19/06/2026
Vandaag is het Dag van de Schoonmaak. 💛
Een propere campus lijkt vanzelfsprekend, maar achter die nette gangen, frisse lokalen en verzorgde bureaus staan elke dag mensen die zich met veel inzet en zorg voor Odisee inzetten.
Een oprechte dankjewel aan ons poetsperoneel. Jullie werk maakt een wereld van verschil voor studenten, medewerkers en bezoekers. We zetten jullie vandaag graag extra in de bloemetjes. 💐
Laat een reactie achter om je appreciatie te tonen 👇😊
14/06/2026
Fijne vaderdag aan alle papa’s 💙 En tegelijk denken we vandaag ook aan iedereen voor wie deze dag moeilijk is 🤍
Studeren, werken, een gezin runnen en er toch elke dag staan voor de mensen die je lief zijn. Deze papa’s bewijzen dat het kan.
Maak kennis met enkele vaders die hun opleiding aan Odisee combineren met het gezinsleven. Dé rode draad? Ze krijgen energie en steun van hun gezin, dus ook aan hen een immense dankjewel 🤩
10/06/2026
De resultaten zijn binnen! De nieuwe Studentenraad van Hogeschool Odisee is verkozen en ook dit jaar zijn de studenten sterk vertegenwoordigd door hun eigen studiegenoten. 🙌
Tijdens de kickstart werden zes leden van het dagelijks bestuur aangeduid. De overige functies worden ingevuld tegen de start van het nieuwe academiejaar.
Voorzitter Sarah De Meyer geeft met trots de fakkel door aan Marie-Constance Barholere Kulimushi. 🔥
Proficiat aan alle verkozen leden en veel succes gewenst aan het hele team! 💪
📩 Heb je zelf een vraag voor de studentenraad? Mail hen via [email protected].
05/06/2026
Zoals altijd weer zoveel leuke initiatieven op de campussen 🤩
01/06/2026
En wat ga jij bestellen? 🛒 Shop onze nieuwste goodies op webshop.odisee.be 🤩
👉 De voorbije weken kon je een goodiepakket winnen via de Instagrampagina van elke campus. Zo kwamen onze eerste (positieve!) reviews alvast binnen.