Comments

Keila Korvpallikool vs BS Trinta - galerii
Keila Korvpallikool vs SKM Drakonai - galerii

Keila Korvpallikooli treeningute ajad 2019/2020 hooajal. TULE TRENNI JA VÕTA SÕBER KAASA! http://keilakk.eu/treeningud/

Keila KK U16 meeskond on võtnud Eesti meistrivõistlustel kaks järjestikkust võitu ning tõusnud turniiritabelis jagama kolmandat kohta. 11. voorus alistati võõrsil SK Nord 2005 meeskond tulemusega 84:65. Meie jaoks oli väljakutseks see, et erinevatel põhjsutel puudus koguni 6 mängijat, kuid pidasime seitsmekesi siiski ilusasti vastu. Erik Makke oli 23 punktiga tiimi resultatiivseim, Robin Kägo ja Kenert Kuldveer lisasid mõlemad 21 silma.
Veelgi magusama võidu saime aga 12. voorus kodusaalis, kui alistasime 82:69 Erkmaa KK. Magusaks tegi võidu just see, et me neid Tartu poisse varem veel kunagi võitnud ei ole. Meie vägesid vedasid seekord 27 punkti skoorinud Christopher Lenk ja 26 silma lisanud Erik Makke. Kaitses kogu mängu jooksul vastase liidrit edukalt ahistanud Robin Kägo arvele jäi 10 punkti.
Kokkuvõttes on Keilal nüüd 8 võitu ja 4 kaotust, millega jagame koos Erkmaa KK-ga tabeli 3. kohta.

Keila võitis tasavägises mängus Tartu Terminal Oili 86:77.

Neljanda veerandajani kulges mäng punkt-punkti heitluses ja Tartu meeskond võitles südikalt 35 minutit. Neljandal veerandil tegi Keila meeskond 7-0 spurdi, millele Terminal Oil vastata ei suutnud ning sellega kirjutas Keila tabelisse 17. võidu.

Keila poolelt oli resultatiivseim mängija Roland Tamkivi 18 punktiga.

Selle hooaja ühe ilusaima soorituse meisterdasid Conrad Sengbusch ja Andre Reinart. Vaata videost! (ülekanne on Keila KK vs Terminal Oil mängust 🙂)

Suured tänud kodupublikule toetuse eest! 👏

#keilabasketball #meiemäng #keilakorvpallikool 🏀

Sel nädalavahetusel saavutas Keila naiskond 36. Eesti omavalitsuste talimängudelt teise koha!
Alagrupis mindi vastamisi Võru, Jõgeva, Lüganuse ja Viru-Nigula vallaga. Neljast mängust võideti neli ja naiskond sai minna Tartu vallaga finaalilahingut pidama. Vastased tõid platsile pea terve Tartu raskekahurväe, mille vastu Keila naiskond alla jäi.

🏀🏀1. klassi sõpruskohtumine🏀🏀
Laupäev oli 1. klassi korvpallipoistele väga teguderohke.
Meile tulid külla Rapla Korvpallikooli 1-2 klassi lapsed ja panime end koos proovile erinevates mängudes.
Mängisime kulli, pidasime maha põneva teatevõistluse, rahvastepallilahingu ja lõpuks ülipõnev korvpallimäng, mille võitis KORVPALL🤩🔥🤩!
Aitäh @raplakorvpallikool ja lapsevanematele, kes tulid poistele kaasa elama🏀👍👏💪
#keilakk #keilabasketball #tulevikutegijad

mailchi.mp

Veebruarikuu uudiskiri teeb ülevaate Korvpallikooli tegemistest. Vaata kirjast, kes on Korvpallikooli uus toetaja 👍

mailchi.mp Uudiskiri - Veebruar 2020

Sel nädalavahetusel toimub U20 Euroopa Noorteliiga etapp Kalevi Spordihallis.

Keila Korvpallikooli U20 võistkond on peale kahte etappi turniiritabeli liider 9 võidu ja 1 kaotusega.

Kolmandal etapil saavad selgeks kaheksa paremat, kes pääsevad EYBL-i finaalturniirile.

