Футболен Клуб "Сините Камъни"

Футболен Клуб "Сините Камъни" Това е официалната страница, на новооткритата футболн?

👨‍🏫🧑‍🎓⚽️⚽️🥅 ОБУЧЕНИЕ ! ✅▶️Треньорите от Футболен Клуб "Сините Камъни" Илиян Илчев и Павел Колев, взеха участие в междуна...
25/03/2026

👨‍🏫🧑‍🎓⚽️⚽️🥅 ОБУЧЕНИЕ !

✅▶️Треньорите от Футболен Клуб "Сините Камъни" Илиян Илчев и Павел Колев, взеха участие в международния семинар за вратари в град Пловдив, който се проведе на 24 и 25-ти март !
Семинарът се състои за трета поредна година, като ние сме деен участник в него, като всяка година имаме представители! Освен нашите треньори от Сливен беше и Ивелин Калинчев, който също беше част от нашия екип, а сега е в треньорския екип на ФК Ямбол, както и Мирослав Марков - който е собственик на ФК Тополи (Варна), но той е родом от Сливен и голяма част от кариерата му е била тук на местно ниво !

В тазгодишната изява взеха участие международни лектори - Бала Шченази - ФК Базел (Швейцария), Кун Витерс - ФК Генк (Белгия), Даниел Щреле - Goalkeeper Development (GK Software),спортния психолог Илияна Димитрова !

Мероприятието беше уважено от над 50 треньори на вратари у нас, както и треньори и методисти на отбори от професионалния футбол ! Всичко беше под егидата на Botev Plovdiv и не без помощта на главния герой Dilyan Iliev и екипа му от MyGOALPLAYER !

⚽️⚔️XVIII-ти кръг (18ти КРЪГ) АОФГ📆22.03.2026 година (НЕДЕЛЯ) - 15:30 часа🏟️СТАДИОН село Жельо Войвода🇧🇬🔵 Футболен Клуб ...
19/03/2026

⚽️⚔️XVIII-ти кръг (18ти КРЪГ) АОФГ
📆22.03.2026 година (НЕДЕЛЯ) - 15:30 часа
🏟️СТАДИОН село Жельо Войвода
🇧🇬🔵 Футболен Клуб "Сините Камъни"➖🆚➖🇧🇬⚪️ФК Спартак (с.Бяла)

В неделният ден предстои четвърти мач от шампионата за нашата мъжка команда. След трите поредни загуби от клуба реагираха и веднага направиха добавка към треньорския щаб. В екипа се включва един от опитните играчи Димитър Бояджиев, който ще е натоварен с голяма отговорност да изправи заедно с треньор Илиян Илчев тима в в трудния момент. В спортно-техническо естество нямаме кадрови проблеми, освен липсата на Кристиян Малаков, който е с червен картон от последния мач с Речица.

Разбира се ще се надяваме на подкрепата на нашите фенове в село Жельо Войвода, където през есента загубихме само от ФК Сливен! Срещу нас обаче е млад и нахъсан отбор, който се представя доста добре като се има предвид, че отбора е събран едва през този сезон !

Срещата е с начален час 15:00 часа в неделния следобед !

Какво предстои за отборите от ДЮШ на Футболен Клуб "Сините Камъни" през уикенда ? Започва първенството ФУТБОЛ 9 към ОС Н...
19/03/2026

Какво предстои за отборите от ДЮШ на Футболен Клуб "Сините Камъни" през уикенда ?

Започва първенството ФУТБОЛ 9 към ОС НА БФС СЛИВЕН И СТАРА ЗАГОРА за набор 2013-14 (U13)
Възпитаниците на треньор Илиян Илчев, които са разпределени в два състава ще премерят сили срещу отборите на ФК "Загорец" Нова Загора Футболна Академия Арена Ямбол през съботния ден, а в неделя в шампионата ФУТБОЛ 9 в Стара Загора техен опонент ще бъде ФК Верея (Стара Загора) - те се включват за първи път в програмата!

