Keila Korvpallikooli treeningute ajad 2020/2021 hooajal. TULE TRENNI JA VÕTA SÕBER KAASA! http://keilakk.eu/treeningud/

basket.ee

Naiste karikas | Keila alistas lisaajal Rapla

Oluline võit käes.

basket.ee Naiste karikavõistlustel peeti teisipäeval tõeline põnevusmäng, kui Keila Korvpallikooli naiskond alistas lisaajal Rapla 66:64.

Keila Korvpallikooli U10 poisid osalesid Kohila Sügisturniiril.

Kohila Spordikompleksis toimunud ühe päevasel turniiril kohtuti alagrupimängudes Rapla Korvpallikooli ja Korvpalliklubi Pauluse ning kohamängus SK Nordi võistkondadega. Mängudest saadi vajalikke kogemusi ja mängurõõmu. Poisid olid tublid ja andsid endast maksimumi. Kokkuvõttes neljas koht.

Tulemused:
Keila - Rapla KK 28:30
Keila - KK Paulus 45:8
Keila - SK Nord 14:31

#keilakorvpallikool #tulevikutegijad #keilakk 🏀

HIGHLIGHTS - Keila Korvpallikool vs Tallinna Kalev/TLÜ

Keila Korvpallikooli U14 poisid võitsid kvalifikatsiooniturniiril kõik mängud ja tagasid Eesti meistrivõistluste hooajaks koha kaheksa parema hulgas.

Raplas toimunud kvalfikatsioonimängudes võideti laupäeval Rapla Korvpallikooli ja Korvpalliklubi Pärnut ning pühapäeval Rae Koss/Kiili SK.

Mängude tulemused:
Keila - Rapla KK 145:15
Keila - KK Pärnu 112:47
Keila - Rae Koss/Kiili SK 91:34

#keilakorvpallikool #keilakorvpall #keilakk

Mida arvab Martin Müürsepp Keila KK meeskonnast?

Eile toimus PAF superkarika mängu 1/8 finaal, kus Tallinna Kalev/TLÜ alistas Keila KK meeskonna seisuga 104-73. Suurima visketabavusega oli Kristen Kasemets. Vaata mida Tallinna Kalev/TLÜ peatreener Martin Müürsepp Keila meeskonnast arvab.

Kuidas mängijad mänguks valmistuvad? Täna võtab instagrammi üle Keila KK mängija nr. 19 Conrad Sengbusch. Tema valmistumist tänaseks mänguks näed siit 👇

TOP 10 - Keila KK vs Terminal Oil

Siin on Keila KK TOP 10 sooritust mängust Terminal Oili vastu.

BALLZY 50€ KINKEKAARDI LOOS🔥

Loosis osalemiseks:
✔️Pane üritusele going
✔️Jaga seda postitust
✔️Tagi alla sõbrad, kellega mängu vaatama tuled

🎉 Võitja kuulutame välja Keila KK vs Tallinna Kalev/TLÜ mängu poolajal. Juhul, kui kinkekaardi võitjat kohal ei ole, kuulutame uue võitja 🧐

Keila Korvpallikooli U12 tüdrukud Rapla Sügisturniiril hõbedased 🥈

Kahe päeva jooksul kohtuti neljas mängus Audentese, Rapla, Vändra ja Pärnu tüdrukutega. Neljast mängust kolm võitsime ja ühe mängu lõpetasime uute kogemustega.

Esimesel päeval toimus Raplas individuaalne osavusvõistlus ja meeskondlik viskevõistlus, mille käigus Keila tüdrukud head visketabavust näitasid 🥇

Kahe päeva jooksul nägime kiireid läbimurdeid, kaht tabavat kolmepunktiviset, head koostööd ja agressiivset mängu. Teise päeva mängudes olid tüdrukud nii agressiivsed, et treeneril hakkas tekkima väike kahtlus, kas keegi ka platsile palli põrgatama jääb..

