30/06/2021
Zet je even en luister goed. Dit is misschien de belangrijkste boodschap die je op dit moment moet ontvangen.
Liefste sister,
𝗗𝗲 𝘄𝗲𝗿𝗲𝗹𝗱 𝗵𝗲𝗲𝗳𝘁 𝗷𝗼𝘂 𝗻𝗼𝗱𝗶𝗴.
𝗝𝗶𝗷 𝗲𝗻 𝗷𝗼𝘂𝘄 𝘄𝗶𝗹𝗱𝘀𝘁𝗲 𝗱𝗿𝗼𝗼𝗺 𝘇𝗶𝗷𝗻 𝗱𝗲 𝗼𝗽𝗹𝗼𝘀𝘀𝗶𝗻𝗴.
Jij en je wildste droom zijn de toegangspoort om alles van de afgelopen jaren (en eigenlijk wel duizenden jaren) achter je te laten en met volle vertrouwen jouw toekomst in te stappen.
Ik weet dat het soms heftig is.
Beseffen dat je een belangrijke rol te spelen hebt in dit grotere verhaal. Vooral omdat je weet dat jouw visie van de toekomst er totaal anders uitziet dan wat nu realiteit is. Omdat je voelt dat er grote kracht voor nodig is om de huidige realiteit te shiften en jouw visie te creëren.
Ik ken dat. Geloof mij.
En net daarom ben ik er nu hier voor jou.
Eerst en vooral om je nu al te kunnen zeggen.
'𝗗𝗲 𝗸𝗿𝗮𝗰𝗵𝘁 𝗼𝗺 𝗷𝗲 𝘄𝗶𝗹𝗱𝘀𝘁𝗲 𝗱𝗿𝗼𝗼𝗺 𝘁𝗲 𝗿𝗲𝗮𝗹𝗶𝘀𝗲𝗿𝗲𝗻 𝘇𝗶𝘁 𝗶𝗻 𝗷𝗼𝘂!’
Voel het maar. 😉
Ik ben nu ook hier met een waardevol geschenk.
𝗗𝗲 𝘁𝗼𝗲𝗴𝗮𝗻𝗴 𝘁𝗼𝘁 𝗱𝗲 𝘂𝗻𝗶𝘃𝗲𝗿𝘀𝗲𝗹𝗲 𝗸𝗲𝗻𝗻𝗶𝘀 𝗼𝘃𝗲𝗿 𝗱𝗲 𝘄𝗲𝗿𝗸𝗶𝗻𝗴 𝘃𝗮𝗻 𝗰𝗿𝗲𝗮𝘁𝗶𝗲𝗸𝗿𝗮𝗰𝗵𝘁 𝗶𝗻 𝗱𝗲 𝗻𝗮𝘁𝘂𝘂𝗿, 𝗵𝗲𝘁 𝗴𝗿𝗼𝘁𝗲𝗿𝗲 𝗴𝗲𝗵𝗲𝗲𝗹.
Een geniale ‘new way’. Of beter gezegd ‘an ancient way’, want ze werkt al vanaf het prille begin. Ik wil je begeleiden om je er eenvoudigweg ‘opnieuw’ mee te verbinden. Want deze kennis zit ook al vanaf het prille begin in jou, klaar om opnieuw geactiveerd te worden.
En ik wil je heel graag begeleiden om je er eenvoudigweg ‘opnieuw’ met te verbinden. Want deze kennis zit in jou, klaar om opnieuw geactiveerd te worden.
En ik wil je de kans te geven om in te tappen op mijn 15 jaar kennis en ervaring in diepgaande transformatieprocessen.
𝗪𝗮𝗮𝗿𝗼𝗺 𝗱𝗼𝗲 𝗶𝗸 𝗱𝗶𝘁 𝗮𝗹𝗹𝗲𝗺𝗮𝗮𝗹?
Ik wil dat de schoonheid van jouw visie van de toekomst zich weerspiegelt in jouw unieke creatieproces.
Dat je het mag ervaren als een moeiteloos flow.
Als een gracieuze dans.
En ik weet dat je lichaam het meteen zal laten voelen. Het effect van ‘de herinnering’. Het is een gevoel van thuiskomen. Jouw diepste kern zal zich meteen ontspannen. En dat is de bedoeling, dat je heerlijk ontspannen kan genieten van je creatieproces.
𝗨𝗹𝘁𝗶𝗲𝗺 𝗴𝗲𝗻𝗶𝗲𝘁𝗲𝗻 𝘃𝗮𝗻 𝗷𝗲𝘇𝗲𝗹𝗳 𝗶𝗻 𝘀𝗲𝗿𝘃𝗶𝗰𝗲 𝗼𝗳 𝗹𝗶𝗳𝗲.
En daar kan ik dan ook van meegenieten 😉.
𝗢𝗺𝗱𝗮𝘁 𝗵𝗲𝘁 𝗡𝗨 𝗺𝗲𝗲𝗿 𝗱𝗮𝗻 𝗼𝗼𝗶𝘁 𝗯𝗲𝗹𝗮𝗻𝗴𝗿𝗶𝗷𝗸 𝗶𝘀 𝗱𝗮𝘁 𝘇𝗼𝘃𝗲𝗲𝗹 𝗺𝗼𝗴𝗲𝗹𝗶𝗷𝗸 𝘃𝗿𝗼𝘂𝘄𝗲𝗻 𝘇𝗶𝗰𝗵 𝗼𝗽𝗻𝗶𝗲𝘂𝘄 𝘃𝗲𝗿𝗯𝗶𝗻𝗱𝗲𝗻 𝗺𝗲𝘁 𝗱𝗲𝘇𝗲 𝗸𝗲𝗻𝗻𝗶𝘀 𝗲𝗻 𝗴𝗮𝗮𝗻 𝗺𝗲𝗲𝗱𝗮𝗻𝘀𝗲𝗻, 𝗴𝗲𝗲𝗳 𝗶𝗸 𝗼𝗽 𝟭 𝗷𝘂𝗹𝗶 (𝟭𝟲𝘂 𝟭𝟳𝘂) 𝗵𝗶𝗲𝗿𝗼𝘃𝗲𝗿 𝗲𝗲𝗻 𝗴𝗿𝗮𝘁𝗶𝘀 𝘄𝗲𝗯𝗶𝗻𝗮𝗿.
En ik zou het fantastisch vinden om jou te ontvangen.
Dus voel je een volle Ja op:
* Ja ik wil me laten leiden door iets groters dan mezelf
* Ja ik wil het voelen, ja ik wil het helemaal ervaren.
* Ja ik wil mijn grootste droom, mijn missie, mijn beeld van de toekomst realiseren.
* Ja ik wil creëren op een gracieuze, krachtige, gebalanceerde manier.
* Ja ik wil dit samen beleven met andere soulmates, sisters.
* Ja ik wil voelen hoe het is om beschermd en gesteund te zijn door mijn tribe.
Schrijf je dan nu in via onderstaande link.
https://we-are-nomads.webinargeek.com/follow-the-rhythm-of-nature-1
Mocht je toch niet aanwezig kunnen zijn. Schrijf je dan toch in, zo kan de replay nog bekijken tot zondagnacht 12u.
Meer informatie over de training vind je op de website https://www.wearenomads.be/follow-the-rhytm 🔥
To the moon and back ❤️
Veel liefs, Vicky