24/05/2026
Wat een fantastische kampweek hebben wij achter de rug! Een week vol plezier, avontuur en onvergetelijke momenten.
De tweede en derde graad trapten er stevig op los en fietsten tot aan het kamp, waar het avontuur meteen begon.
De eerste graad werd gedropt en ging te voet op avontuur richting de kampplaats, een echte belevenis voor hen.
De kleuters vertrokken vol enthousiasme met de bus richting kamp.
De derde graad ging de hoogte in en verlegde grenzen tijdens het klimmen.
Op onze leuke kampplaats werd er ook volop gespeeld: voetballen, honkbal, slingeren aan touwen, ... er was altijd wel iets te beleven.
We trokken de natuur in op zoek naar dierensporen, leerden sjorren, vuur maken en zelfs pesto bereiden. We oefenden EHBO, morsecode en vertrouwden elkaar blindelings tijdens een spannend parcours.
Er werd volop gespeeld in de beek, waar we met een vlot de overkant bereikten. Ook tijdens wandelingen zorgden leuke opdrachten voor extra plezier.
We genoten samen van een film met popcorn. De week sloten we af met een sfeervol kampvuur: muziek, zang, dans en heerlijke marshmallows.
Een dikke dankjewel aan onze fantastische kookploeg die ons elke dag verwend heeft en aan alle ouders voor hun hulp. Dankzij julie werd het een kamp om nooit te vergeten!