Verpleegkunde KdG

Verpleegkunde KdG

Delen

Community voor studenten, alumni en sympathisanten van de opleiding verpleegkunde. Met nieuws uit de Op die vraag wil deze pagina als medium het antwoord bieden.

De opleiding Verpleegkunde aan de Karel de Grote Hogeschool staat garant voor een stevige opleiding tot verpleegkundige. Binnen de basisopleiding wordt het zaadje geplant om levenslang te blijven ontwikkelen binnen dit fascinerende beroep. Hiervoor organiseert de opleiding, in samenwerking met meerdere organisaties en experten verschillende navormingen, postgraduaten en banaba-opleidingen. Maar er

Photos from Verpleegkunde KdG's post 12/05/2026

Wij hebben echt het schoonste beroep. ❣

Photos from Verpleegkunde KdG's post 16/04/2026

Als zorgverlener streef je elke dag naar het verlichten van pijn en het verhogen van het comfort van je patiënten. Pijn bestrijden gaat veel verder dan medicatie alleen. Zelfs met iets eenvoudigs als de manier waarop je met patiënten spreekt, kun je pijnperceptie mee beïnvloeden en comfort aanzienlijk verbeteren.


➡️ Ontdek op dinsdag 5 mei 2026 de kracht van positieve focustaal, tijdens een gratis webinar van KdG Academy.

Photos from Verpleegkunde KdG's post 17/03/2026

Werken in de zorg vraagt veel.

Snel schakelen.
Omgaan met drukke momenten.
Blijven bijleren in een sector die nooit stilstaat.

Tijdens onze inspiratieavond krijg je geen lange theorie, maar korte sessies met concrete ideeën en inzichten die je kan meenemen naar je werk of stage.

Denk aan thema’s zoals:
✔ omgaan met werkdruk
✔ communicatie met patiënten en collega’s
✔ actuele uitdagingen in de zorg

Voor studenten, starters en professionals in de zorg.

📅 donderdag 2 april
📍 Campus Zuid
🕒 vanaf 18u45

👉 Schrijf je in via:https://www.kdg.be/opleidingen/navormingen-en-studiedagen/kdg-academy-inspiratieavond-2026

Photos from Verpleegkunde KdG's post 26/02/2026

Integratieweek bij de eerstejaars. 💪

Photos from Verpleegkunde KdG's post 12/01/2026

Laatste keren oefenen voor die examens. 👩‍⚕
Let's go! 🍀

Photos from Verpleegkunde KdG's post 06/01/2026

Nieuw jaar, nieuwe skills.
Studenten uit het vierde leren hechten. 💪🤩

Photos from Verpleegkunde KdG's post 30/12/2025

Studenten Verpleegkunde gaven EHBO-workshops aan studenten uit de opleiding Pedagogie van het Jonge Kind.

Geen droge theorie, wél actie:
🎭 starten met een toneeltje
🧠 leren via Kahoot, memory en casussen
🩹 oefenen met wonden, verbanden en zwachtels
🫀 reanimatie op po**en
🏃‍♀️ én een estafette verbanden leggen (met als resultaat: een perfect ingepakt “slachtoffer” 😄)

Photos from Verpleegkunde KdG's post 22/12/2025

Throwback naar vorige week toen de studenten nog voor de kerstvakantie hun handelingen wilden oefenen. 💪

Photos from Verpleegkunde KdG's post 08/12/2025

Sfeerbeelden van de warmste leergroep!
Zo’n 70 studenten die samen hechten en daarna gezellig bleven plakken met een kom verse pompoen-, courgette- of linzensoep. Met veel liefde gemaakt door de LTB’s van 4V! 🩷

05/12/2025

Vandaag gingen de studenten van de verkorte opleiding Verpleegkunde actief aan de slag met Lego! Heel activerende en motiverende les over groepsdynamica! 🏗

Wilt u dat uw scholen hét hoogst genoteerde School in Antwerp wordt?

Klik hier om uitgelicht te worden.

Plaats

Telefoon

Adres


Brusselstraat 45
Antwerp
2018