Laevamudelism

Laevamudelism

Comments

I would like to say if you guys here in Lithuania have a nautica shop or something similar? For buy som electronics
Labanakt gali kas nors pasakyti, ar čia, Lietuvoje, turite jūrinių modelių elektronikos parduotuvę?
Replica the Portuguese azorean fishing boat.i made in Lituania.
Sveiki valčių mėgėjai, jūrų modelis, esu portugalas ir gyvenu čia, Lietuvoje, dabar darau valčių kopijas. Aš darau USS naikintuvą. Aš ruošiu pelėsią, kad galėčiau fibruotis ir įsigyti pelėsių .😊😊
Tere,
ega kellegil paadile mootorit pole müüa?

3000-9000kv, harjavaba, max pikkus 4,5cm, 3-4s aku toetavus
Gherardo Gasparin Margus Sirel this year was my intention to organize the some in Italy. But unfortunately I didn't done. But l will be my goal next year. I hope to see some Estonians friends here in Italy for WC
ostan Eco-Experdi Keresi 3TK (2mini ja üks suur)

EESTI LAEVAMODELLISTIDE LIIT
Союз Судомоделистов Эстонии

Operating as usual

[07/19/21]   Baltic Cup Kõpu 2021 enduro and electric results

www.modelboat.ee

Photos from Laevamudelism's post 14/07/2021

Baltic Cup 2021.

Photos from Laevamudelism's post 13/07/2021

Baltic Cup 2021.
Foto: Mstislav Subbotin.

Photos from Laevamudelism's post 09/07/2021

Esimene võistluspäev Kõpu

25/06/2021

www.modelboat.ee

ELML Logo EESTI LAEVAMODELLISTIDE LIIT



Invitation



Estonian Modelship Union invite You to



BALTIC OPEN CHAMPIONSHIP



For RC electric and enduro boats 9.-11.07.

www.modelboat.ee

Place: lake Kõpu https://www.google.com/maps/place/K%C3%B5pu,+J%C3%B5geva+maakond/@58.7434642,26.2439122,16z/data=!4m5!3m4!1s0x46935617c0289531:0x7899cfc3a623648e!8m2!3d58.7566034!4d26.2346666



For classes:



Electric boats:

ECO-Mini Standard, ECO-Mini Expert junior, ECO-Expert junior, ECO-Mini Expert, ECO Expert,

ECO Mini Expert Team; Eco Team; Mono II.



FSR -Enduro: 3,5 cm2; 7,5 cm2; 15 cm2; 27 cm2; 35 cm2.



Registration till 06.07.: https://forms.gle/RpfxAh6tQaE4Y1rM6



List of enrollees: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1_ZowZK1lVJcDNv4Jg-NTDDOZMVb0kmIeFvXQgKn0Jz8/edit?usp=sharing





Entry fees: seniors 20,- + 5,- each extra class;

Juniors 10,- for all.



Lap counting AMB 3/4 transponder-system



Transponder rental 5,-.



Accommodation: camping near lake is free. Some recommendations for hotels:
https://www.puhketalu.catalina.ee/; https://marjaapartment.business.site/#details; http://www.csmaja.eu/

http://www.madis.ee/







Food supply: pre ordered lunch 5,-







More information



Toomas Torv

+372 5045353

[email protected]

[email protected]





Provisional timetable



Friday09.07.

9.00-11.00







11.30





14.30



15.00





18.00



19.00



Registration and training for electric boats



First heat for electric boats.



Lunch



Second heat for electric boats.



Mini ECO team



ECO team

Sat. 10.07

7.30





8.00





11.00





12.00





12.30





13.30





14.30



training for electric boats



Third heat for electric boats.



Finals for electric boats.



Closing ceremony for electric boats.



