Utam önmagamhoz

Utam önmagamhoz

Share

Szia. Szeretettel köszöntelek az Utam Önmagamhoz oldalon. Nagyon örülök hogy magad mellett döntöttél és a változást el kezded az életedben.

04/08/2026

Kedvesek🥰
Egy csodálatos önismereti úton veszek részt Indiában. Itt töltöm az egész Áprilist🙏
Áldást és szeretetem küldöm a Himalájától❤️
Májusban folytatjuk a személyes konzultációkat, életút elemzéseket. Köszönöm türelmeteket🙏❤️

03/29/2026

Választ ird kommentben 😊

03/19/2026

Szia drága kicsi Tündim, sajnos nagyon nagy segítségre van szükségem megint.
Mivel évek óta te segítesz nekem életem elakadásaimon és mindig sikerrel, nincs más ki jobban segithetne úgy mind te.
A 4 éves -5 hónapos kisfiamat Március 20-án fekszünk be a kórházba mert szív műtétje lessz, de még sajnos órát nem tudok ,hogy Román idő szerint hány órakor müttik, tiszta szívemből kérlek Imadkozzál èrte, imadkozzál,hogy sikeres legyen a műtétje, még olyan pici angyalka, vidám , tisztelet adó kisgyerek és annyi de annyi szeretetet ad a kornyezetèben èlo embereknek, hogy sokszor èn is el csodálkozom honnan van ennyi benne.
Áldott lélek vagy aki mindenkinek segit aki kéri, te egy csoda vagy aki mindig fel húzott a melyből és erőt adtál,hogy előre haladjak minden nehéz pillanatomban.
Nagyon nagy szükségem van rád ès mindenkire aki imát mond a kisfiamèrt, rengetegen követnek téged pont azért amiért èn is, segits kérlek ha esetleg meg osztanád azokkal a drága lelkekkel akik a csoportjaidban vannak, Nagyon Nagy hitem van az Imában mert tudom ha többen imádkozunk egy cèlèrt az Imának nagyon nagy ereje van.
Nagyon szépen köszönöm ❤️
Áldás rád, a családodra és minden lélekre aki majd veszi a fáradságot és el mond egy Imát a kisfiamèrt.

Miért bonyolítjuk túl a mindennapjainkat? 01/07/2026

Drága követőim🌸
Hatalmas a boldogságom.
Inmáron a hatodik éve indítottam el a csatornámat.
Holnap igyekszek egy élővel jönni hátha belefér az időmbe❤️🙏

Ezt a posztot 2020, jan 6 an irtam es osztottam meg🙏❤️

Kedves ismerősök és még ismeretlenek.
Örömmel értesitelek titeket , hogy
Megnyitottam Youtube csatornámat és az ehez kapcsolódó facebook és instagram oldalaimat UTAM ÖNMAGAMHOZ címmel ahol a változás , gyógyulás útján járó embereknek adok segítséget, támogatást tőlem telhető legnagyobb szeretettel az életemben megélt tapasztalatai alapján. Várlak titeket szeretettel az oldalaimon és ha tetszik az üzenetem oszd meg barátaiddal is lehet szüksége van egy jó szóra egy támaszra vagy ami/aki kisegíti egy rosszul megélt életszakaszból❤🙏
Készítettem már pár videót
Fogadjátok szeretettel az elsőt még a múlt evből😊
Miért bonyolítjuk túl a mindennapjainkat cimmel😊

https://youtu.be/TyfVwAFcXEc

Miért bonyolítjuk túl a mindennapjainkat? Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.

- YouTube 01/01/2026

Drága követőim🌸
Vissza tértem a megprobáltatásaimat megoldva erőre kapva🙏

A 2025 a Kígyó éve volt nagyon sokminden történt , sok megpróbáltatás, elvesztés, elhagyás, megalázás. De itt vagyok megoldottam, átmentem mindenen🙏
Soha nem gondoltam volna hogy megtörténhetnek velem még ilyenek ...dehát úgynézki megtörténhet és nekem is állnom kell a sarat.
Az az év, amikor sok minden engedély nélkül omlott össze az életemben. Gondolom nem vagyok vele egyedül
Kapcsolataim családi is, elképzeléseim, biztosnak hitt terveim…
Na mindegy nem is ezt szeretném ecsetelni hogy velem mitörtént. Inkább a tényekről. Értékelni.

A Kígyó nem büntetni jött, hanem megtisztítani,gyógyítani,tisztánlátni.