⚽️⚔️U13 - ПЪРВЕНСТВО ФУТБОЛ 9 - ОС НА БФС СЛИВЕН
📆21/03/2026 година - 9:00 часа СЪБОТА
🏟️СТАДИОН Младост естествен терен - СЛИВЕН
🇧🇬🔵Футболен Клуб "Сините Камъни" II U13 (набор 2013-➖🆚➖🇧🇬⚪️ФК "Загорец" Нова Загора U13 (набор 2013)

⚽️⚔️U13 - ПЪРВЕНСТВО ФУТБОЛ 9 - ОС НА БФС СЛИВЕН
📆21/03/2026 година - 9:00 часа СЪБОТА
🏟️СТАДИОН Изкуствен терен - СЛИВЕН
🇧🇬🔵Футболен Клуб "Сините Камъни" -III U13 (набор 2013-➖🆚➖🇧🇬⚪️Футболна Академия Арена Ямбол U13 (набор 2013)

⚽️⚔️U13 - ПЪРВЕНСТВО ФУТБОЛ 9 - ОС НА БФС СЛИВЕН
📆21/03/2026 година - 10:00 часа СЪБОТА
🏟️СТАДИОН Изкуствен терен - СЛИВЕН
🇧🇬🔵Футболен Клуб "Сините Камъни" -III U13 (набор 2013-➖🆚➖🇧🇬⚪️ФК "Загорец" Нова Загора (набор 2013)

↘️↘️↘️↘️↘️↘️↘️↘️↘️

⚽️⚔️U13 - ПЪРВЕНСТВО ФУТБОЛ 9 - ОС НА БФС СТАРА ЗАГОРА
📆22/03/2026 година - 9:00 часа НЕДЕЛЯ
🏟️СТАДИОН Трейс арена (Стара Загора) естествен терен
🇧🇬🔵Футболен Клуб "Сините Камъни" U13 (набор 2013-➖🆚➖🇧🇬⚪️ФК Верея (Стара Загора) (набор 2013)

⚽️⚔️ЗОНАЛНА ГРУПА U15 - БФС ПЛОВДИВ📆20.03.2026 година (ПЕТЪК) - 15:30 часа🏟️СТАДИОН село Мечкарево🇧🇬🔵 Футболен Клуб "Син...
19/03/2026

⚽️⚔️ЗОНАЛНА ГРУПА U15 - БФС ПЛОВДИВ
📆20.03.2026 година (ПЕТЪК) - 15:30 часа
🏟️СТАДИОН село Мечкарево
🇧🇬🔵 Футболен Клуб "Сините Камъни" - U15 (Набор 2011)➖🆚➖🇧🇬⚪️ФК Черноморец 1919 / FC Chernomorets 1919 - U15 (Набор 2011)

⚽️⚔️ЗОНАЛНА ГРУПА U15 - БФС СТАРА ЗАГОРА
📆22.03.2026 година (НЕДЕЛЯ) - 11:00 часа
🏟️СТАДИОН село Мечкарево
🇧🇬🔵 Футболен Клуб "Сините Камъни" - U15-14 (Набор 2011-12)➖🆚➖🇧🇬🔴Розова Долина Казанлък - U15-14 (Набор 2011-12)

Две срещи предстоят пред възпитаниците на треньор Кристиян Сяров, започващи още утре !

Утре (петък) на стадиона в село Мечкарево нашите таланти ще посрещнат един от отборите, който се бори за промоция в Елитна група - този на ФК Черноморец 1919 / FC Chernomorets 1919 - пред нашия щаб няма кадрови проблеми, като се очаква нашия тим да излезе с всичко най-добро, което разполага, за да можем да покажем, че сме един от стойностните отбори в шампионата ! Срещата е с начален час 15:30 часа

В неделното късно утро пък в 11:00 часа отново там, голяма част от момчетата отново ще трябва да защитават честта на тима ни, като се изправят в Зоналната група U15 Стара Загора срещу тима на ФК Розова долина (Казанлък).