FSR registration, training



Lunch





FSR first heat

Sun. 11.07



8.00



9.00





12.00



14.00



15.00





FSR training



FSR second heat



FSR finals



Lunch



Closing ceremony for FSR



ELML Logo EESTI LAEVAMODELLISTIDE LIIT



Võistluskutse

www.modelboat.ee

Eesti Laevamodellistide Liit kutsub Teid osa võtma raadioteel juhitavate ECO elektri- ja FSR-enduro kestvusõidupaatidele. 9.-11. juuli



Balti Lahtised Meistrivõistlused





Toimumiskoht: Kõpu tiik, asukoht kaardil Google Maps: https://www.google.com/maps/place/K%C3%B5pu,+J%C3%B5geva+maakond/@58.7434642,26.2439122,16z/data=!4m5!3m4!1s0x46935617c0289531:0x7899cfc3a623648e!8m2!3d58.7566034!4d26.2346666



Võistlus toimub mudeliklassidele:



Elektripaadid:

ECO-Mini Standard, ECO-Mini Expert junior, ECO-Expert junior, ECO-Mini Expert, ECO Expert,

ECO Mini Expert Team; Eco Team; Mono II.



FSR -Enduro: 3,5 cm2; 7,5 cm2; 15 cm2; 27 cm2; 35 cm2.



Registreerimine kuni 06.07.: https://forms.gle/RpfxAh6tQaE4Y1rM6



Registreerunute nimekiri: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1_ZowZK1lVJcDNv4Jg-NTDDOZMVb0kmIeFvXQgKn0Jz8/edit?usp=sharing



Osalustasud: täiskasvanud 20,- + 5,- iga järgnev klass; noored 10,- sõltumata klasside arvust.



Ajavõtt AMB 3/4 transponder-süsteem



Transponderi rent 5,-.



Majutus: telkimine järve ääres tasuta; ümberkaudsed majutusasutused: http://www.csmaja.eu/; https://www.puhketalu.catalina.ee/; http://www.madis.ee/



Toitlustamine: ettetellimisel lõunasöök 5,-



Rohkem infot



Toomas Torv

5045353

[email protected]





Orjenteeruv ajakava:



Reede 9.07.

9.00-11.00







11.30





14.30



15.00





18.00



19.00



Registreerimine,

elektripaatide treening



Elektripaatide esimene võistlussõit.



Lõuna



Elektripaatide teine võistlussõit



Mini ECO team



ECO team

Laupäev 10.07

7.30





8.00





11.00





12.00





12.30





13.30





14.30



Elektripaatide treening



Elektripaatide kolmas võistlussõit



Elektripaatide finaalid



Elektripaatide autasustamine



FSR registreerimine,

Treening



Lõuna





FSR esimene võistlussõit

Pühapäev 11.07



8.00



9.00





12.00





14.00



15.00





FSR treening



FSR teine võistlussõit



FSR finaalid





Lõuna



FSR autasustamine



ELML Logo EESTI LAEVAMODELLISTIDE LIIT



Приглашение на соревнования

www.modelboat.ee

Союз Судомоделистов Эстонии (ELML) приглашает Вас принять участие в соревнованиях в классах радиоуправляемых моделей ECO и FSR-enduro 9.-11.июля



Балтиский Открытый Чемпионат



Место проведения: пруд Кыпу, расположение на карте Google Maps: https://www.google.com/maps/place/K%C3%B5pu,+J%C3%B5geva+maakond/@58.7434642,26.2439122,16z/data=!4m5!3m4!1s0x46935617c0289531:0x7899cfc3a623648e!8m2!3d58.7566034!4d26.2346666



Соревнования проводятся в следующих классах:



ECO-Mini Standard junior,

ECO-Mini Expert junior,

ECO-Expert junior,

ECO-Mini Expert,

ECO Expert,

ECO Mini Expert Team;

Eco Team;

Mono II.



FSR -Enduro: 3,5 cm2; 7,5 cm2; 15 cm2; 27 cm2; 35 cm2.



Предварительная регистрация до 06.07: https://forms.gle/RpfxAh6tQaE4Y1rM6



Списки участников: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1_ZowZK1lVJcDNv4Jg-NTDDOZMVb0kmIeFvXQgKn0Jz8/edit?usp=sharing



Стартовые взносы:

взрослые 20 EUR + 5 EUR- каждый последующий класс;

юниоры 10 EUR- независимо от количества классов.



Засечка: система AMB 3 /4



Аренда транспордера 5 EUR.



Проживание: палатка на берегу озера бесплатно; близлежащие гостиницы: http://www.csmaja.eu/; https://www.puhketalu.catalina.ee/; http://www.madis.ee/



Питание: обед по предварительному заказу 5EUR







Больше информации:



Toomas Torv

+372 5045353

[email protected]



Ориентировочное расписание:



Пятница 9.07.

