Hajde sad iskreno, kome nedostajem? Maturanti, apsolventi, prvaci, ostali. . . ?
Gimnazija Smederevo
Dobrodosli na facebook stranicu jedne od najjacih gimnazija u Srbiji!
Čestitke svim maturantima koji se spremaju za upis na fakultet, samo napred, budite svake godine sve bolji. Na maturi je bilo neverovatno, stvarno fenomenalan provod, još smo pod utiscima.
Opet i čestitke onima koji su završili školsku godinu, pa se od septembra vidimo opet.
Jedna naša bivša učenica promoviše put u Rim, pa evo malo pomoći:
Spremni za pohod na Rim? Preko 1200 mladih na party putovanju. U provereno dobrom timu i uz zagarantovan provod, upoznajte se sa lepotama vecnog grada!
Sve informacije u inbox i na telefon 064/03-42-810
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/v/p206x206/1305321_10201199417820564_1821734392_n.jpg?oh=4e3538dfa233e6b592358327b27f640f&oe=52277515&__gda__=1378319866_1404afe2df86c16e788924ea2444639a
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/v/p206x206/1305321_10201199417820564_18217343
Srećan polazak u školu drugari, puno uspeha ove školske godine želim, mnooogo više učenja i rada nego prethodna generacija koju smo ispratili i još više novih ljubavi.
Drugari, kako provodite raspust? Nije baš neka paklena vrućina za kupanje i za razonodu ali šta je tu je. Gde idete na more ili mozda na neko drugo mesto za razonodu, diskoteke, klubovi, kafići? Mogu da preporučim nešto?
Upravo sam čula da je jedan ljubavni par, koji je kao i vi sada pre 10-tak godina delio sve dobre i lose momente,suze i osmehe,poljupce i grljenja u "beloj zgradi" u centru Smedereva stao na ludi kamen. Dva izuzetna učenika i dve izuzetne osobe. Čestitam vam. Eto dokaza da ljubav iz srednje škole može da preraste u nešto veće.
Evo,stigao je vaš dugo iščekivani raspust,uživajte do septembra i odmorite se. Maturanti, lepo se provedite večeras pa ćemo sutra sabirati utiske.
Dobar provod u školskom dvorištu, bez ikakvih većih problema.Jedan veliki pozdrav od mene za generaciju 94' !Želim svima da upišu ono što žele(na teret budzeta) i da postanu GOSPODA u životu, jer sam se to trudila da vas i naučim.Mogu vam reći da ste poslednja "zlatna generacija" iz devedesetih jer vas dobro poznajem,svakog pojedinca!S obzirom kakve će generacije tek upisati gimnaziju,svašta se može videti danas.... Uživajte ovih dana, vidimo se na odbrani maturskih radova.
A ostatak,vidimo se u ponedeljak već ljudi.
Šta kažu maturanti, ima li emocija ovih dana?Još jednu generaciju privodim kraju.Uživajte sutra u dvorištu,želim vam da zapamtite sutrašnji dan jer neće biti sličnog u životu.I naravno BEZ alkohola i cigareta.Trećaci sada nasleđuju "presto".
Još malo pa nam stiže Uskrs a i vaš željno iščekivani raspust.
Molimo vas da ne vredjate stranicu,jer nije uvredljivog karaktera vec informativnog.
Steta,poceo RASPUST.Kako ste polozili prvo polugodiste?I kakvi su vam planovi za Novu Godinu?Mogli bismo neko okupljanje da pravimo,iskljucivo gimnazijalci.
Click here to claim your Sponsored Listing.
Location
Category
Contact the school
Telephone
Website
Address
Trg Slobode 3
Smederevo
11300