27/04/2023
YES! Het is bijna weer deze tijd van de maan(d). Ben je klaar voor jouw moment van zelfzorg? In verbinding met anderen en met de natuur? Heb je het ook zo gehad met die hectiek van ons moderne leven? Voel je die nood aan ontspanning? Zoek je manieren om je weer 'compleet' te voelen? Kom dan zeker langs!
Wij weten als geen ander hoe jij je voelt en bij ons krijg je die heilige ruimte: om te ontspannen, om te verbinden met jezelf zonder dat iets moet.
Verwacht een half uur begeleide basisyoga (geen voorkennis vereist, zeer zacht en diep ontspannend). Verwacht ook een begeleide meditatie waarbij we gaan ademen op het hart en blokkades opheffen. En uiteraard maken we ruimte voor plezier.
Een maancirkel is een bijzonder mooie manier om het mentale geklets even te (h)erkennen en te laten voor wat het is. Als we samen diep ademen, delen en lachen ontstaat vanzelf overvloed en dankbaarheid. We hebben jou er graag bij ❤️.
⏰ We starten om 18u30 en eindigen om 20u00
💷 Deelname is 25€.
Bij mooi weer vind je ons in het park Vyncke Bovyn in Wondelgem (binnentuin). Bij minder warm weer krijg je een bericht met het adres in Wondelgem.
Breng een kussen en een dekentje mee.
✍️ Schrijf je vooraf in via whatsapp: 0486 91 30 46