10/03/2022
Znamo da je boravak dece u bolnici uvek izazovan - i za mališane i za roditelje. Na odeljenju kardiologije i kardiohirurgije Univerzitetska dečja klinika Tiršova godišnje bude smešteno preko 800 dece.
U želji da tokom boravka vreme provedu uz edukativne sadržaje, ali i igranje, uz podršku naših članova donirali smo 20 tableta koje će najmlađi koristiti tokom boravka u bolnici.
Donaciju su, uz reči zahvalnosti, primili direktor Univerzitetska dečja klinika Tiršova doc.dr Siniša Dučić, načelnik odeljenja kardiologije prof. dr Vojislav Parezanović i prof. dr Slobodan Ilić, načelnik odeljenja kardiohirurgije.
Donaciju su predale Jelena Mačković i Natasa Ivković Lovrić, predsednica Cotrugli Alumni Cluba Srbije.
Univerzitetska dečja klinika Tiršova Bebino srculence
07/03/2022
Vreme je za žurku!
Dođite da se opustimo i družimo.
Subota 12.03. od 20 časova.
Potvrdite vaš dolazak https://bit.ly/3KbT0dN
Vidimo se uskoro!
COTRUGLI Party 2022
NAVIGATOR Business Center, Belgrade on March 12, 2022 at 20.00h
30/12/2021
Na kraju ove godine prisećamo se lepih momenata, naših uspeha, svega onog što čini život.
Vreme je za nov krug oko Sunca! Želimo svima sve najbolje i najlepše u 2022. godini!
14/12/2021
Jutros smo bili vredni i radni dan započeli radionicom o Gejmifikaciji organizovanoj sa našim HR partnerom Assert
Naši članovi su naučili dosta toga ne samo o teoriji gejmifikacije nego su dobili i praktična uputstva kako da primenimo koncept gejmifikacije u našim organizacijama.
20/11/2021
Snaga svakog Alumni kluba ogleda se u članovima, a još više njihovim delima.
U saradnji sa Šuma peva danas smo zasadili deset crvenolisnih šljiva u vrtiću Suncokret na Novom Beogradu, družili se i proveli divno subotnje prepodne.
Hvala svima koji su nam se pridružili!
18/05/2021
Upoznaj CAC Alumni.
Za Đorđa Živanovća, EMBA 8, novi vid komunikacije je najupečatljiviji utisak doba u kom živimo.
Saznajte Đorđev životni moto, a ako želite podelite sa nama i vaš.
27/04/2021
Upoznaj CAC Alumni.
Nikola Mikavica, EMBA 6, smatra da je pandemija dovela do promena postojećih sistema vrednosti.
Pročitajte šta je po Nikoli način da se napravi dodatna vrednost.
21/04/2021
Prošle nedelje smo održali prvi online panel ove godine na temu: Customer Experience: Prolazni trend ili osnova poslovanja.
Naši sjajni panelisti su bili: Jovana Andjelic (HR Director, Metro Cash & Carry), Predrag Simic (Head of CRM MTL Global), Olga Guseva (Managing Partner Integria Consult Russia, certified CX trainer).
Moderator: Natasa Ivkovic Lovric (Cotrugli Alumni Club President)
Za sve vas koji niste imali vremena da nam se pridružite, panel smo snimili i možete da ga pogledate preko sledećeg linka: https://vimeo.com/539592112
CUSTOMER EXPERIENCE: A PASSING TREND OR A BASE FOR DOING BUSINESS?
Online panel organized on the topic of CX organized by Cotrugli Alumni Club Serbia. Panelists: …
13/04/2021
Upoznaj CAC Alumni.
Zorana Milidrag, EMBA 10, zna koliko je digitalizacija danas važan faktor uspeha poslovanja.
Stare navike nestaju, Zorana se prilagodila novom načinu poslovanja i utiče na prihvatanju promena u okviru kompanije.
Kako je digitalizacija uticala na vaš način poslovanja?
30/03/2021
Upoznaj CAC Alumni.
Milan Aleksijević, EMBA 4, je podelio sa nama svoje iskustvo i viđenje toga šta je ključ uspeha za rad u kompaniji sa većinskim državnim vlasništvom.
Pročitajte Milanovu poruku. Da li ste i vi lider koji je spreman da menja sebe kako bi uspešno radili na korporativnoj transformaciji?
16/03/2021
Upoznaj CAC Alumni.
Mirjana Trobok, EMBA 10, smatra da je jedan od osnovnih zadataka uspešnih lidera da ohrabre svoje ljude, budu inovativni i da se ne boje grešaka.
Pročitajte Mirjaninu poruku i recite nam šta vi mislite. Koliko je pandemija prilika za inovacije i definisanje novog načina rada?
03/03/2021
Upoznaj CAC Alumni.
Siniša Daničić, EMBA 3, podelio je sa nama svoje viđenje o promenama u poslovanju tokom prethodnih godinu dana. Pročitajte šta je to što je po Sinišinom iskustvo uticalo na održivost u kriznoj godini.