9.00-11.00







11.30





14.30



15.00





18.00



19.00



Регистрация,

тренировки

ECO, MONO2



Первый заезд

ECO, MONO2.



Обед



Второй заезд

ECO, MONO2



Mini ECO team



ECO team

Суббота 10.07

7.30





8.00





11.00





12.00





12.30





13.30





14.30



Тренировки

ECO, MONO2



Третий заезд

ECO, MONO2



Финалы





Награждение

победителей



Регистрация FSR

Тренировки



Обед





Первые

заезды FSR

Воскресенье11.07



8.00



9.00





12.00





14.00





15.00





Тренировки



Вторые

заезды FSR



FSR финалы





Обед





Награждение

победителей

www.modelboat.ee

Photos from Laevamudelism's post 20/06/2021

Ahimäe II Etapp teine päev.

Photos from Laevamudelism's post 20/06/2021

Eesti MV II etapp koopia ja elektri võidusõidumudelitele
19.-20.06.2021
Ahimäe karjäär 📍

Photos from Laevamudelism's post 19/06/2021

Etapp II Ahimäe.

18/06/2021

Etapp II Ahimäe. Tomorrow starting :)
Homme alustame võistlustega. :)

Etapp II Ahimäe. Tomorrow starting :)
Homme alustame võistlustega. :)

[06/15/21]   Viljandi 2021
05.06.2021, Viljandi järvel

EH600

Nimi
Stend
Sõit
Tulemus
Koht
Oliver Riisenberg
55p
63,33p
118,33p
I
Kirill Kutõrin
55p
33,33p
88,33p
II
Viktor Salmanov
60,67p
26,67p
87,34p
III
Joonas Animägi
56,67p
26,67p
83,34p
4.
Mihhail Zaretski
56.67p
20p
76,67p
5.
Markus Mettus
58p
10p
68p
6.

EK600

Nimi
Stend
Sõit
Tulemus
Koht
Sergei Salmanov
57,33p
56,67p
114p
I
Eno Roosi
58,33p
46,67p
105p
II
Maksim Manuilov
57,33p
29,67p
104p
III
Roman Letitski
56.67p
36.67p
93,34p
4.
Joonas Mägi
63.33p
23.33p
86,66p
5.
Kirill Kutõrin
55p
30p
85p
6.
Viktor Salmanov
53.33p
29.67p
83p
7.

EH1250

Nimi
Stend
Sõit
Tulemus
Koht
Ander Järvsoo
72.67p
93.33
166p
I
Maksim Manuilov
65p
63.33
128.33p
II
Edgar Raudsepp
69.67p
46.67
116.34p
III

EK1250

Nimi
Stend
Sõit
Tulemus
Koht
Mihhail Zaretski
66.67p
83.33
150p
I
Roman Letitski
76.67p
56.67
133.34p
II
Christian Root
81.67p
40p
121.67p
III
Sergei Salmanov
69.33p
33.33
102.66p
4.

F2A-jun

Nimi
Stend
Sõit
Tulemus
Koht
Reimo Hunt
85.33p
100p
185.33p
I
Elari Mänd
84.33p
95p
179.33p
II
Eno Roosi
71.66p
77p
148.66p
III
Edgar Raudsepp
57p
91.5
148.5p
4.
Maksim Pavlov
50p
95p
145p
5.
Maksim Manuilov
65p
75p
140p
6.
Kirill Iljin
65p
32.5p
97.5p
7.
Mihhail Zaretski
57p
0p
57p
8.

F2A-sen

Nimi
Stend
Sõit
Tulemus
Koht
Ülo Mammon
96p
77.5p
173.5p
I
Marten Laanisto
73.33p
100p
173.33p
II
Pavel Vedehhin
60.00p
100p
160.00p
III
Mairold Mänd
56.67p
42p
98.67p
4.

F2B

Nimi
Stend
Sõit
Tulemus
Koht
Ülo Mammon
(Reg nr.11)
97.00p
91p
188p
I
Aleksander Stepanov
(Reg nr. 13)
89.33p
97p
186.33p
II
Reimo Hunt
78.33p
98.5p
176. 83p
III
Aleksander Stepanov
(Reg nr. 14)
93p
81p
174p
4.
Ülo Mammon
(Reg nr.10)
97.67p
73p
170.67p
5.

