Trigger

Trigger

Delen

Trigger is het kennis- en opleidingscentrum dat cursussen, expert courses en evenementen organiseert rond Myofasciale Therapie. Trigger

Het is het enige trainingscentrum in Belgiรซ die toegang verleent tot het statuut van 'Erkend Myofasciaal Therapeut'.

Photos from Trigger's post 16/06/2026

Van de laatste voorbereidingen tijdens de refresher tot het examenmoment zelf: onze deelnemers zetten zich elke keer opnieuw voor 100% in.

Bedankt aan iedereen voor de inzet, motivatie en fijne sfeer. Op naar nog meer succesvolle resultaten! ๐Ÿš€

26/05/2026

๐Ÿค Maak kennis met Laura Huyghe

Laura is kinesitherapeut en osteopaat en werkt bij Equilibre in Ieper, praktijk Velghe-Raes en praktijk Langwater in Kortrijk. Sinds september 2025 versterkt ze het team van Trigger als assistent.

Met specialisaties in kinesitherapie, podologie, myofasciale therapie en osteopathie blijft Laura zich voortdurend verdiepen in haar vak. Die ๐—ต๐—ผ๐—ป๐—ด๐—ฒ๐—ฟ ๐—ป๐—ฎ๐—ฎ๐—ฟ ๐—ป๐—ถ๐—ฒ๐˜‚๐˜„๐—ฒ ๐—ธ๐—ฒ๐—ป๐—ป๐—ถ๐˜€ typeert haar aanpak.

In haar vrije tijd is ze graag actief bezig: wandelen, joggen, pilates of een fietstocht. Daarnaast geniet ze van tijd met vrienden en familie, lekker eten en af en toe een weekendje weg of een verre reis ๐ŸŒ

12/05/2026

๐—š๐—ข ๐—ผ๐—ฟ ๐—ก๐—ข ๐—š๐—ข? ๐Ÿค“ Dry needling bij ontsteking is een relatieve contra-indicatie

๐Ÿšฉ NO GO:
We gaan niet in de zone van de ontsteking prikken. Hou de 5 klassieke signalen in het oog: rubor, calor, tumor, dolor, functio laesa. Wees alert op systemische tekenen zoals koorts of algemene malaise!

๐Ÿ‘‰๐Ÿผ Wat kan wel?
Het is geen probleem om een andere zone van het lichaam aan te prikken, weg van de ontsteking.

Photos from Trigger's post 28/04/2026

๐Ÿš€ Start to Trigger: ๐—ท๐—ผ๐˜‚๐˜„ ๐—ฒ๐—ฒ๐—ฟ๐˜€๐˜๐—ฒ ๐—ธ๐—ฒ๐—ป๐—ป๐—ถ๐˜€๐—บ๐—ฎ๐—ธ๐—ถ๐—ป๐—ด ๐—บ๐—ฒ๐˜ ๐—ฑ๐—ฟ๐˜† ๐—ป๐—ฒ๐—ฒ๐—ฑ๐—น๐—ถ๐—ป๐—ด

Ben je benieuwd naar dry needling en wil je een sterke basis opbouwen? Met de basismodule van Start to Trigger maak je kennis met de fundamenten van deze behandelmethode en leer je hoe je ze correct en doelgericht toepast in de praktijk.

Deze opleiding is ideaal voor wie zijn kennis wil uitbreiden en met meer vertrouwen aan de slag wil gaan.
Klaar om te starten? ๐Ÿ‘‰ Schrijf je in voor de basismodules op 28 mei of 11 juni en zet je eerste stap binnen Trigger.

Photos from Trigger's post 23/04/2026

Een sterk netwerk verdient een sterk platform. ๐Ÿ’ป

De nieuwe BMST website brengt ๐—ฒ๐—ฟ๐—ธ๐—ฒ๐—ป๐—ฑ๐—ฒ ๐—ฑ๐—ฟ๐˜† ๐—ป๐—ฒ๐—ฒ๐—ฑ๐—น๐—ถ๐—ป๐—ด ๐˜๐—ต๐—ฒ๐—ฟ๐—ฎ๐—ฝ๐—ฒ๐˜‚๐˜๐—ฒ๐—ป samen op รฉรฉn heldere plek.

Het gaat om therapeuten die het volledige opleidingstraject hebben doorlopen, inclusief examen, en hun diploma behaalden na een intensief en doorgedreven parcours.

Daarnaast maakt de website BMST toegankelijk voor iedereen die op zoek is naar duidelijke informatie: van arts en kinesitherapeut tot patiรซnt. Zo vindt elke doelgroep sneller de juiste uitleg over myofasciale pijn, dry needling en de aanpak van BMST.

Een digitale vertaalslag van een sterke inhoudelijke missie, gerealiseerd in samenwerking tussen The Hive en Trigger.