Võistkond mängis koosseisus: Isabel, Johanna Marie, Jette Sofia, Eva Maria, Kerbel-Kaily, Astrid, Kaileen, Anette, Elly, Nicole.

Võistkonna MVP 🏆 Rapla Sügisturniiril 2020 oli Elly!

Töö jätkub treeningutel ⛹️‍♀️

#keilakorvpallikool #tüdrukudpõrgatavad #pallkorvis

Keila Korvpallikooli U12 poisid võitsid Rapla Sügisturniiril hõbemedalid! 🥈

Rapla Sadolini Spordihoones toimunud turniiril mängiti viis kohtumist. Laupäeval kaotati kaks esimest mängu, kindlalt oli üle Rakvere SK/Tarvas ja lõpuheitluses tuli kaotus vastu võtta Rapla Korvpallikoolilt. Päeva viimases mängus võideti Saku Korvpalliklubi.
Pühapäeval võideti Kohila Spordiklubi ja viimaste sekundite trilleris Rapla Korvpallikooli teist võistkonda. Turniiril saavutasid kolm võistkonda (Keila, Saku ja Rapla) võrdse arvu võite, kuid punktide vahega kuulus teine koht Keilale.
Mäng-mängult läks Keila poiste tegutsemine väljakul kindlamaks ja kokkuvõttes väärt kogemused ning positiivne emotsioon. 🙂

Intervjuu peatreener Peep Pahv eilsest mängust

Eile 18.09.2020 alistas Keila Korvpallikool Terminal Oili skooriga 110-70.
Mängu MVP oli Aleksandr Sadrin, visates 34 punkti. Vaata videost lähemalt, mida peatreener Peep Pahv mängust arvas ja mis järgmisel nädalal oodata on 👇

Keila Korvpallikooli esindusmeeskond alustas Paf Superkarika mänge võõrsil veenva võiduga Tartu Treminal Oil meeskonna üle 94:65. Agressiivne kaitse ja tempokas rünnak andsid juba poolajaks edu 48:29. Teisel poolajal kärises vahe korraks ka juba 36-punktiliseks.
Kuna karikasarjas selgub võitja kahe kohtumise kokkuvõttes, saadi kodumänguks kätte soliidne edumaa. Seejuures mängis Keila ilma kahe olulise tagamängija Norman Rüütsalu ja Margus Pahvita, kes peavad selle nädala veetma kaitseväe kohustusi täites. Reedesel kordumängul peaks nad aga olema tagasi.
Keila suurim korvikütt oli Conrad Sengbusch 34 punktiga. Kristen Kasemets lisas 21 silma. Ülejäänud punktid jagunesid kogu meeskonna peale ühtlaselt. Platsil käisid 12 mängumeest. Tehnilistel põhjustel pole siiani basket.ee lehele ilmunud mängu täisstatistikat.
Korduskohtumine peetakse juba reedel kell 19.30 Keila Tervisekeskuses Mask ette ja omasid toetama!

Pildil: Viskel Conrad Sengbusch. Autor: Siim Semiskar

Napilt enne seda kui Läti eestlaste jaoks (vähemalt sõnades) piiri sulges, jõudsime korvpallikooli u18 meeskonnaga põigata Cesisesse, et mängida lõpuni kevadel koroonaviiruse tõttu katkenud Eesti-Läti nii-öelda alternatiivne liiga.
Võitsime lätlaste Smiltenet ja Kohtla-Järve Hitot ning kaotasime Valmierale. Hooaja kokkuvõttes tasuks hõbemedalid.
Peamine oli aga see, et saime koduse uue hooaja eel kolm väärt kontrollmängu.

Täna on sünnipäev Keila Korvpallikooli treeneril Oliveril🎉🎈🎁🏀. Soovime talle õnnestumisi ja edu nii pallimängudes kui ka tavaelus!!!
Kui liitud õnnesooviga pane postitusele LIKE!!👍👍👍

Laupäeval startis Itaalia väikelinna Monferrato poole Keila Korvpallikooli kasvandik Erik Makke, kelle karjäär jätkub sealses Novipiu Junior Casale korvpalliklubis. Saatsime reedel Eriku korraliku grupikalliga minema ja soovime talle kõvasti tuult tiibadesse!!!