❎Стартираме зоналната група U15 към ЗС НА БФС ПЛОВДИВ с минимална и болезнена загуба !  Възпитаниците на треньор Кристия...
19/03/2026

❎Стартираме зоналната група U15 към ЗС НА БФС ПЛОВДИВ с минимална и болезнена загуба !

Възпитаниците на треньор Кристиян Сяров допуснаха болезнена загуба от лидера в класирането, но в този мач нашите момчета определено не заслужаваха да загубят. Перфектно изигран тактически двубой от нашите момчета, но за жалост, точките останаха при домакините. Тимът от Родопите съумя да отбележи гол от статично положение, а там определено е ахилесовата пета на нашите таланти. Въпреки това, те не се предадоха, дори когато наш футболист беше изгонен за втори жълт картон. Буквално в последната ситуация в мача, очи в очи срещу вратаря на Арда излезе Ники Пъдарев, но не успя да изравни резултата!

Тази седмица предстои още един тежък двубой, срещу тима на ПФК Черноморец (Бургас) !

⚽️⚔️ЗОНАЛНА ГРУПА U15 - БФС ПЛОВДИВ
📆14.03.2026 година (СЪБОТА) - 11:00 часа
🏟️СТАДИОН Трейс ЧЕРНООЧЕНЕ (Кържали)
🇧🇬🔵 ПФК Арда 1924 (Кърджали) - U15 (Набор 2011)➖1️⃣🆚0️⃣➖🇧🇬⚪️Футболен Клуб "Сините Камъни" - U15 (Набор 2011-12)

❎ЗАГУБА СЛЕД НЕПРИЯТЕН ОБРАТ ! ⚽️⚔️XVII-ти кръг (16ти КРЪГ) АОФГ📆14.03.2026 година (СЪБОТА) - 15:30 часа🏟️СТАДИОН КВ.РЕЧ...
19/03/2026

❎ЗАГУБА СЛЕД НЕПРИЯТЕН ОБРАТ !

⚽️⚔️XVII-ти кръг (16ти КРЪГ) АОФГ
📆14.03.2026 година (СЪБОТА) - 15:30 часа
🏟️СТАДИОН КВ.РЕЧИЦА - СЛИВЕН
🇧🇬🔵 ФК" Аполон "- Речица➖2️⃣🆚1️⃣➖🇧🇬⚪️Футболен Клуб "Сините Камъни"

Мъжката ни формация записа трета поредна загуба от началото на пролетния дял, като този път загубихме от тима на ФК" Аполон "- Речица. Срещата през по-голямата част на първото полувреме не предвещаваше, че ще загубим, но уви така се получи. Във футбола и нашия случай в частност се прояви максимата: "Като не вкараш, ще ти вкарат!"
Нашият тим този път създаде много чисти положения пред вратата на домакините и то при това само за едно полувреме, но успяхме да отбележим само гол. В пълна противоположност пък домакините от Речица отбелязаха гол с единствения удар през първата част. След почивката и двата отбора свалиха темпото, но домакините като че ли бяха по настоятелни и така се стигна до 86 минута, като след груба грешка в средата след корнер за нас, "Тигрите от Речица" организираха мълниеносна контра-атака и успяха да отбележат, а и респективно да спечелят мача !

След тази трета загуба определено можем да говорим за мини-криза при нас, като малшанса при нас, е че следват само дерби срещи - идната седмица срещу Спартак (Бяла), след това дербито на Сливен, срещу ФК Сливен, веднага след това ФК Кортен и гарнитура ФК Тунджа (Мечкарево) !