Tule saali ja aitame Keila poisid võidule!

🇪🇪🇪🇪PALJU ÕNNE EESTI🇪🇪🇪🇪
Eile käisid Keila Korvpallikooli nooremad õpilased Eesti vs Itaalia mängul Eestile kaasa elamas🤩. Meie suurtele pingutustele vaatamata võttis Eesti vastu napi kaotuse.
#keilakk #keilabasketball #eesti

🏀🇪🇪Keila kohal ja toetamas🇪🇪🏀
#meiemäng #keilakk #keilabasketball

Keila Korvpallikooli esindusmeeskond võitis KK Viimsi tulemusega 76:57.

Keila resultatiivseim mängija oli Kristen Kasemets 20 punkti ja 10 lauapalliga.

Aitäh fännidele, kes tulid võõrsile kaasa elama!
👏

Turniiritabelis hoiab Keila esimest kohta 16 võidu ja 2 kaotusega. Põhiturniiri lõpuni on jäänud veel neli mängu.

#keilakorvpallikool #keilabasketball 🏀

Täna kohtub Keila esindusmeeskond võõrsil KK Viimsiga. Mängu algus kell 19.00 Viimsi Karulaugu Spordikeskuses.

Tule saali kaasa elama!

Naiste esiliigas lõppesid vahegrupimängud, mille tulemusena hoiab Keila turniiritabelis viiendat kohta.
Naiskond pidas selles ringis neli kohtumist, millest võita õnnestus kolm.

Enne vahegrupi algust oli mängudes pea kaks kuud pausi, mis tähendas, et esimesed mängud tundusid jälle kui hooaja esimesed – olid üsna süsteemitud, kokkumängu ja loogilisi lahendusi nappis, kuid õnneks nii ka vastastel. Vaatamata ühele kaotusele õnnestus vahegrupp kokkuvõttes siiski võita ning üldises turniiritabelis viies koht säilitada.

Mängude tulemused ja suuremad punktitoojad olid järgnevad:

Keila Korvpallikool - Pärnu Spordikool 84:63 (Kristel 20, Anni 16, Anneli 10)
Keila Korvpallikool - Narva PSK 54:60 (Liis 19, Anneli 12, Simona 9)
Keila Korvpallikool - Parksepa SK/Võru 89:53 (Mirjam 37, Anni 14, Merli ja Liis 12)
Keila Korvpallikool - BC Star 84:61 (Liis 21, Merilyn 13, Anni 12)

Järgmiseks on kavas veerandfinaalimängud tugeva Luunja naiskonnaga, kes on turniiritabelis neljandal kohal. Edasipääseja selgitatakse kahe kohtumise kokkuvõttena.

Korvpallikooli U16 poisid said eile võimaluse Eesti korvpallipühamu - Saku Suurhalli rõngaid testida. Pidamine oli põrandal hea ja korvid võtsid kolmeseid ka hästi vastu. Edu Eesti koondisele pühapäeval seal samas Itaalia alistamiseks

🏀🏀Keila KK 2006 poisid tulid BBBL etapilt Siguldast tagasi 2 võidu ja 3 kaotusega🏀🏀
Etapile sõitsime 8 mängijaga. Kahjuks tabas võistkonda etapi eelselt suur vigastuste/haiguste laine ja pidime mängima ilma 4 mängijata.
Esimeses mängus Salapils sporta skola vastu saime oma mängu teisel poolajal ilusti käima ja võitsime 84:54. Eriti tublid olime kaitses, kus sundisime vastaseid tegema palju pallikaotusi, ning kasutasime kõik võimalused ära.
Teises mängus Bauska/lecava vastu olime vastasega hädas. Kohe alguses oli vastane aktiivsem ja kasutas meie lühikest kaitset targalt ära surudes palli pidevalt korvi alla. Viimasel veerandil tegime kaitses parandusi ja toetasime üksteist. Tasuks emotsionaalne võit ühe punktiga.54:53
Mängus Sigulda võistkonnaga saime küll alguses hästi minema, kui halb tabavus kaugelt maksis meile mängu 47:48.
Neljas mäng Cherkaski Mavpy vastu kaotasime 36:41. Selles mängus ei leidnud võistkond enda rütmi.
Viimases mängus Leedu Visaginase vastu lubasime vastased 4ndal veerandil kergelt korvini. Mängu lõpus olid vastased kindlamad ja tuli 52:53.
Aitäh vanematele, kes tulid poistele kaasa elama👍👏
#keilakk #keilabasketball #bbbl @bestbalticbasketballleague

