19/06/2026
Není těžké tomu uvěřit. Nabízí se to. Ale když se od toho oprostíme, tak si pootevřeme dveře k životu s o maličko větším smyslem. A to se počítá.
Jak udržitelně překonat prokrastinaci a dlouhodobě si jít za nabroušnými cíli.
19/06/2026
Není těžké tomu uvěřit. Nabízí se to. Ale když se od toho oprostíme, tak si pootevřeme dveře k životu s o maličko větším smyslem. A to se počítá.
Po běhací sdílení… jestli máš 5 minut, pojď se semnou zamyslet 😁
16/06/2026
Peníze mění možnosti, ale nemění to, kým uvnitř jste. Pokud člověk nemá pevné vnitřní pilíře, ani miliarda ho neudělá šťastnějším, ale jenom zvětší prázdnotu, která tam už byla.
Zároveň na nás mozek hraje velkou habaďúru v tom, že je pevně přesvědčený, že ho miliarda udělá šťastnějším, že mu miliarda vyřeší všechny životní problémy.
Ale pravda je bohužel jinde.
Všechny 3 části jsou důležitý a čas od času je skvělý navštívit. Ale přítomnost je jediný místo, kde má smysl zůstávat dlouhodobě.
Kde trávíš nejvíc času ty?
04/06/2026
Buďme víc jak bobr. 🦫
Pošli to dál a běž tvořit. 🪓
29/05/2026
Cesta za smyslem má smysl 🪓😁
Pokud se na tu cestu chceš vydat, okomentuj “STEFNA” a já ti pošlu plán cesty. Dělám 7 denní výzvu, kde na tu cestu vyrážíme.
27/05/2026
Říkám si dneska z vtipu, že jsem ex-expert na řeč těla. Studoval a zkoumal a učil jsem o řeči těla celkem 15 let.
Natočil jsem o ní asi 12 kurzů (u nějakýho 5 kurzu to už začíná splývat), kterýma prošlo skoro 4000 lidí ze 150+ zemí, bavil jsem se s lidma z FBI, CIA, z americké policie (jenom bavil, nepracoval) a byl jsem v kontaktu se světovýma expertama na téma řeči těla. Miloval jsem to a miluju to pořád, ale…
V posledním příspěvku jsem mluvil o tom, že to že na sebe něco navazuje nebo to je logický neznamená, že to chceme a budeme dělat napořád. Tak jsem se rozhodl změnit obor.
Dneska studuju smysl života a jak tuhle fajn věc v životě vyvolat.
Jsem teprve v druhém roce toho studia. Mám před sebou dloooouhou cestu, ale to je na jinačí téma.
Chtěl jsem s tou řečí těla říct, že mám velkou tendenci sledovat lidi a o to víc když někam přijedeme do zahraničí. Baví mě sledovat cizí kultury a to jakým způsobem existují.
Proto jsem i tým “jsem týden v jednom městě a poznávám ho”. Nemám rád cestování typu máš 1 den na 1 město, jenom abych měl mentální obrázek toho města a mohl říkat, že jsem tam byl. Já to město chci zažít a cítit se aspoň malinko jako místní.
A to se mi povedlo v Brugách v Belgii 🇧🇪! 8 dnů jsme v tom městě jedli, pracovali, smáli se, chodili a jezdili na kole, jako bychom byli místní.
Nádherný, fakt nádherný město, když máš rád historický místa. Už je to dlouhý, takže se nebudu rozepisovat o kultuře v Brugách, ale vím, že se do nich budu vracet.
Jakej typ cestovatele jsi?
Musím vidět co nejvíc?
Chci to místo zažit takový, jaký je?