17/08/2026
Weldra starten we in september met een nieuw werkjaar en er staat weer heel wat boeiends op het programma.
We starten in september met de lezing: "AI, het is overal rondom ons" door Giedo Custers, Davidsfonds bestuurslid van Bree.
In ongeveer 90 minuten maken wij een reis door het universum van de AI. We kijken wat kan en wat niet kan, we geven concrete voorbeelden, we leren AI herkennen, we zien hoe het ons leven gemakkelijker maakt en nog kan maken. We doorprikken een aantal ballonnetjes en maken je een beetje wegwijs in de wereld van de kunstmatige intelligentie. Waarom moeilijk als het ook gemakkelijk kan en daarmee mag er ook nog eens gelachen worden.
Deze lezing is geschikt voor een breed publiek. Of je nu nieuwsgierig bent naar technologie, je dagelijkse digitale tools beter wil begrijpen, of wil weten hoe AI jouw leven en werk vormt, iedereen is van harte welkom.
Praktische inlichtingen:
Waar: Bibliotheek De Priool, Dorpsstraat 2 in Bocholt
Prijs: € 7,00 - € 5,00 met DF-cultuurkaart
(inclusief een hapje en een drankje).
Inschrijven: vóór 12 september via e-mail [email protected]
of gsm 0487/59 50 10.