punane 69
Algus 13.30
Kabinet 007

Want your school to be the top-listed School/college in Tallinn?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Тренировка
Latvia babite cup. 1.first day. #ESTONIA
FSR 7.5CC
Kõpu tiik
ECO boats.

Location

Category

Address

Tallinn
Other Education in Tallinn (show all)
StudyITin.ee StudyITin.ee
Lõõtsa 4
Tallinn, 11415

IT Academy is not a “local shop for local people”. It’s a call to action for anyone who has the mojo, the ambition, and the geek in them. From anywhere.

Noorte Heaks Noorte Heaks
Tõnismägi 5a
Tallinn

Haridus- ja Noorteamet on HTM-i valitsemisalas tegutsev valitsusasutus, mille peamiseks tegevusvaldkonnaks on haridus- ja noortepoliitika elluviimine. Amet moodustati 1. augustil 2020 SA Innove, SA Archimedese, HITSA ja ENTK baasil.

Eesti Massaaži- ja Teraapiakool  по-русски Eesti Massaaži- ja Teraapiakool по-русски
Kadaka Tee 4
Tallinn, 10621

Услуги массажа и бронирование по телефону +372 6646 192. Мы работаем с Пон. - Пятн. с 9:00-17:00, на выходных днях по договоренности.

Keeleilu Erahuvikool Keeleilu Erahuvikool
Ahtri 12
Tallinn, 10151

Arengukeskus Anima/Центр развития и обучения Arengukeskus Anima/Центр развития и обучения
Ravala 7, Kesklinn
Tallinn, 10111

Курсы гидов: основной курс с октября 2017 по март 2018 гг., языковые курсы: английский для сеньоров, подготовка к экзаменам для гимназистов, в гр

Tagasi Kooli Tagasi Kooli
Telliskivi 60a (A3 III Korrus)
Tallinn, 10412

Sel kevadel on Tagasi Kooli fookuses päriselu lood ja õppetunnid. Kutsume õpetajaid, külalisõpetajaid ning organisatsioone jagama õpilastega neid tarkusi, mida elu on neile õpetanud.

Eliis - Eesti Eliis - Eesti
Pärnu Mnt 130
Tallinn

ELIIS on internetipõhine infosüsteem, mis on mõeldud kasutamiseks alusharidust pakkuvates asutustes.

Eesti Meditatsiooni Kool ja Tao Keskus Eesti Meditatsiooni Kool ja Tao Keskus
Rotermanni 2
Tallinn, 10111

Teadlikkuse kasv

Somananda Tantra School Somananda Tantra School
Ao 10-5
Tallinn, 10137

Somananda Tantra School brings ancient and authentic Indian and Tibetan teachings out of obscurity to those who seek a genuine spiritual path and evolution. We offer courses and retreats worldwide in an accessible and practical way. http://somananda.org

Eesti Massaaži- ja Teraapiakool Eesti Massaaži- ja Teraapiakool
Kadaka Tee 4
Tallinn, 10621

Massaažisalong- ja kool asuvad aadressil Kadaka tee 4, Tallinn. Massaažiaegade broneerimine telefonil +372 6646 192 või e-mailil [email protected]

DreamApply DreamApply
Tatari 64
Tallinn

The next generation of student application management. A world-class digital solution used by more than 200 satisfied education institutions worldwide.

About   Contact   Privacy   FAQ   Login C