Keila U13 poisid võitsid lõpusekundi viskest.
Pühapäeval toimunud Eesti mv etapil Viimsi Karulaugu Spordikeskuses võideti kaks kohtumist. Esimeses mängus GAG Korvpalliklubi ja teises mängus Kesklinna KK. Teises kohtumises võeti võit lõpusekunditel. Vahepeal juba 14 punktilises kaotusseisus olnud Keila poisid võitlesid südikalt lõpuni ja 6 sekundit enne normaalaja lõppu jõuti Henri Aimre kolmepunktiviskest (videos) viigini 60:60. Kesklinna poisid viimasel rünnakul ei tabanud ja lauapalli hankimisel tehti viga Oliver Kruusile, kes tabas 0,2 sekundit enne lõppu kahest vabaviskest ühe ning vormistas võidu 61:60.

43 punkti, 12 lauapalli, 6 resultatiivset söötu ja 4 vaheltlõiget. Just sellise hullumeelse statistikarea pani kokku Keila KK U18 meeskonna tagamees Kristen Kasemets eestikate mängus Taltech BS/Fenster/TSK vastu. Tasuks ka tiimile seitsmes võit skooriga 100:92. Marcus Lenk toetas Kirstenit 30 silmaga ning kaitses kõvasti energiat eriülesande täitmisele kulutanud Marek Lehiste lisas 12 punkti.

Keila Korvpallikooli poisid osalesid Mikroliiga etapil. Pärnus toimunud etapil osaleti kahe võistkonnaga - 2010 ja 2011 aastal sündinud poistega.
2010 poisid said ühe võidu ja kaotuse. Võideti KK Viimsi U10 Valget ja kaotati KK Pärnule. 2011 sünniaasta poistel oli tegemist esimeste Eesti meistrivõistluste mängudega ja mõlemast kohtumisest saadi vajalikke kogemusi. Tulemuste poolest jäädi alla KK Viimsi U10 Mustale ja KK Pärnule.
Töö jätkub treeningutel! 🙂

#keilakorvpallikool #mikroliiga #saameparemaks 🏀

Vs Aude

U16 poisid alistasid tabeliliidri Audentese SK. Kodusaalis peetud kohtumine möödus algusest peale tasavägiselt, kuni kolmanda veerandaja lõpus õnnestus keilakatel eduseis 10 punkti peale venitada. Viimase veerandi alguses saadi vahe korraks ka 18 peale, kuid liigne kiirustamine lõpus lubas valitseva Eesti meistri jälle lähemale. Päris põnevaks asi siiski enam ei läinud ning lõpusireen fikseeris Keila 93:85 võidu. Tallinna poiste jaoks oli see alles esimeseks kaotuseks selle aastastel meistrivõistlustel.
Keila meeskonda vedas nii rünnakul kui kaitses suurepäraselt tegutsenud Christopher Lenk 32 punktiga. Robin Kägo lisas 29p ja Erik Makke tavapärased 20p.
Ilusat mängu jäi veidi varjutama Audentese tagamängija Georg Metsaoru esimesel poolajal saadud raske käevigastus. Soovime omaltpoolt Georgile kiiret taastumist!

