06/11/2023
Wij hebben al veel van ons aanbod voorgesteld, maar oeps – we zijn een beetje vergeten onszelf voor te stellen. Bij deze maken we dit ruimschoots goed!
Ik ben Loes, en ik kwam in het jaar 1986 als alien op deze aardbol terecht – nu ja, zo voelde het toch vaak. Ik was een kind met een hoofd boordevol vragen, ik begreep de maatschappij niet, en ik dacht dat als ik die maatschappij heel goed observeerde en onderzocht ik er uiteindelijk volledig in zou passen. (Spoiler; dat werkte dus niet.)
Ik was gewoon op zoek naar wie ik was, en vooral naar wat ik hier op deze aarde kwam doen.
Ik had een grootmoeder die wel eens, waarschijnlijk zeer doelgericht – zoals ik haar kende, iets liet vallen over levensmissies, over geloof, over het feit dat er veel meer is dan we zien. Ik vond haar uitspraken interessant, maar eerlijk gezegd ook een beetje grappig. Waarom? Omdat ik indertijd niets vond dat mij het antwoord gaf op wat ik hier op aarde kwam doen en dus verloor ik ook het geloof dàt ik hier iets kwam doen.
Spiritualiteit vond ik wel boeiend, maar meer dan er eens iets over lezen deed ik niet. Daarnaast was ik vooral moeder, werkte ik als auticoach en begeleidde ik mensen met een fysieke en/of mentale beperking.
En toen stierf mijn grootmoeder, en ik voelde haar meer nabij dan ik ooit had gedaan. Ik had het gevoel dat ze me een por gaf, ik hoorde haar zelfs zeggen; ‘Komaan Loes, het is nu echt aan u, hef uw g*t op, leef!’ (Ze was niet bepaald op haar mondje gevallen.)
En zo rolde ik toch in die spirituele wereld en deed ik er meer mee, zeker toen ik nadien Wendy ontmoette die met dezelfde zoektocht bezig was. Samen legden we een heus pad af in het (voornamelijk Engelstalige) aanbod, en het was zwoegen want wat betekenden al die termen en wat konden we daar mee? We lazen heel wat af, we volgden cursussen, we spraken met andere mensen die met spiritualiteit bezig waren, we ontdekten dat we niet alleen waren…
En plots wist ik ook waarom ik op deze aarde was gekomen. Ik ben hier omdat ik anderen wil helpen in hun zoektocht naar waarom ze hier zijn, en dat ga ik ook doen.
Dus welkom, mede-alien, ik help je graag.
Nu zijn jullie uiteraard ook nieuwsgierig naar Wendy, maar nog een beetje geduld, haar voorstelling komt er zeker aan.😄