A Kígyó leveti a bőrét, amikor az már nem szolgálja az utam amiért jöttem megtapasztalni. Ezáltal a maszkok is lehullottak. Ez történt a múlt evben.

rákényszerített, hogy elengedjem azokat az önmagam verziómat, amelyek már nem rezegtek velem. Ragaszkodásomat olyan emberekhez, dolgokhoz amik nem szolgáltak engem.
Szembesített kényelmetlen igazságokkal,
lelassított, megfigyelésre, gyógyulásra, a lélek mély megtisztítására hívott. Mondjuk en kenyszerítésnek hívtam még akkor.
Nagyon nem volt könnyű.
Nagyon fájt elengednem a testvéreimet, édesanyámat úgy hogy még itt vannak az életben. Minden érzés egyben hatalmasodott el bennem és körülöttem a tehetetlenség teljesen legyengített.
A törékeny , félelmekkel teli kislány keservesen sírt hónapokig amíg elkezdte megérteni, hogy ez is az út része. És megérkezett a megvilágosodás is és megértettem, hogy
minden és mindenki ami elment, azért ment el, mert nem tudott tovább kísérni azon az úton, amerre tartok. Ezt az elmondhatatlan lelki fájdalmat megfogalmazni sem tudtan és most sem tudom. De túlvagyok rajta hála az Univerzumnak és a tudatosságomnak🙏

Most pedig 2026 a Ló energiájával érkezik.
A Ló nem áll le.
Nem kúszik.
Nem néz vissza bűntudattal csak vágtázva megy előre.
Előre halad erővel, iránnyal és belső tűzzel.
A 2026 mozgásba hozza mindazt, amit megtanultam 2025 ben amit megértettem hogy
bízzak a testemben, az intuíciómban, az életösztönömben.
Hogy igent mondjak arra, ami rezonál,
és nemet – bűntudat nélkül – arra, ami leszív.

Egy csodálatos 2026 megteremtése nem azzal kezdődik, hogy többet kérek…
hanem azzal, hogy megtartom azt, aki már vagyok, akivé alakultam

☀️ Tisztánlátásom a sietség előtt.
☀️ Összehangolt cselekvésem a tökéletesség előtt.
☀️Kitartásom a múló intenzitás előtt.

A Ló akkor halad, amikor a gondolataim az érzelmeim és a cselekvéseim összhangban vannak.

Ezért ebben az új ciklusban nagyon fontos odafigyelnünk
— hogy ne a hiányból, hanem a bizonyosságból vizualizáljunk.
— Úgy beszéljünk, mint aki már bízik az útjában.
— Úgy cselekedjünk, mint aki tiszteli és választja önmagát.
Nem a jövő irányításáról van szó,
hanem arról, hogy szándékkal éljük meg a jelent. Fogadjuk el ami van és ha nem tesz minket boldoggá akkor azon változtatunk.

2026 nem azt kéri, hogy más emberek legyünk hanem
azt kéri, hogy önmagunk legyünk, félelem nélkül, maszkok nélkül, régi bőrök (maszkok) nélkül.

A Kígyó megtisztította az utunkat.
Most a Ló lendít minket előre.
És ezúttal nem menekülhetünk…a dolgok visszafordíthatatlanul elindultak vágtázva.
Nem azért futunk mert pontosan tudodjuk merre tartunk hanem azert futunk mert közben tudunk változtatni. Mindenki a saját tempójában.
Áldott mindennapokat kívánok szeretettel mindenkinek🙏❤️
Hamarosan kezdődnek újból a videók a YouTube csatornámon.
Ha még nem iratkoztál fel most megteheted.

- YouTube Küldetésem-életfeladatom, hogy embertársaimnak segítsek visszakapni az elvesztett önmagukba való hitüket, magabiztosságukat az érzést , hogy tudják , hogy ig...

06/23/2025

Kimerültségből a feltöltöttségbe.
Elvonulás az önmagad békéje visszaszerzéséért🙏❤️

"Annak az anyának, aki elbújt a fürdőszobába, hogy egy percet egyedül lehessen, amíg a könnyek lefolynak az arcán..
Annak az anyának, aki úgy érzi olyan fáradt, hogy már nem bírja tovább, és bármit megtenne azért, hogy ledőlhessen.

Annak az anyának, aki vezetés közben eszik, hogy más ne lássa, hogy mit eszik.

Annak az anyának, aki épp a kanapén sír mert kiabált a gyermekével, és most bűnösnek érzi magát.

Annak az anyánk, aki a régi farmerját próbálja magára húzni, hogy ha a tükörbe néz, jól érezze magát.

Annak az anyának, aki nem akar kimozdulni a házból, mert az most neki túl sok lenne neki.

Annak az anyának, aki épp pizzát rendel ebédre, mert egyszerűen nem tudott ebédet főzni.

Annak az anyának, aki egyedül érzi magát, még ha egy tömeg közepén is áll.

Elég vagy.

Fontos vagy.

Kiváló ember vagy.

Itt vagyunk veled ahol megtapasztalhatod hogyan kapcsold ki a robot üzemmódod.

Tarts velünk egy felejthetetlen utazásra ami elvisz az önvalónkhoz és kitisztítja az energia rendszered a fájo, nehéz bentragadt érzésektől.
Az elvonulásunk Julius 11,12 13 an lesz Táborfalván ahol garantálom ,hogy kitisztultan tudsz visszatérni a családodhoz feltöltődve, tele szeretettel🥰
Részletekért keress privát üzenetben
Áldás🙏❤️

06/17/2025

Már csak pár hely maradt a Juliusi elvonulásunkra🌸🌸
Varunk szeretettel ha hívást érzel.
Oszd meg barátaiddal is🙏🥰🥰

05/29/2025

Nem hallgatok többé. Nem takarok el több bűnt.