F4

Nimi
Tulemus
Koht
Ander Järvsoo
100p
I-II
Erik Kirsi
100p
I-II
Joonas Animägi
99p
III
Maksim Pavlov
98p
4.
Matvei Vedehhin
96p
5.
Nikita Simagin
73p
6.
Daniel Simagin
63,5p
7.
Violetta Vedehhina
34p
8.

Mini Standard

Nimi
I sõit
II sõit
III sõit
Tulemus
Koht
Artjom Vakhromeev
14+20,9s
22+2,2s
20+7,7s
42+9,9s
I
Rebeka Rebane
13+10,5s
18+3s
18+13,3s
36+16,3s
II
Joonas Mägi
17+6,5s
15+18,8s
18+4,1s
35+10,6s
III
Christian Root
15+16,9s
15+7,2s
16+6,9s
31+14,1s
4.
Joonas Animägi
12+6,8s
13+14,3s
11+14,3s
25+21,1s
5.
Martin Palo
11+19,9s
8+6,2s
13+16,9s
24+36,8s
6.
Markus Mettus
8+2,2s
8
12+13,9s
20+13,9s
7.
Kert Orujärv
1
11+18,8s
9+6,5s
20+25,3s
8.

Mini Expert (jun)

Nimi
I sõit
II sõit
III sõit
Tulemus
Koht
Artem Vakhromeev
23+14,4s
27+7,7s
24+9,2s
51+16,9s
I
Rebeka Rebane
19+6,1s
27+3,5s
20+1,6s
47+5,1s
II
Maksim Pavlov
18
23+43,8s
21+4,2s
44+48s
III
Johannes Rebane
20+2,6s
13
23+9,1s
43+11,7s
8.
Reimo Hunt
0
17+5,4s
16+16,1s
33+21,5s
5.
Christian Root
6
21+2,4s
11+8,3s
32+10,7s
6.
Matvei Vedehhin
15+12,4s
10+11,5s
13+14,2s
28+26,6s
7.
Joonas Mägi
6+7,7s
15+13,2s
11+18,4s
26+31,6ss
8.
Siim Lelle
12+1,6s
0
10
22+1,6s
9.
Revo Ool
9
0
0
9
10.
Elari Mänd
0
2
0
2
11.

Eco Expert (Jun)

Nimi
I sõit
II sõit
III sõit
Tulemus
Koht
Rebeka Rebane
28+2,2s
21+3,3s
35+2,5s
63+4,7s
I
Artem Vakhromeev
30+5,1s
24
31+5,5s
61+10,6s
II
Johannes Rebane
28+6,9s
25+11s
33+9,1s
61+16s
III
Christian Root
22+6,5s
23+2,3s
17
45+8,8s
4.
Erik Kirsi
22+14,7
11+10,4s
23+7,8s
45+22,5s
5.
Reimo Hunt
4
19+1,6s
13
32+1,6s
6.
Revo Ool
13
15+8,5s
0
28+8,5s
7.

FREE-500

Nimi
I sõit
II sõit
III sõit
Tulemus
Koht
Artem Vakhromeev
5+21,2s
11+11,6s
7+5,7s
18+17,3s
I
Martin Palo
0
3+0,5s
11+20,1
13+20,6s
II
Kirill Iljin
6+25s
1
0
7+25s
III
Joonas Mägi
0
2+13,1s
1+3,8s
3+16,9
4.

Mini Expert (sen)

Nimi
I sõit
II sõit
III sõit
Tulemus
Koht
Eduard Sammelsoo
30+1,7s6s
21+5,7s
30+6,7s
60+8,4s
I
Erik Rebane
30+2,5s
26+2,7s
4
56+5,2s
II
Viktor Tisler
26+3,6s
3
30+7,6
56+11,2s
III
Valeri Vakhromeev
25+10,5s
20+6,5s
30+7,5s
55+18s
4.
Margus Sirel
22+5,2s
19+3,5s
27+21,2s
49+26,4s
5.
Pavel Vedehhin
23
22+4,4s
22
45
6.
Marten Laanisto
2
0
0
2
7.

