18/06/2026
Het specialisatiejaar verdedigde hun juweelcollectie aan de jury. Ben je nieuwsgierig naar het resultaat? Bewonder de juwelen in het Felixpakhuis in Antwerpen van 15u tot 22u. Bovendien kan je juwelen bestelmen bij de juweelstudenten.
18/06/2026
Het specialisatiejaar juweelontwerp verdedigde hun juweelcollectie aan de jury. Een spannend moment en het resultaat van een jaar hard en intensief werken. Ook benieuwd naar de resultaten? Vrijdag 19 juni van 15u tot 22u zijn hun juweel collecties te bewonderen. Bovendien kan je ook juwelen bij de studenten ook bestellen.
18/06/2026
Onze juweelstudenten van het 2de jaar hebben hun eindwerken vandaag verdedigd tegenover een jury. Ook nieuwsgierig naar de resultaten? Kom vrijdag 19 juni de juwelen bewonderen in het felixpakhuis van 15u tot 22u.
13/06/2026
De laatste hand wordt gelegd aan de voorbereiding van de juweel expositie van de juweelstudenten van het technicum.
Programma:
Het 2de jaar technicum juwelen ( jongeren -26j) ontwierpen en vervaardigen een halsjuweel met als thema kunstschilders.
Het specialisatiejaar creëerden en vervaardigde elk hun eigen juweel universum met een eigen collectie.
Hiermee laten deze juweelstudenten de wereld zien wat er mogelijk is met juwelen, zowel creatief als technisch. Ook de hedendaagse juweel productietechnologie ontbreekt niet.
Kom zeker langs tussen 15u en 22u. in het felix pakhuis godefriduskaai 30. De juwelen van de juweel collecties kunnen bovendien ook gewoon worden besteld. Spreek hiervoor gerust de juweelstudenten aan.
12/06/2026
Gewoonweg de beste collega's en juweelstudenten van technicum juweelopleiding voor jongeren.
Hans Sonnaert
10/06/2026
Ontdek ook johnnella haar werk... en de kunstenaar die haar inspireerde.
10/06/2026
Ontdek de kunstenaars waarop onze juweelstudenten van het 2de jaar zich hebben geïnspireerd voor hun ontwerpen tijdens de juweelexpo op vrijdag 19 juni in het felix pakhuis in Antwerpen van 15u tot 22u. Voorlopig verklappen we nog niks 🤫
06/06/2026
De laatste loodjes, zowel voor het extra specialisatiejaar aan hun juweel collectie, als voor het 2de jaar aan hun eindwerk juweel. Wie de resultaten wil bewonderen in het echt, kom dan op 19 juni naar de tentoonstelling in het felix pakhuis.
30/05/2026
Voor de 5de, en dus jubileum editie, van de eindwerk tentoonstelling van de juweelstudenten van het technicum, gaan we voor het eerst buiten de schoolmuren. Zo krijgen nog meer mensen de kans om hun juwelencollecties en juwelen te bewonderen in het bijzonder kader van het Felix pakhuis in Antwerpen, Godefriduskaai 30 van 15u tot 22u vrijdag 19 juni.
Interessant weetje, verschillende juwelen uit de juwelencollecties van het technicum specialisatiejaar, zullen ook te koop zijn op bestelling.
Wens je meer info over de tentoonstelling of hoe je juwelencollectie kunt aankopen? Contacteer: [email protected]
29/05/2026
Werken bij 33 graden als goudsmid 😅🤪