De wereld van Klaasje

De wereld van Klaasje

Delen

Contactgegevens, kaart en routebeschrijving, contactformulier, openingstijden, diensten, beoordelingen, foto's, video's en aankondigingen van De wereld van Klaasje, Onderwijskundig adviseur, Ter Platen 12, Ghent.

De spellingsmethodiek ‘KLAASJE’ heeft als doel de specifieke spellingsvaardigheid van het kind te versterken en te verbeteren, waarbij de werkwijze sterk gelinkt is aan de inzichten rond multi-sensoriële ondersteuning.

09/09/2025

Klaasje knikt instemmend…..

"Letters vormen stimuleert de hersenen veel meer dan typen. Als je typt komt de informatie binnen in je oren en eruit via je vingertoppen, maar je doet niets met die informatie." 🖊️

Beluister het gesprek: https://vrtradio1.be/pen-en-papier 🎧

Online inspiratiesessies 08/01/2025

Goed schrijven en lezen is voor onze jongeren en kinderen nog nooit zo belangrijk geweest als nu. Ze chatten, schrijven e-mails, verzamelen informatie op websites of blogs ... Taal is overal. Maar onze taal en het leren is complex. Om voldoende antwoord te geven op deze complexe materie is er oefentijd nodig. Op welke wijze kan sensomotoriek en beweging het leerproces ondersteunen?
Tijdens deze sessie is er aandacht voor correct spellen, het methodisch benaderen van het leerproces en beweging als ondersteuner.

Interesse?
Schrijf je in voor deze gratis inspiratiesessie.

Online inspiratiesessies Kijk en luister naar een gratis webinar over een bewegingsgerelateerd thema op school.

01/09/2023

Straks loopt de druilerige 1 september op zijn laatste benen. De leerkrachten hebben de leerlingen ontmoet, en de kinderen hebben hun bankjes geïnspecteerd.

Wij hopen dat deze avond alle kinderen, vermoeid maar met een gevuld hart kunnen vertellen over de eerste dag op school na een lange zomervakantie.

Samen kijken we uit naar een nieuw schooljaar! Laat onze kinderen genieten van taal en de prachtige boeken die geschreven zijn.

Veel succes aan iedereen!

Photos from De wereld van Klaasje's post 17/05/2023

🚨Alarmerend!

Een Vlaams, 10 jarig kind heeft gemiddeld een schooljaar meer nodig om hetzelfde niveau leesvaardigheid als 15 jaar geleden te behalen!

😱Hier word je niet vrolijk van!

Ondanks alle catchy methodieken en duizende werkbundels zijn we er de afgelopen tijd niet in geslaagd om het tij te doen keren. En toch willen wij een verhaal van hoop brengen.

De spellingmethodiek ‘KLAASJE’ blinkt uit omdat we net wegblijven van de woordspelletjes of kruiswoordpuzzels. We zetten in op retentie, sensomotoriek en structuur. Lekker droog! Maar super efficiënt.

Benieuwd?
📮DM

26/03/2023

Wil jij graag een kadootje bij jouw bestelling? Per aankoop van het boek krijg je een exclusieve bladwijzer kado! Geef een berichtje!

17/03/2023

TADAA!

14/03/2023

Waauw! Net binnen en nu al fan!

03/03/2023

Zien we jullie daar?
Esther Den Doelder Lucie Van Mierlo

Jullie waren héél enthousiast om naar het VVL-congres te komen op 17 maart 😍. Het congres is dan ook helemaal volzet. We kijken er enorm naar uit om jullie allemaal te verwelkomen!

27/02/2023

Op 17 maart 2023 neemt Klaasje het podium in tijdens het congres van VVL.

Wilt u dat uw scholen hét hoogst genoteerde School in Ghent wordt?

Klik hier om uitgelicht te worden.

Plaats

Website

Adres


Ter Platen 12
Ghent
9000