Eco Expert (sen)

Nimi
I sõit
II sõit
III sõit
Tulemus
Koht
Erik Rebane
31+2,9s
37+2,7s
40+2,6s
77+5,3s
I
Valeri Vakhromeev
28+1,5s
36+5,5s
38+4,7s
74+10,2s
II
Pavel Vedehhin
27+12,5s
35+4,2s
36
71+4,2
III
Viktor Tisler
30+13,7s
34+5,8s
37+6,9s
71+12,7s
4.
Margus Sirel
26+3,9s
31+6,9s
6
57+10,8s
5.
Vladimir Kovaljov
1
16
17
33
6.
Markus Paris
18+11,1a
6
0
24+11,1s
7.
Urmas Sirel
1
0
0
1
8.

Teretulemast Männimäele! 14/06/2021

Teretulemast Männimäele!

Võistluskutse
Eesti Laevamodellistide Liit kutsub Teid osa võtma
Eesti MV II etapp koopia ja elektri- võidusoidumudelitele
19.-20.06.2021. Ahimäel.
https://l.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fwww.google.com%2Fmaps%2Fplace%2FAhim%25C3%25A4e%2F%4058.2163764%2C25.6160836%2C422m%2Fdata%3D!3m1!1e3!4m5!3m4!1s0x46ec9d123ab15c05%3A0xa1839149ff4070!8m2!3d58.2088795!4d25.6215625%3Ffbclid%3DIwAR0jxszFb2iMbfLUbY0VePWKY2yIMmTQjOm6NXFc6A8GHh1DdiZk5uoWXhY&h=AT2J9P9QW5xoBhm7o2dObm5oMwa6p9ekeUEGLiUfS56rordbD5bLtsjOhB8jx5BOC4RyJzeITuuoJnTIW_lTtK8nv8zwxQIWkl_iRcvrXzdaUVB12HDNFyYk45_QXMNOKYjCIUNefrh86QhDjqJj&__tn__=-UK-R&c[0]=AT3GLj-58mX8dTwT_LWu9wl5egSCBNr8wK3NNXkejAo0r8XoTbb0x59qSoNeAO5ojWacoeDQAIQsg4wFf96x71QrCaY-G5b2DedSNz586KZ6C8ivAxWGzA0w9exNxsABBofEuOQofpC8E2EL_bR2HMdd7VvgmoL20iGiNm_09PvtR49a6xskWAzxVtGURCuXhmFRnQGg

Registreerimine 19.06.2021. 8.00 – 10.00 Esimesed stardid alates 10.30.
Võistlus toimub mudeliklassidele: EH-600, EH-1250, EK-600, EK-1250, F2A, F2B, F4A, ECO-Mini standard, ECO- Mini expert juniorid / seniorid eraldi, ECO Ekspert juniorid, seniorid eraldi vabaklass Free -500 juniorid, vabaklass Free 1250. Mini ECO Team ja ECO Team noored-vanad ühisarvestus.
Stardimaks on junioridele 5 EUR + 2 EUR iga järgmine paadiklass, täiskasvanutele 20 EUR + 5 EUR iga järgmine paadiklass võistleja kohta.
Võimalik tellida hommiku- ja lõunasööki mõlemaks päevaks 5,- EUR toidukord.
Ööbimisvõimalus, Viljandis asuv külalistemaja http://www.mannimaja.ee/
Võimalusel palun teha eelregistreerimine 17 juunini lingil:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSddYzY1Y0X_KFG7UGBBFOyKQTcl8oNo3V3EKaXngvmTaZ9g4A/viewform
või
[email protected],. Stardimaks tasutakse kohapeal.

Võistluste kava.
Laupäeval, 19.06. Alustame paraleelselt raadiokoopiate ja otsesõitjatega, seejärel F3-E ning õhtupoolikul 2020 aasta meistritele auhindade kätteandmine , elektripaatide esimene võistlussõit ja ECO Team võistlus.
Pühapäeval 20.06. elektripaatide II ja III sõit, finaalid.

Korraldajad ja lisainfo:
Pavel Vedehhin 56455708; Toomas Torv 5045353

Teretulemast Männimäele! Männimäe Külalistemaja - Parim puhkus!