Keila Korvpallikooli U12 tüdrukud veetsid sportliku laupäeva Abjas.

Abja Sügisturniiri raames kohtuti Pärnu, Westholmi ja kohalike Abja tüdrukutega. Kolme mängu jooksul käis väljakul 12 tüdrukut.

Võistkonnas mängisid Marta-Mee, Anette, Eva Maria, Elly, Jette Sofia, Kaileen, Johanna, Greteliis, Nicole, Mirjam, Isabel, Kerbel-Kaily.

Suured tänud pika sõidu ette võtnud vanematele ja tüdrukutele 🏀 ⛹️‍♀️ 🥇

#keilakorvpallikool

Keila Korvpallikooli esindusmeeskond alustas hooaega Tallinna karikaturniiril, kus poolfinaalis jäädi alla meistrilliga meeskonnale Tallinna Kalev / TLÜ 82:109.
Arvestades vastase tugevust, mängisid Keila poisid tublilt. Ebaõnnastus vaid teine veerandaeg, kui vahe kärises poolajaks 20-puntiliseks. Samas kaotati teine poolaeg vaid 7 silmaga.
Keilat vedas meie meistriliiga kogemusega nelik. Norman Rüütsalu viskas 25, Kristen Kasemets 18, Margus Pahv 15 ja. Conrad Sengbusch 14 punkti. Platsil käis ja väärt kogemusi said 13 mängijat.
Kalevi parim oli leedulane Tomas Zdanavicius 20 puntiga.
Pärast mängu ootas Keila poisse riietusruumis kast puuviljadega. Meeldiv üllatus! Suur tänu, Karismafood ja Erkko Salumets!

🔥ESINDUSVÕISTKOND🔥
Juba laupäeval alustab Keila Korvpallikooli esindusvõistkond võitlust Tallinna Karika nimel. Seda Meistriliigas osaleva Tallinna Kalev/TLÜ vastu.
Tule laupäeval kell 15:30 Sõle Spordihoonesse ja aita omad võidule🏀😉!
Sissepääs on publikule tasuta. Üks oluline reegel siiski on - kõik, kes tulevad mängudele kaasa elama, peavad kandma maski.
#keilakk #keilakorvpallikool
#keilabasketball #keila #basketball #tallinnakarikas

Keila Korvpallikooli U12 tüdrukud saavutasid Nord Cupil III 🥉 koha!

Kolme päeva jooksul turniirisüsteemis toimunud viiest mängust võitsid tüdrukud kolm.

Kõige põnevam oli mäng turniiri hilisema võitja, SK Nord tüdrukute vastu, kus normaalaeg lõppes viigiga ja võitja välja selgitamine toimus äkksurma meetodil - esimese korvi saanud võistkond võidab. Sel korral läks napilt.

Esimeste mängude kohta pooleaastase vahepausi järel olid aga tulemused suurepärased, kõva võitlusega üllatasid meie võistkonna noorimad - 2011 tüdrukud. Kogesime nende päevade jooksul ilusaid korve, lohakat põrgatamist, mõningaid jookse, huvitavaid sööte ja suurt tahet võistelda.

Keila Korvpallikool - KA Tallinna Kalev U11 36:11
Keila Korvpallikool - KA Tallinna Kalev 20:30
Keila Korvpallikool - Altius 21:12
Keila Korvpallikool - SK Nord 17:19
Keila Korvpallikool - Westholm U11 27:12

Suured tänud vanematele, kes toetasid tüdrukuid kolmel päeval transpordi ja valju häälega 🏀

#keilakorvpallikool #nordcup #tüdrukudpõrgatavad

🏀 KEILA KORVPALLIKOOLI 2020/2021 HOOAEG ON ALANUD 🏀
Tule meie lõbusatele treeningutele ja saa heaks sportlaseks 💪!