СЪБОТА 14.03.2026 година ФУТБОЛ 11⚽️⚔️ЗОНАЛНА ГРУПА U15 - БФС ПЛОВДИВ📆14.03.2026 година (СЪБОТА) - 11:00 часа🏟️СТАДИОН Т...
13/03/2026

СЪБОТА 14.03.2026 година ФУТБОЛ 11

⚽️⚔️ЗОНАЛНА ГРУПА U15 - БФС ПЛОВДИВ
📆14.03.2026 година (СЪБОТА) - 11:00 часа
🏟️СТАДИОН Трейс ЧЕРНООЧЕНЕ (Кържали)
🇧🇬🔵 ПФК Арда 1924 (Кърджали) - U15 (Набор 2011)➖🆚➖🇧🇬⚪️Футболен Клуб "Сините Камъни" - U15 (Набор 2011-12)

НЕДЕЛЯ (15.03.2026г.) ФУТБОЛ 11
⚽️⚔️U14-12 - ПРИЯТЕЛСКА СРЕЩА
📆15.03.2026 година (НЕДЕЛЯ) - 11:00 часа
🏟️СТАДИОН ГРАДСКИ НЕСЕБЪР
🇧🇬🔵 Офк"Несебър" U13-U14 (набор 2013-12)➖🆚➖🇧🇬⚪️Футболен Клуб "Сините Камъни" U13-U14 (набор 2013-12)

Какво предстои пред мъжката ни формация - през уикенда ! ⚽️⚔️XVII-ти кръг (16ти КРЪГ) АОФГ📆14.03.2026 година (СЪБОТА) - ...
13/03/2026

Какво предстои пред мъжката ни формация - през уикенда !

⚽️⚔️XVII-ти кръг (16ти КРЪГ) АОФГ
📆14.03.2026 година (СЪБОТА) - 15:30 часа
🏟️СТАДИОН КВ.РЕЧИЦА - СЛИВЕН
🇧🇬🔵 ФК" Аполон "- Речица➖🆚➖🇧🇬⚪️Футболен Клуб "Сините Камъни"

След тежките за преглъщане загуби на старта през пролетния дял е време за едно мини-дерби ! Гостуваме на нашите приятели от ФК" Аполон "- Речица, които винаги ни помагат. Сега обаче нещата са различни. Всички знаем, че ни предстои тежка битка, като и двата отбора все още нямат точки на пролет! Разбира се, при нас има тежки кадрови проблеми, като се очаква треньор Илиян Илчев, да застане под рамките на вратата, а един от лидерите на отбора - Димитър Бояджиев е с червен картон и ще отсъства! Това разбира се, ще ни накара да сме по-мотивиране и да счупим този "карък" и да спечелим нещо от срещата !

Началният час на двубоя е събота от 15:30 часа на стадиона в квартал Речица ! Елате да подкрепите два млади отбора !

⚽️⚔️XVI-ти кръг (16ти КРЪГ) АОФГ📆08.03.2026 година (НЕДЕЛЯ) - 14:30 часа🏟️СТАДИОН МЕЧКАРЕВО - терен 2 🇧🇬🔵 Футболен Клуб ...
13/03/2026

⚽️⚔️XVI-ти кръг (16ти КРЪГ) АОФГ
📆08.03.2026 година (НЕДЕЛЯ) - 14:30 часа
🏟️СТАДИОН МЕЧКАРЕВО - терен 2
🇧🇬🔵 Футболен Клуб "Сините Камъни"➖1️⃣🆚2️⃣➖🇧🇬🟢Буря Градско

Мъжката ни формация претърпя тежка нелепа загуба от тима на Буря Градско! Нашият отбор показа отново колебливост в отбрана, като момчетата от балканското село вкараха два гола с единствените си два точни удара към вратата ! От другата страна ние направихме пропуски, които ако бяхме съумяли да отбележим, нещата щяха да са в друга насока !
За капак и един от лидерите на отбора Димитър Бояджиев, беше изгонен след второ изкаран "детински" жълт картон, и в следващия мач ще отсъства !

От името на целия спортно-технически щаб на Футболен Клуб "Сините Камъни" пожелаваме бързо възстановяване на игра на Буря Градско Огнян Христов, който след сблъсък с вратаря ни (играещ треньор) Крис Сяров получи тежка травма в областта на главата !