Túl sokáig hallgattam.
Túl sokáig hittem, hogy majd jobb lesz.
Túl sokáig hittem benne – miközben ő csak kihasznált, hazudott, elvett.

Ma másnap van.
Ma már nem védem tovább a bántalmazót.
Nem magyarázom meg a megmagyarázhatatlant.

Ma igazságot teszek.

Mert amit ő tett, az nem az én szégyenem.
Nem az én bűnöm. Nem az én titkom.
De én vagyok az, aki most kimondja. Aki nem fél többé. Aki lép.

A hazugság, amit évekig épített, most repedezik.
A maszkja lehullik. És én már nem állok mögötte.

A kezem nem remeg. A hangom nem halk.
És a lelkem, ami eddig csak suttogott, most kiált: Elég volt!

Öveket bekapcsolni hamarosan induluuuunk és a menet kemény lessz🤪😎🥰🥰🥰

🌸Ha te is úgy erzed hogy elég volt a kontrollból és rájöttél,hogy te is megérdemled a szabadságot, szeretetet, az én időt akkor az első lépéskent szeretettel invitállak Julius 11-12-13-án tartandó elvonulásunkra. Itt lehetőséged lesz letenni egy nagy adag terhet amit már lehet gyerekkorod óta vagy egy ideje cipelsz. Elkezdheted felidézni, hogy ki is vagy te valójában és mit érdemelsz. Mutatok egy biztonságos teret és egy utat ami az önvalódhoz elvezet. Soha többé nem kell kiszolgáltatott helyzetben élned és nem kell szenvedned az önbecsülés-önértékelési,betegség hátrányoktól. Nem véletlenül nem halad az életed előre a testeden,szituációkon keresztül üzen a lelked ,hogy itt az idő a változtatásra.
Ha érzed a hívást, hogy eltölts velünk pár napot és mély szakrális tisztulási folymatokon haladj keresztül az önmagadhoz vezető utadon irj nekem a részletekért.
Áldás,szeretet❤️🙏
Tundi

Oszd meg ezt a bejegyzést egy barátoddsl akinek lehet szüksége van a támaszra🙏❤️

06/21/2024

Hát ezt nehéz elhinni. Feloldották az oldalamat. 🙏🙏🙏🙏🙏❤️
2023 szeptember 30 an blokkolták mert szerintük megsértettem a facebook alapelveket🤦‍♀️ . Mostmár mindegy is mi történt itt van az oldalam ujra nyitva. KÖSZÖNÖM ❤️KÖSZÖNÖM ❤️KÖSZÖNÖM 🙏❤️

reggeli energetikai torna 08/09/2023

Csodás reggelt kívánok🥰🥰
Amikor van időd végezd el ezt az energetizáló tornát. A keringésre kiváló és aktiválod az energiapontokat is😊
Jól tekerd fel a hangerőt😎
Jó gyakorlást kívánok szeretettel🥰

Ui: Itt éppen be volt csípődve a derekamban egy idegszál nehezen mozogtam de a keringést stimulálni kellett❤️🙏
Köszönöm a megosztást a YouTube-ról 🙏❤️

[email protected]" rel="ugc" target="_blank">[email protected]

reggeli energetikai torna Szia Ez az energetikai torna nagyon hatásos amikor reggelente fáradtan ébredsz, energia háztartásod alacsony, szomorú vagy.Akkor is kiváló gyakorlat ha szere...

07/30/2023

Emlékszel hogy beszéltem arról, hogy megjelent Európában is az energia gyógyászat területén egy tapasz, ami azonnal kifejti hatását mellékhatások nélkül. Itt nálunk Kanadában alkotta meg egy csodás lélek🙏

Nem tartalmaz káros adalékanyagokat és segíti a testünknek az öngyógyító folyamatait ami nagyon fontos hog nem terheli a szervezetet. Mert már így is elég neki.

Mi kipróbáltuk és csodálatosan működik🙏❤️

💥Ha masszőr vagy
💥Ha természetgyógyász akkor ezek a termékek muszáj hogy ott legyenek a polcodon, hogy segíteni tudj‼️

💥Ha sportoló vagy és versenyzel vagy megterheled a szervezeted
💥Ha fokuszálnod kell
💥Ha jobb memóriára vágysz mert vizsgázol vagy a munkád igényli
💥Ha fájnak az izületeid, fáradt vagy, nem tudsz járni vagy csak nehezen
💥Ha memória problémáid vannak
💥Ha nem tudsz aludni
💥Oltás mellékhatásait is képes kezelni

💥Szuper hír, hogy kisbabák és kisgyerekek is használhatják
💥Még az is jó hogy megfizethető áron tudsz hozzájutni😊

Ha érdekel írj rám❤️🙏

Want your school to be the top-listed School/college in Kelowna?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Category

Address


Kelowna, BC