25/03/2026
Afgelopen vrijdag was het weer zover. De 9de Cultuurstagequiz t.v.v. de cultuurstage die de laatstejaars dit jaar naar het mooie Wenen brengt! Het was alweer een prachtige en memorabele avond. Voor de eerste keer op de nieuwe campus en dat met een recordopkomst van 33 ploegen in een zaal waar hersenen werden gepijnigd en antwoorden soms vlot kwamen, maar soms ook op de tip van een tong wiebelden en pas net na het ophalen van de antwoordformulieren door de jury uitgesproken werden terwijl de vragen alle kanten uitgingen in een breed opgevatte dierenriem als overkoepelend thema.
Heel erg bedankt aan alle aanwezigen. Studenten, alumni, collega’s van onze en andere opleidingen, ouders en sympathisanten!!! Dank ook aan alle sponsors voor de mooie prijzen!!!
Uiteindelijk waren er heel veel winnaars – de studenten in de eerste plaats – en die mochten allemaal aan de rijkelijk en vooral cultureel gestoffeerde prijzentafel passeren.
Hierbij nog wat foto’s van met o.a de prijsbeesten uit de Top-3! (©Tom Ronsse)
’t Paard Godot
Der Tonk
Piconards