Photos from Laevamudelism's post 06/06/2021

05.06.2021. Наконец то сезон открыт!!! Соревнования по Судомодельному спорту.
г. Вильянди. Эстония

FOTOD | Viljandi järvel toimus laevamudelismi meistrivõistluste etapp 05/06/2021

FOTOD | Viljandi järvel toimus laevamudelismi meistrivõistluste etapp

https://sport.delfi.ee/artikkel/93655563/fotod-viljandi-jarvel-toimus-laevamudelismi-meistrivoistluste-etapp

FOTOD | Viljandi järvel toimus laevamudelismi meistrivõistluste etapp Laupäeval toimus Viljandi järvel sõudebaasi territooriumil Eesti laevamudelismi meistrivõistluste esimene etapp, millest võttis osa enam kui 100 laevamudelit.

Photos from Laevamudelism's post 05/06/2021

Viljandi Laevamudelistide Klubi

26/05/2021

Tervist.



29.-30.05 planeeritud Narva võistlus jääb sealse covid olukorra tõttu ära.

Narva võistlusprogramm on plaanis läbi viia Ahmäe karjääris 19.-20.06.

Täpsem informatsioon lähiajal.





Tervitustega/Best regards
Quadri Grupi AS

Toomas Torv
Service engineer

Ussimäe 12/4
13914 Tallinn, Estonia

Tel. +372 6996422
Mob. +372 5045353

Skype:toomas.torv
[email protected]

Здравствуйте.

Соревнования в Нарве, запланированные на 29-30 мая, будут отменены из-за сложившейся там ситуации с covid.

Нарвский этап планируется провести в карьере Ахмяэ 19-20 июня.

Более подробная информация в ближайшее время.

Tervitustega/Best regards
Quadri Grupi AS

Toomas Torv
Service engineer

Ussimäe 12/4
13914 Tallinn, Estonia

Tel. +372 6996422
Mob. +372 5045353

Skype:toomas.torv
[email protected]

Tervist.



29.-30.05 planeeritud Narva võistlus jääb sealse covid olukorra tõttu ära.

Narva võistlusprogramm on plaanis läbi viia Ahmäe karjääris 19.-20.06.

Täpsem informatsioon lähiajal.





Tervitustega/Best regards
Quadri Grupi AS

Toomas Torv
Service engineer

Ussimäe 12/4
13914 Tallinn, Estonia

Tel. +372 6996422
Mob. +372 5045353

Skype:toomas.torv
[email protected]

Здравствуйте.

Соревнования в Нарве, запланированные на 29-30 мая, будут отменены из-за сложившейся там ситуации с covid.

Нарвский этап планируется провести в карьере Ахмяэ 19-20 июня.

Более подробная информация в ближайшее время.

Tervitustega/Best regards
Quadri Grupi AS

Toomas Torv
Service engineer

Ussimäe 12/4
13914 Tallinn, Estonia

Tel. +372 6996422
Mob. +372 5045353

Skype:toomas.torv
[email protected]

Photos from Laevamudelism's post 25/05/2021

Igal juhul...
На всякий случай...

Aidu tehisjärve ääres võistlesid eriilmelised laevamudelid - Uudised.tv3.ee 23/05/2021

Aidu tehisjärve ääres võistlesid eriilmelised laevamudelid - Uudised.tv3.ee

https://uudised.tv3.ee/meelelahutus/uudis/2021/05/23/aidu-tehisjarve-aares-voistlesid-eriilmelised-paadimudelid/

Aidu tehisjärve ääres võistlesid eriilmelised laevamudelid - Uudised.tv3.ee Jõgevamaal Aidu tehisjärve ääres kogunes sel nädalavahetusel seltskond, kellel on vahva hobi - ehitada ja võistelda nii elektriliste kui ka sisepõlemismootoriga laevamudelitega.

Photos from Laevamudelism's post 23/05/2021

Kõpu treeningpäev.

23/05/2021

Treeningud Aidu järv (Kõpu) 23.05.2021. Video.

Photos from Laevamudelism's post 23/05/2021

Uudised TV3. Kõpu treeningpäev.

Photos from Laevamudelism's post 23/05/2021

Treeningud Aidu järv (Kõpu) 23.05.2021.