РЕЗУЛТАТИ ДЮШ Футболен Клуб "Сините Камъни"СЪБОТА (07.03.2026г)❎ЗАГУБИ ОТ ФК СЛИВЕН ПО КАТЕГОРИЧЕН НАЧИН  Нашите възпита...
13/03/2026

РЕЗУЛТАТИ ДЮШ Футболен Клуб "Сините Камъни"

СЪБОТА (07.03.2026г)❎ЗАГУБИ ОТ ФК СЛИВЕН ПО КАТЕГОРИЧЕН НАЧИН
Нашите възпитаници претърпяха тежка загуба от връстниците си от ФК Сливен. Домакините в оранжево стартираха много ударно и само за едно полувреме успяха да неутрализират нашите таланти ! Поздравяваме колегите от Сливен за добре свършената работа, а пред нас остава само да се трудим по-здраво и по-целенасочено !

⚽️⚔️U13А ГРУПА - БФС СТАРА ЗАГОРА
📆07.03.2026 година (СЪБОТА) - 10:00 часа
🏟️СТАДИОН Хаджи Димитър - изкуствен терен (Сливен)
🇧🇬🔵 Футболен Клуб "Сините Камъни" U13 (набор 2013-14)➖🆚➖🇧🇬🟠ФК Сливен U13 (набор 2013-14)

⚪️
⚽️⚔️ЗОНАЛНА ГРУПА U15 - БФС СТАРА ЗАГОРА ✅ ПОБЕДА
Възпитаниците на треньор Крис Сяров успяха да надделеят над тима на ФК Верея (Стара Загора). Това бе добър старт в Зонална група U15 Стара Загора за нашите таланти. Тук с такива темпове можем спокойно да кажем, че нещата вървят в правилната насока. Тази седмицжа мач срещу Футболна Академия Арена Ямбол НЯМА Да има, по молба на колегите от ЯМБОЛ, срещата е отложена за по-късен етап от шампионата !
📆07.03.2026 година (СЪБОТА) - 10:00 часа
🏟️СТАДИОН Трейс Арена (Стара Загора)
🇧🇬🔵 ФК Верея (Стара Загора) - U14 (Набор 2012)➖🆚➖🇧🇬⚪️Футболен Клуб "Сините Камъни" - U15 (Набор 2011-12)

НЕДЕЛЯ (08.03.2026г.) ❎ЗАГУБИ ОТ ФК ЧЕРНОМОРЕЦ (БУРГАС). Нашите момчета не бяха на нужното ниво и не отговориха на коравия отбор на "Акулите от Бургас". Трябва да отбележим, че спокойно можем да сложим в графата отбори за Елитна група, нашите гости ! Те са определено приятен отбор за наблюдаване. Нашите момчета също предложиха интересни мигове, но уви те бяха по-малко от тези на гостите !

Искрени благодарности на ФК БОТЕВ (КЕРМЕН), които ни предоставиха терен, да се състои срещата !
⚽️⚔️U14-12 - ПРИЯТЕЛСКА СРЕЩА
📆08.03.2026 година (НЕДЕЛЯ) - 10:00 часа
🏟️СТАДИОН Христо Ботев (Кермен)
🇧🇬🔵 Футболен Клуб "Сините Камъни" U13-U14 (набор 2013-12)➖🆚➖🇧🇬⚪️ФК Черноморец 1919 / FC Chernomorets 1919 U13 (набор 2013)

📣⚽️Какво предстои през уикенда за отборите ни от ДЮШ Футболен Клуб "Сините Камъни" СЪБОТА (07.03.2026г)⚽️⚔️U13А ГРУПА - ...
06/03/2026

📣⚽️Какво предстои през уикенда за отборите ни от ДЮШ Футболен Клуб "Сините Камъни"

СЪБОТА (07.03.2026г)