🔥🔥5/5🔥🔥
Keila/Saue/Kohila 2008 poisid läbisid 3. BBBL etapi täiseduga. Vinnis toimunud 5st mängust võideti kõik viis.
Esimeses mängus Ikšķiles novada Sporta skola vastu võitsime vastast tänu kindlale teisele poolajale 50:34.
Kekava võistkonna vastu alustasime kohe alguses teravalt ja peale esimest poolaega juhtisime 33:13. Mängu lõpuks kindel võit 61:31.
Kolmas mäng BS Riga vastu olime kohe alguses kaitses agressiivsed ja võitsime mängu 53:32.
Neljas mäng A.Kraukla VEF vastu mängisime meeskondlikult ja võitsime 63:31.
Viimane mäng MaSu võistkonnaga olime lauas vastasest kindlalt üle ja võitsime 51:25.
Aitäh kõigile vanematele, kes poistele kaasa elama tulid!💪👍👏
Piltide eest tänud Greysoni isale!👍📸
#keilakk #keilabasketball #bbbl

Väike ülevaade sellest kuidas Keila KK U16 vanuseklassi tiimidel selle aastanumbri esimesed mängud läinud on.
Aasta alustuseks saime korraliku 68:110 koslepi värske Eesti karikavõitja SK Nord 2004 meeskonnalt. Võib küll ütelda, et selles mängus ei õnnestunud meil mitte miski, samas mängisid ka vastased oma seisusele kohaselt.
Aasta teine mäng võõrsil Rakvere vastu oli samuti meie jaoks keeruline. Asja tegi hulluks see, et erinevate põhjuste tõttu oli meie ridadest puudu koguni 5 mängumeest. Tulemuseks 61:81 kaotus.
Kolmandal katsel saime siiski aga taas võidurõõmu tunda. Kose KK-st saime 20 punkti visanud Erik Makke ja Kenert Kuldveeri vedamisel 71:64 jagu ning jätkame sellega turniiritabeli viiendal real.
III divisjonis palliv Keila KK II alustas aastat 88:55 võiduga Audentes II vastu. Kuus kolmest tabanud Kermo Sepik skooris 30 silma. Teises mängus Saku KK vastu, murti aga kohe kohtumise alguses Kermo sõrmeluu ning oma rünnakuliidrita jäänud meeskond pidi vastu võtma kindla 46:72 kaotuse. Kolm võitu ja sama palju koatusi kogunud poisid on nüüd oma alagrupis samuti 5. kohal.

🎉🎉Täna on sünnipäev🎉🎉 Korvpallikooli treeneril Kevin Äkkel! 🎉🙂 Soovime Kevinile palju õnne ja kordamimekuid nii eraelus kui ka korvpalliväljakutel! 🙂🏀 Kui ühined õnnesoovidega, siis lisa postitusele 👍

delfi.ee

DELFI VIDEO | Pärnu noor pani Riia VEF-i keskmängijale efektse kulbi

Meie poisi Norman Rüütsalu vägev sooritus! Kõige krooniks sai Pärnu Sadam Läti tippklubi vastu ka vägeva võidu.

delfi.ee Eesti-Läti korvpalli ühisliigas valmistas nädalavahetusel suure üllatuse Pärnu Sadam, alistades kodus 79:76 lätlaste Riia VEF-i. Ilusa sooritusega sai võidumängus hakkama noormängija Norman Rüütsalu, kes pani efektse kulbi VEF-i keskmängijale Kristijan Krajinale.

Keila Korvpallikooli U11 poisid tulid Balti liiga etapilt tagasi 2 võidu ja 3 kaotusega.

Cesises toimunud põhiturniiri kolmandal etapil saadi kaotused kahelt Moskva Gloria võistkonnalt ja Sporta Boda/DSN-ilt. Võideti Minski Tsmoki (Valgevene) ja Rae/Kiili SK võistkonda.
Keila lõpetas põhiturniiri 36 võistkonna seas 18. kohaga, 5 võidu ja 10 kaotusega. Finaalturniirile pääsesid 16 paremat.
Balti liiga mängud on andnud poistele väga head mängupraktikat ja vajalike kogemusi. Esimese hooajaga rahvusvahelises sarjas saab rahule jääda. Töö jätkub treeningutel! 🙂
Suurimad tänud lapsevanematele, kes käisid etappidel poisse toetamas ja kaasa elamas!👏