🏀Keila/Saue U13 võistkond sai Nord Cupil 5. koha🏀
Kohe turniiri alguses läksime kokku Saku KK võistkonnaga. Kahjuks vajas platsil toimetamine veel harjumist ja vastaste aktiivsus korvi all tõi neile edu.
Teises mängus kohtusime hilisema turniiri võitjaga TalTech BS/Altiusega. Kui alguses õnnestusid meie rünnakud suhteliselt hästi, siis kerged eksimused teisel poolajal maksid meile võidu.

Keila Korvpallikooli U14 poisid võitsid Tallinn Nord Cupil pronksmedalid. 🥉

Nord Cramo Spordihoones toimunud kolmepäevasel turniiril mängiti turniirisüsteemis viis mängu. Esimesel päeval võideti SK Nord II ja Rakvere Spordikool/Tarvase võistkonda, kellele kaks nädalat tagasi kontrollkohtumistes tuli alla vanduda. Teisel päeval kaotati SK Nord I ja Audentese SK-le. Pühapäevases viimases mängus võideti KK Viimsi ja tasuks turniiri kolmas koht.🏀

Keila - SK Nord II 44:35
Keila - Rakvere SK/Tarvas 40:23
Keila - SK Nord I 34:48
Keila - Audentese SK 37:60
Keila - KK Viimsi 36:26

#keilakorvpallikool #pronksmedalid #tallinnnordcup2020

Eesti U14 koondis lõpetas Balti Matši ühe võidu, kahe kaotuse ja kolmanda kohaga. Keila poistest võitis peatreeneri usalduse Kermo Sepik (pildil nr. 4), kes teenis mänguaega keskmiselt 28 minutit. Selle ajaga jäi tema arvele keskmiselt 9 punkti, 3 lauapalli ja 3 vaheltlõiget. Tom Oskar Arro (pildil nr. 7) panus väljakul jäi väiksemaks, keskmiselt 7 minuti pikkuse platsil viibimise ajaga ei õnnestunud ka märkimisväärseid statistilisi näitajaid enda kontosse koguda.
Soovime poistele jõudu ja tahtmist edaspidiseks, sest see on alles pika tee algus!

Kermo Sepik tegi täna Eesti U14 kossukoondise eest 67:58 võidumängus Läti eakaaslaste vastu kõva partii. Peaaegu 27 minutit mänguaega, 80%-lise visketabavusega 11 punkti, lisaks 5 lauapalli, 3 vaheltlõiget ja 2 söötu. Teine Keila poiss Tom Oskar Arro 8 mänguminutiga kätt valgeks ei saanud, plusspoolele jäi siiski 2 lauapalli, 2 söötu ning üks vaheltlõige. Homme ootab poisse ees aga tõeline test - Leedu koondise vastu.

U14 Est-Lat 1

Eesti U14 korvpallikoondis pidid täna kahjuks Läti eakaaslaste paremust tunnistama. Tunneme siis aga rõõmu sellegi pärast, et koondises on kaks Keila poissi, kes mõlemad ka käe valgeks said. Mismoodi see täpselt juhtus, seda vaata lisatud videolt.

🏀Registreerimine on alanud! 🏀

#tuletrenni #keilakorvpallikool #tulevikutegijad

Neli Keila Korvpallikooli poissi (vasakult paremale: Christopher Lenk, Kermo Sepik, Erik Makke ja Tom Oskar Arro) said lõppenud nädalavahetusel kaasa lüüa Eesti noortekoondiste tegemistes. Christopher müttas U16 vanuseklassi meeskonnaga kaasa Balti Matšil. Erik pidi seekord terviseprobleemide tõttu Eesti U15 meeskonnale varumängijate pingil kaasa elamisega piirduma. Kermo ja Tom alustasid laupäeval aga U14 koondise treeninglaagriga. Kõva värk 😊 !

