01/01/2026
Drága követőim🌸
Vissza tértem a megprobáltatásaimat megoldva erőre kapva🙏
A 2025 a Kígyó éve volt nagyon sokminden történt , sok megpróbáltatás, elvesztés, elhagyás, megalázás. De itt vagyok megoldottam, átmentem mindenen🙏
Soha nem gondoltam volna hogy megtörténhetnek velem még ilyenek ...dehát úgynézki megtörténhet és nekem is állnom kell a sarat.
Az az év, amikor sok minden engedély nélkül omlott össze az életemben. Gondolom nem vagyok vele egyedül
Kapcsolataim családi is, elképzeléseim, biztosnak hitt terveim…
Na mindegy nem is ezt szeretném ecsetelni hogy velem mitörtént. Inkább a tényekről. Értékelni.
A Kígyó nem büntetni jött, hanem megtisztítani,gyógyítani,tisztánlátni.
A Kígyó leveti a bőrét, amikor az már nem szolgálja az utam amiért jöttem megtapasztalni. Ezáltal a maszkok is lehullottak. Ez történt a múlt evben.
rákényszerített, hogy elengedjem azokat az önmagam verziómat, amelyek már nem rezegtek velem. Ragaszkodásomat olyan emberekhez, dolgokhoz amik nem szolgáltak engem.
Szembesített kényelmetlen igazságokkal,
lelassított, megfigyelésre, gyógyulásra, a lélek mély megtisztítására hívott. Mondjuk en kenyszerítésnek hívtam még akkor.
Nagyon nem volt könnyű.
Nagyon fájt elengednem a testvéreimet, édesanyámat úgy hogy még itt vannak az életben. Minden érzés egyben hatalmasodott el bennem és körülöttem a tehetetlenség teljesen legyengített.
A törékeny , félelmekkel teli kislány keservesen sírt hónapokig amíg elkezdte megérteni, hogy ez is az út része. És megérkezett a megvilágosodás is és megértettem, hogy
minden és mindenki ami elment, azért ment el, mert nem tudott tovább kísérni azon az úton, amerre tartok. Ezt az elmondhatatlan lelki fájdalmat megfogalmazni sem tudtan és most sem tudom. De túlvagyok rajta hála az Univerzumnak és a tudatosságomnak🙏
Most pedig 2026 a Ló energiájával érkezik.
A Ló nem áll le.
Nem kúszik.
Nem néz vissza bűntudattal csak vágtázva megy előre.
Előre halad erővel, iránnyal és belső tűzzel.
A 2026 mozgásba hozza mindazt, amit megtanultam 2025 ben amit megértettem hogy
bízzak a testemben, az intuíciómban, az életösztönömben.
Hogy igent mondjak arra, ami rezonál,
és nemet – bűntudat nélkül – arra, ami leszív.
Egy csodálatos 2026 megteremtése nem azzal kezdődik, hogy többet kérek…
hanem azzal, hogy megtartom azt, aki már vagyok, akivé alakultam
☀️ Tisztánlátásom a sietség előtt.
☀️ Összehangolt cselekvésem a tökéletesség előtt.
☀️Kitartásom a múló intenzitás előtt.
A Ló akkor halad, amikor a gondolataim az érzelmeim és a cselekvéseim összhangban vannak.
Ezért ebben az új ciklusban nagyon fontos odafigyelnünk
— hogy ne a hiányból, hanem a bizonyosságból vizualizáljunk.
— Úgy beszéljünk, mint aki már bízik az útjában.
— Úgy cselekedjünk, mint aki tiszteli és választja önmagát.
Nem a jövő irányításáról van szó,
hanem arról, hogy szándékkal éljük meg a jelent. Fogadjuk el ami van és ha nem tesz minket boldoggá akkor azon változtatunk.
2026 nem azt kéri, hogy más emberek legyünk hanem
azt kéri, hogy önmagunk legyünk, félelem nélkül, maszkok nélkül, régi bőrök (maszkok) nélkül.
A Kígyó megtisztította az utunkat.
Most a Ló lendít minket előre.
És ezúttal nem menekülhetünk…a dolgok visszafordíthatatlanul elindultak vágtázva.
Nem azért futunk mert pontosan tudodjuk merre tartunk hanem azert futunk mert közben tudunk változtatni. Mindenki a saját tempójában.
Áldott mindennapokat kívánok szeretettel mindenkinek🙏❤️
Hamarosan kezdődnek újból a videók a YouTube csatornámon.
Ha még nem iratkoztál fel most megteheted.
- YouTube
Küldetésem-életfeladatom, hogy embertársaimnak segítsek visszakapni az elvesztett önmagukba való hitüket, magabiztosságukat az érzést , hogy tudják , hogy ig...