27/09/2026
Soms is het momentum duidelijk: het moet anders, het moet veranderen. Of beter, jij moet veranderen. Jij wil veranderen.
Een RETREAT is dan ideaal om de overgang te maken tussen je oude en je nieuwe gewoonten, tussen vasthouden en loslaten, tussen wie je tot nog toe was en wie je wil zijn, of wie je echt bent.
Bovendien neem je letterlijk afstand van alles en iedereen. Dat verandert je gedachtengang. Er komt rust. Nieuwe inzichten verschijnen, terwijl je oplaadt in de natuur, tussen andere vrouwen die mekaar inspireren en bemoedigen.
We gaan lachen, oefenen, praten, luisteren, dansen, rusten, wandelen, opstellingen doen, spelen, eten en thee drinken.
Het wordt zacht en warm en knus en goed.
Van zondagavond 1/11 tot woe-middag 4/11
Boskabanne, Laarne
Voor vrouwen die verantwoordelijkheid willen nemen voor hun eigen geluk (en het daardoor ook beter maken voor iedereen in hun omgeving.
‘Rise sister, rise up.’
Waar vrouwen samenkomen gaan harten open.
Samen voor een zachtere wereld.
Tijd is alles.
Liefde is alles
Buona Domenica
Saskia 🧡
💃🏻🇲🇽💃🏻🇲🇽💃🏻🇲🇽Volgend jaar jubileumeditie in Mexico
Nu ik het filmpje zelf bekijk zie ik hoe moe ik ben.
Straks neem ik de trein naar Amsterdam tot dinsdagavond, voor twee dagen familie-opstellingen bij Hylke Bonnema. Om nog beter te kunnen coachen, maar uiteraard altijd ook weer voor mezelf.
‘Je kan de ander maar ontmoeten tot waar die zichzelf ontmoet. ‘