24/12/2021
Přejeme Vám klidné prožití Vánočních svátků a do nového roku jen to nejlepší!
Oficiální stránka Studentské Rady SŠTE. Studentská rada je výkonný orgán Školního parlamentu.
Je komunikačním mostem mezi studenty školy, učiteli a vedením školy. Je nepostradatelným základem pro demokratické uspořádání školy a vedení ke zdravému životnímu stylu.
24/12/2021
Přejeme Vám klidné prožití Vánočních svátků a do nového roku jen to nejlepší!
29/11/2021
V pátek dne 26. listopadu členové Studentské rady společně s ostatními studenty tradičně ozdobili vánoční stromeček v areálu školy.
Tímto by Vám chtěla Studentská Rada popřát krásné prožití adventního času.
29/03/2021
Přidej se k nám!
18/03/2021
Přidej se k nám i na našem novém instagramovém účtu !
https://www.instagram.com/sr_sstebrno/
11/01/2021
Neváhej a sděl svůj názor!
Dotazník Národního parlamentu dětí a mládeže - distanční výuka na středních školách Rok 2020 byl pro mnohé studenty a žáky díky distanční výuce náročnější než kdy jindy. Distanční výuka byla pro všechny z nás zcela novou situací, se kterou jsme se museli v co nejkratší době poprat, a proto je logické, že se na tomto systému výuky najde několik nejasností...
07/12/2020
Ve středu 2. listopadu členové Studentské Rady s pomocí žáků třídy OK2 tradičně zdobili vánoční stromeček v areálu školy.
Tímto Vám chce celá Studentská Rada popřát příjemné prožití adventního času.
07/05/2020
Studentská rada SŠTE Brno se každoročně spolu s dobrovolníky z ostatních tříd účastní Květinového dne Ligy proti rakovině.
Vzhledem k současné situaci byl termín sbírky z května přesunut na 30. září 2020.
Ligu proti rakovině můžete v rámci Květinového května podpořit zakoupením e-kytičky prostřednictvím zaslání DMS KVET 30 nebo DMS KVET 60 nebo DMS KVET 90 na číslo 87 777.
Kampaň poběží celý květen. Více informací naleznete na: https://www.lpr.cz/akce-a-projekty/kvetinovykveten
20/12/2019
Přejeme Vám příjemné prožití vánočních svátků
a do nového roku 2020 hodně štěstí, zdraví a úspěchů.
Studentská rada SŠTE Brno
11/12/2019
Dne 27. listopadu se členové Studentské rady s koordinátorkou Ing. Evou Kaspříkovou zúčastnili Setkání parlamentů Jihomoravského kraje pořádaného KPDM JMK. Smyslem setkání byla vzájemná inspirace a výměna zkušeností mezi jednotlivými parlamenty.
V rámci akce se žáci zúčastnili soutěže „Náš parlamentní rok“, ve které obsadili první místo.
03/12/2019
Dnes členové Studentské Rady Kateřina Šrámková (EPO1), Tereza Palečková (EPO1), Sabina Vargová (ME2B) a Natálie Ludvíková (PSP3) společně s Ing. Evou Kaspříkovou, koordinátorkou SR a ŠP tradičně zdobili vánoční stromeček v areálu školy.
Tímto by Vám také chtěla Studentská Rada popřát příjemné prožití adventního času.
18/11/2019
Dnes proběhlo zasedání Školního parlamentu pro studenty 1. ročníků, na které přijal naše pozvaní i pan ředitel a zodpověděl dotazy, které na setkání padly. Ještě jednou mu touto cestou děkujeme. My však makáme dál. 💪🏼 Tak nás sledujte, ať vám nic neunikne.