🏀MINI MÄNGUD🏀
Keila/Saue/Kohila 2008 poisid võistlesid nädalavahetusel Mini mängudel.
Esimeses mängus Saku KK vastu võitsime 57:29.
Teine mäng TalTech BS/Rim vastu panime oma paremuse kiirest maksma ja võitsime 93:26.
Turniiritabelis hoiame 4. kohta.
Nüüd teevad poisid veel intensiivsemalt trenni, et valmistuda BBBL etapiks🤩.
#hardworkpaysoffs
#keilakk #keilabasketball

korvpall24.ee

Üleplatsimees Rüütsalu punktid ja Posti söödud aitasid Pärnu Sadamal kaotusteseeria lõpetada

Meie poiss tegi Pärnu särgis suurepärase soorituse. Nagu ütlevad klassikud - nii hoida!

korvpall24.ee Paf Eesti-Läti korvpalliliigas peeti neljapäeval ära üks mäng, milles koduväljakul tegutsenud Pärnu Sadam võttis raske võidu Tallinna Kalev/TLÜ üle. Pärnu Sadam - Tallinna Kalev/TLÜ 93:89 (20:24, 21:14, 23:23, 29:28) Kalev/TLÜ pääses kolme minutiga 13:3 ette ning initsiatiivi hoides ...

Keila esindusvõistkond võitis Reinar Halliku Korvpallikooli tulemusega 103:34.

Keila poolel oli resultatiivseim Andre Reinart 35 punktiga.

Turniiritabelis hoiab Keila Korvpallikool esikohta 15 võidu ja 1 kaotusega.

Aitäh kodupublikule toetuse eest! 👏

EYBL Itaalias

Väike meenutus Itaalias toimunud EYBLi etapi otsustava mängu lõpuhetkedest. Korvpallis on väga oluline enesekindlus. Jah, ma panen selle viske sisse, lausus Margus kindla häälega, vastuseks minutilisel vaheajal treeneri poolt esitatud küsimusele. Panigi - ning viis mängu võiduga lõppenud lisaajale. Samasugust enesekindlust ja taset õhkus läbi turniiri ka Conradi ja Kristeni tegutsemisest.
Nende kolme mehe tänavuses arengus mängib suurt rolli Martin Müürsepp, kes võttis nad selleks hooajaks meistriliigas mängiva Tallinna Kalev/TLÜ meeskonda. Suures mängus pole nad veel tegijad, kuid iga päev Eesti mõistes tippmängijatega koos treenida ja mängutarkust omandada, on parim võimalus astuda samm edasi. Töö jätkub!

Keila Korvpallikooli U20 meeskond sai Itaalias Catanzaros toimunud Euroopa noorte liiga (EYBL) kesk-Euroopa etapil 2. koha ning tagas pääsu märtsi lõpus Ungaris toimuvatele kohamängudele.
Keila alustas Itaalias valusa kaotusega Fehervare Albale 70:74 (Kasemets 22, Sepik 14, Sengbusch 12), ent pöördus siis võidurajale. Itaalia Perugia akadeemia alistati 86:54 (Sengbusch 29, Kasemets 18, Pahv 14) ning ungarlaste MAFC koguni 104:43 (Sengbusch 34, Kasmetes 14, Sepik 13, Pahv 11).
Turniiri tulemuse suhtes sai otsustvaks laupäeva õhtul toimunud kohtumine Budapesti Honved korvpalliakadeemiaga. Keila dikteeris mängu, kuid sitke vastane hoidis vahe väiksena ning lõpuminutite heitluses pääses kolme punktiga juhtima. Normaalaja lõpuni jäi veel seitse sekundit. Minutilisel vaheajal sai plaan täpselt paika ning poisid viisid selle väljakul ideaalselt ellu - Margus Pahvi kolmene viigistas seisu ja viisi mängu lisaajale. Seal polnud enam tagasivaatamist ning võeti võit 89:79 (Sengbusch 26, Kasemets 19, Sepik 16, Pahv 11).
Hõbemedalid said kaela: Kevin Sepik, Mart Maide, Kristen Kasemets, Margus Pahv, Marek Lehiste, Marek Uusoja, Roland Tamkivi, Marcus Lenk, Conrad Sengbusch, Aleksandr Šadrin ja treener Peep Pahv.

Want your school to be the top-listed School/college in Keila?

Click here to claim your Sponsored Listing.