09/09/2026
👋
Ik ben Karim, papa van kinderen die op onze school zitten.
Mijn vrouw en ik vinden het belangrijk om betrokken te zijn bij het schoolleven en ons steentje bij te dragen. Omdat we zelf niet Nederlandstalig zijn, is het voor ons ook een leuke manier om meer Nederlands te spreken en te oefenen.
Ik help graag mee tijdens activiteiten en evenementen. En omdat ik graag bezig ben met digitale dingen, help ik ook op dat vlak graag mee wanneer het nodig is.
Een fijne school waar elk kind zich welkom en goed voelt, ongeacht zijn of haar achtergrond, en alle kansen krijgt om zich te ontwikkelen. Maar ook een school waar kinderen de ruimte en tijd krijgen om te spelen, zelf dingen te ontdekken en te experimenteren. Zo krijgen ze ook de kans om hun creativiteit te ontwikkelen.
Kom gerust bij ons! Je hoeft niet perfect Nederlands te spreken om deel uit te maken van het oudercomité. "Helpen is helpen" welke taal je ook spreekt. Het is ook een mooie kans om, als je dat wil, stap voor stap je Nederlands te oefenen en andere ouders te leren kennen.
Taal hoeft geen drempel te zijn! :)