Keila Korvpallikooli U14 poisid pidasid Rakveres kaks hooajaeelset kontrollkohtumist.
Kahel päeval kohtuti Rakvere SK/Tarvase eakaaslastega. Mängud olid väga tasavägised ja liider vahetus mitmeid kordi, kuid mängu lõppudes tegutses kindlamalt Rakvere ja Keila pidi tunnistama vastase paremust. Esimeses mängus skooriga 58:68 ja teises 51:57. Kohtumistes oli näha, et poiste mängunälg peale pooleaasta pikkust pausi oli väga suur. Kontrollkohtumised andsid mõlemale võistkonnale vajalikku mängutunnetust ja tagasiside treeningul tehtud tööle. Enne septembrikuus algavaid Eesti meistrivõistluste mänge peetakse kindlasti veel mõned kontrollkohtumised.
#keilakorvpallikool #kontrollmängud #saameparemaks 🏀

Keila Korvpallikooli poisid said ja saavad suvel karastust Eesti noortekoondistes. Christopher Lenk (pildil nr.11) osales U16 koondisega Balti matšil Leedus. Esimeses kohtumises Leedu "rohelise " koosseisuga, ta oma punktiarvet ei avanud. Leedu "valge" koosseisu vastu, kogus ta aga 14 ja poole minutiga 8 punkti.
Turniiri viimaseks mänguks Lätiga, tõusis Christopher koondise algviisikusse, viibis väljakul 22 minutit ja kogus selle ajaga 9 punkti. Seega kahes viimases kohtumises näitas ta väärikat mängu. Kahjuks kaotas Eesti koondis kõik kolm mängu ja leppis turniiril 4. kohaga.
Kristen Kasemets käis augusti alguses Eesti U18 koondisega Soome turneel. Esimeses mängus soomlastega, jäi tema roll väikeseks, kuid teises mängus kuulus Kristen U18 koondise algviisikusse. 17 minutiga kogus ta 4 punkti, 4 söötu ja 4 lauapalli, aidates Eesti Soome vastu võidule.

EST-LIT

Vaata, kuidas Christopher Lenk eile koondise särgis käe valgeks sai. Tegemist siis Eesti U16 mänguga Balti Matsil Leedu vastu. Lenki arvele jäi lõpuks 8 punkti, meeskond pidi siiski leedukate 78:86 paremust tunnistama.

basket.ee

VIDEO | 100 Väljaku Viske väljakutse esimesena ära teinud Oliver Kruus: Tegin seda umbes nädalaga

Mida tegid sina suvel?🤔
🏀Keila Korvpallikooli õpilane Oliver Kruus tähistas Eesti korvpalli 100. sünnipäeva 100 sissevisatud viskega ja seda kõike sajal erineval väljakul🏀👍💪
Vaata lähemalt lingilt😉👏!
Tubli töö, Oliver😎⛹️‍♂️!

basket.ee Eesti korvpalli 100. sünnipäevaks ellu kutsutud 100 Väljaku Viske sotsiaalmeediavõistluse tegi esimesena ära 12-aastane Keila Korvpallikooli kasvandik Oliver Kruus, kellel kulus selleks napp nädal.

Pärnus treenimise võlu - meres jooksmine. Nagu näha, tuli lõpp päris raskelt :)

🏀KURGJÄRVE LAAGER🏀
Kurgjärve laager on selleks korraks läbi. Seljataga on palju treeninguid, lõbusaid mänge, maastikujooks, disko ja kõik muu laagri juurde kuuluv👍.
Nüüd paar päeva puhkust ja treeningud jätkuvad💪🏀😉

🏀KURGJÄRVE LAAGER 2🏀
Kurgjärvel treeningud käivad. Väike Keila Korvpallikooli stiilinäide laagri sisesest ringteatejooksust 💪⛹️‍♂️

Keila Korvpallikooli mängumees Conrad Sengbusch valiti EYBLi kesk-Euroopa liiga juunirode vanuseklassis möödunud hooaja kokkuvõttes teise viisikusse. See on märkimisväärne tunnustus. Tubli, Conrad!
Tegelikult oli sel hoojal tubli kogu meeskond.