⚽️⚔️U13А ГРУПА - БФС СТАРА ЗАГОРА
📆07.03.2026 година (СЪБОТА) - 10:00 часа
🏟️СТАДИОН Хаджи Димитър - изкуствен терен (Сливен)
🇧🇬🔵 Футболен Клуб "Сините Камъни" U13 (набор 2013-14)➖🆚➖🇧🇬🟠ФК Сливен U13 (набор 2013-14)⚪️

⚽️⚔️ЗОНАЛНА ГРУПА U15 - БФС СТАРА ЗАГОРА
📆07.03.2026 година (СЪБОТА) - 10:00 часа
🏟️СТАДИОН Трейс Арена (Стара Загора)
🇧🇬🔵 ФК Верея (Стара Загора) - U14 (Набор 2012)➖🆚➖🇧🇬⚪️Футболен Клуб "Сините Камъни" - U15 (Набор 2011-12)

НЕДЕЛЯ (08.03.2026г.)

⚽️⚔️U14-12 - ПРИЯТЕЛСКА СРЕЩА
📆08.03.2026 година (НЕДЕЛЯ) - 10:00 часа
🏟️СТАДИОН Христо Ботев (Кермен)
🇧🇬🔵 Футболен Клуб "Сините Камъни" U13-U14 (набор 2013-12)➖🆚➖🇧🇬⚪️ФК Черноморец 1919 / FC Chernomorets 1919 U13 (набор 2013)

Футболните мачове за отборите от школата се завръщат с пълна сила !

U13 ➡️2️⃣0️⃣1️⃣3️⃣➖4️⃣
Първи ще подновят първенството си набор 2013, които вземат участие в шампионата U13A група към БФС Стара Загора. Интересното в този двубой е, че ще бъде поредното сливенско "Ел Класико". "Оранжеви" и "Сини" в спор за това, кой е по-добрия в "Града на стоте войводи". Треньорите на наборите са се разбрали децата да играят ФУТБОЛ 11, тъй като вече доста от сливенските таланти и на двата тима, вземат участие в проектонационалния тим U13, a там както знаем всички се играе Ф11! След последните такива мачове всички се надяваме да видим страхотни отигравания и от двата тима ! Срещата е с начален час 10:00 часа в СЪБОТНОТО УТРО !

U15 ➡️2️⃣0️⃣1️⃣1️⃣➖2️⃣
Отново в събота, за първи двубой през пролетта излизат и момчетата ни набор 2011-12 (U15). След като през зимата двама от ключовите ни футболисти напуснаха в посока - ПФК Ботев (Пловдив) и ПФК Локомотив (Пловдив), това е и един вид "рестартиране на системата" от наша страна ! Талантите, ръководени от треньор Кристиян Сяров направиха солидна подготовка от близо 8 седмици, като всички ние ще се надяваме те да се представят подобаващо в шампионатите, в които вземаме участие ! "Сините машини" гостуват на тима на ФК Верея (Стара Загора), това е може би единствения тим в шампионата, който е изграден изцяло от деца набор 2012 (U14) година!

U14-13 ➡️2️⃣0️⃣1️⃣2️⃣➖3️⃣
В неделя пък, както се казва в селските хоремаци "Отбора-карашик" - колаборация между набор 2012 и 2013, ще направят контролна среща срещу тима на ФК Черноморец 1919 / FC Chernomorets 1919 набор 2013 (U13). "Акулите" 🦈 от Бургас са един от солидните отбори у нас, като наскоро премериха сили в 🇹🇷Турция, с отборите на Бешикташ и Галатасарай. Това определено ще бъде добър тест, за това на какво са способни едни от добрите ни таланти !

Address

бУлица Тракия
Sliven
8800

Opening Hours

Monday 09:00 - 19:00
Tuesday 09:00 - 19:00
Wednesday 09:00 - 19:00
Thursday 09:00 - 19:00
Friday 09:00 - 19:00

Telephone

+359877554441

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Футболен Клуб "Сините Камъни" posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Contact The School

Send a message to Футболен Клуб "Сините Камъни":

Shortcuts

Share

Category