10/06/2026
9 jaar geleden ging mijn website online.
Sindsdien is er véél veranderd.
Ik volgde heel wat extra opleidingen en groeide als coach. Mijn aanbod vandaag is niet meer te vergelijken met dat van 9 jaar geleden.
Omdat de meeste mensen mij vinden via mond-tot-mondreclame, had die website nooit de hoogste prioriteit. Maar eerlijk? Hij was stilaan toch écht aan vernieuwing toe. ☺️
Toen ik bovendien mijn Terug Naar Werk-aanbod binnen de week online moest krijgen, was dat het duwtje dat ik nodig had. Maar één week... slik... dat was best een uitdaging.
Dus ging ik zelf aan de slag. Met mijn boodschap, mijn visie en de vraag hoe ik die op een heldere en warme manier online kon brengen. Een creatieve puzzel waar ik me graag in vastbijt. 💪
Perfect is hij niet. Het kan zeker nog professioneler. Maar de essentie staat er : wie ik ben, waar ik voor sta en hoe ik mensen begeleid.
En ik ben best trots op het resultaat. 🥰
Heel fijn om deze eigen creatie nu de wereld in te sturen.
En ik ben héél benieuwd wat jij ervan vindt! 😃
https://www.feelgoodmanager.be/