๐Ÿ‘‰๐Ÿผ Bekijk het resultaat en ontdek het vernieuwde BMST online: https://bmst.be

15/04/2026

๐—ช๐—ฎ๐—ป๐—ป๐—ฒ๐—ฒ๐—ฟ ๐—ฑ๐—ฒ ๐—ณ๐—ฎ๐˜€๐—ฐ๐—ถ๐—ฎ ๐˜„๐—ฒ๐—น ๐˜€๐—ฝ๐—ฟ๐—ฒ๐—ฒ๐—ธ๐˜โ€ฆ

In zijn nieuwste blog deelt onze collega Jeroen een boeiende casus rond ๐—™๐˜‚ ๐—ฆ๐˜‚๐—ฏ๐—ฐ๐˜‚๐˜๐—ฎ๐—ป๐—ฒ ๐—ก๐—ฒ๐—ฒ๐—ฑ๐—น๐—ถ๐—ป๐—ด en hoe deze methode een andere kijk geeft op pijn en herstel.
๐Ÿ‘‰ Lees de blog hier: https://www.trigger.be/blog/trigger-2/wanneer-de-fascia-wel-spreekt-97

Wie er in januari bij was, weet het al: de expert course van ๐——๐—ฟ. ๐—ฅ๐˜†๐—ฎ๐—ป ๐—ฆ๐—ต๐—ฒ๐—ฝ๐—ต๐—ฒ๐—ฟ๐—ฑ was in no time volzet. En sindsdien krijgen we รฉรฉn vraag steeds opnieuw: wanneer komt hij terug? Goed nieuws: ๐—ผ๐—ฝ ๐Ÿด ๐—ฒ๐—ป ๐Ÿต ๐—ท๐—ฎ๐—ป๐˜‚๐—ฎ๐—ฟ๐—ถ ๐Ÿฎ๐Ÿฌ๐Ÿฎ๐Ÿณ ๐—ถ๐˜€ ๐—ต๐—ฒ๐˜ ๐˜‡๐—ผ๐˜ƒ๐—ฒ๐—ฟ. ๐Ÿ’ฅ

Wil je zelf dieper duiken in FSN en begrijpen hoe je deze methode praktisch toepast in je eigen behandelingen?
๐Ÿ‘‰ Ontdek de opleiding zelf en schrijf je in: https://www.trigger.be/event/fu-subcutane-needling-fsn-dr-ryan-shepherd-usa-260/register

Photos from Trigger's post 11/03/2026

Word ๐—˜๐—ฟ๐—ธ๐—ฒ๐—ป๐—ฑ ๐——๐—ฟ๐˜† ๐—ก๐—ฒ๐—ฒ๐—ฑ๐—น๐—ถ๐—ป๐—ด ๐—ง๐—ต๐—ฒ๐—ฟ๐—ฎ๐—ฝ๐—ฒ๐˜‚๐˜ bij Trigger! ๐Ÿ’‰

Dry needling correct toepassen doe je niet zomaar. Ons volledige traject zorgt dat je veilig, effectief en klinisch onderbouwd aan de slag kan.

Het traject in een notendop:
1๏ธโƒฃ Start to Trigger (basismodule) โ€“ 2 dagen kennismaken met anatomie & techniek voor 14 spieren. Veilig starten!
2๏ธโƒฃ Opvolgmodules โ€“ 3 modules van telkens 2 x 2 dagen. Hands-on training, spierkettingen, hand- en voetspieren & realistische praktijkcases.
3๏ธโƒฃ Refreshdag + Examen โ€“ Sluitstuk van de opleiding. Alleen hierna ben je erkend therapeut!

Na het traject sta je geregistreerd bij de Belgian Myofascial Society en kan je dry needling veilig toepassen, van revalidatie tot chronische klachten.
๐Ÿ’ช Klaar om je skills naar een hoger niveau te brengen?

27/02/2026

Gisteren kwamen we opnieuw samen met het team van Trigger.

Twee keer per jaar nemen we bewust de tijd om onze opleiding verder te optimaliseren, kritisch te analyseren en inhoudelijk af te stemmen.

Dankjewel aan iedereen in het team voor jullie professionele inzet, betrokkenheid en blijvende engagement. ๐Ÿ”ฅ

24/02/2026

๐Ÿค Maak kennis met Mirthe Vanoppen

Mirthe werkt als osteopaat en myofasciaal therapeut bij Villa Therapeutica in Meerhout รฉn in de groepspraktijk Medix te Wiekevorst. Sinds 2025 versterkt ze ook het team van Trigger als assistent.

In haar vrije tijd geniet Mirthe van lekker eten, gezellige terrasjes, en gaat ze het liefst op pad naar plekken waar ze haar wandelschoenen kan aantrekken. ๐Ÿ”๏ธ

Photos from Trigger's post 10/02/2026

De afgelopen weken mochten we heel wat nieuwe studenten verwelkomen tijdens onze basismodules โ€” en dat op maar liefst 4 locaties:
๐Ÿ“ Hasselt
๐Ÿ“ Gentโ€“Antwerpen
๐Ÿ“ Brugge
๐Ÿ“ Leuven

Een grote dank aan alle deelnemers voor jullie inzet, nieuwsgierigheid en leergierigheid! ๐Ÿ™Œ

Heb je de smaak te pakken en wil je je verder verdiepen?
๐Ÿ‘‰ Schrijf je in voor de opvolgmodules en werk stap voor stap toe naar ๐—ต๐—ฒ๐˜ ๐˜ƒ๐—ผ๐—น๐—น๐—ฒ๐—ฑ๐—ถ๐—ด๐—ฒ ๐˜๐—ฟ๐—ฎ๐—ท๐—ฒ๐—ฐ๐˜ ๐˜๐—ผ๐˜ ๐—ฒ๐—ฟ๐—ธ๐—ฒ๐—ป๐—ฑ ๐—บ๐˜†๐—ผ๐—ณ๐—ฎ๐˜€๐—ฐ๐—ถ๐—ฎ๐—ฎ๐—น ๐˜๐—ต๐—ฒ๐—ฟ๐—ฎ๐—ฝ๐—ฒ๐˜‚๐˜.

Wilt u dat uw scholen hรฉt hoogst genoteerde School in Brugge wordt?

Klik hier om uitgelicht te worden.

Plaats

Type

Adres


Vuldersstraat 90
Brugge
8000