Photos from Laevamudelism's post 23/05/2021

Treeninpäev Kõpu 22.05.21
Training day Kõpu 22.05.21

[05/10/21]   10. mai 2021
Tervist.

21.-23. 05. planeeritud RV võistlus Kõpu tiigil jääb ära kuna piirid on kinni ja külalisvõistlejate saabumine on pea võimatu.

Lükkame võistluse edasi ajaks kui piirid vähemalt Baltikumis vabaks liikumiseks jälle lahti on.

Küll aga samas kohas 22.-23. 05 püüame läbi viia treeningpäevad. Kui koopia-võistlejatel huvi on, paneme koopia-trassi ka välja.

Öö veetmiseks broneerime tiigi kõrval Kase talu seminarihone.



Narva võistluste toimumine selgub peale 16.05.

Variandid on, kas nad saavad planeeritud ajal korraldada, lükatakse edasi ajale kui nad saavad korraldada, võistlus toimub Kõpu tiigil planeeritud ajal ja -programmiga, võistlus toimub kunagi hiljem.



Lugupidamisega



Toomas Torv

5045353

Eesti Laevamodellistide Liit

Videos (show all)

Location

Category

Address

Tallinn
Other Education in Tallinn (show all)
Tallinna Spordikool Tallinna Spordikool
Pärnu Mnt 6
Tallinn, 10148

Siit lehelt leiad infot meie tegemiste ja tulemuste kohta.

Geeks on Wheels Geeks on Wheels
Rävala Pst 5
Tallinn, 10143

Geeks on Wheels on noorte poolt korraldatav projekt, mille käigus käiakse mööda Eesti koole missiooniga tekitada huvi IT vastu.

Tallinna Saksa Kultuuriinstituut Tallinna Saksa Kultuuriinstituut
Tolli 2
Tallinn, 10133

Oleme Goethe Instituudi akrediteeritud koostööpartner ja pakume kvaliteetseid keelekursusi.

Drakadeemia Drakadeemia
Vene Tn 6
Tallinn, 10123

Drakadeemias toimuvad kursused, kus on võimalik õppida näidendite, stsenaariumite ja proosa kirju

ArtMaailm Tallinna kunstistuudio ArtMaailm Tallinna kunstistuudio
Gonsiori 44
Tallinn, 10152

Действующая страница школы по адресу https://www.facebook.com/artmaailm.ee

Keelekohver Keelekohver
Toompuiestee 30
Tallinn, 10149

Keelekohver pakub põnevaid noorte keelelaagreid välismaal.

EducationUSA Tallinn EducationUSA Tallinn
Raja 15, Room 116
Tallinn, 12618

With hundreds of centers in 170 countries, EducationUSA is committed to promoting accredited U.S. higher education institutions to over 18 million students

Meta-Profit OÜ Meta-Profit OÜ
Madara 29
Tallinn

Organisatsioonide psühholoogilise arendamise ekspert aastast 1996. Lisaks isiksuse arengu ja NLP koolitused eraisikutele. Fännidele alati -10%.

Tim Heath Language Agency OÜ Tim Heath Language Agency OÜ
Tallinn

Tim Heath Language Agency OÜ is a connector of different languages, different learners and different cultures - 'Because English is best learnt in England' - 'Потому что английский лучше всего изучать в Англии'

Kollaaž art school Kollaaž art school
Lasnamäe Linnaosa, Vilisuu 7
Tallinn, 13626

Kollaaž kunsti kool Asutamise aasta 2002,INTEGRATSIOONI LOOMINGUKESKUS ALMARI Aadress Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Vilisuu 7 , isikud Ljudmila Lištšenko

Loodushariduskeskus SelgeSiht Loodushariduskeskus SelgeSiht
Iva 12
Tallinn, 12618

Loodushariduskeskus SelgeSiht (SelgeSiht OÜ) viib läbi loodushariduse õppeprogramme, loodusretki, õuesõpet ja seminare loodushoiu, metsade ja pärandkultuuri teemal erinevatele vanuseastmetele Harjumaal, Lääne-Virumaal ja Viljandimaal.

Детский клуб развития Open Mind Детский клуб развития Open Mind
Lasnamäe 20
Tallinn, 11416

Наш девиз- любовь, забота, бесконечная теплота и внимание к детям!