19/10/2025
winterdip vs winterdepressie / Thema's | kinder-en gezinscoach Dazoha
even een korte uitleg over het verschil tussen een winterdip en een winterdepressie, een onderwerp dat in deze donkere maanden vaak ter sprake komt. Het belangrijkste verschil zit in de intensiteit en duur van de symptomen.
19/10/2025
Welkom!
Wat fijn dat je de weg naar deze pagina hebt gevonden. Het kan best een grote stap zijn om hulp te zoeken voor je kind of je gezin, maar je hebt de belangrijkste stap al gezet: je zoekt naar een oplossing.
Hier ben je aan het juiste adres voor een luisterend oor, praktische handvatten en een positieve aanpak. Ik begeleid je kind of jullie als gezin graag op weg naar meer rust, balans en plezier in huis. Laten we samen de eerste stap zetten.
19/10/2025
Halloween en angst / Thema's | kinder-en gezinscoach Dazoha
Met Halloween voor de deur kunnen er angsten opduiken die er voorheen misschien niet waren. Of oude angsten die weer opduiken.
07/10/2025
https://www.dazoha.be/thema-s/2745870_zondebok-gp
Zondebok (GP) / Thema's | kinder-en gezinscoach Dazoha
Een zondebok of officieel een geïdentificeerde patiënt (GP) is de persoon binnen een gezin of systeem bij wie de problemen het duidelijkst zichtbaar zijn — bijvoorbeeld een kind met gedragsproblemen of een ouder met een verslaving.
04/08/2025
Autisme hulptips / Thema's | kinder-en gezinscoach Dazoha
Zoek je naar een manier hoe je je Autistische kind het beste kunt begeleiden in diens ontwikkeling ?
31/03/2025
https://www.dazoha.be/thema-s/2423788_op-reis-gaan-met-kinderen
Op reis gaan met kinderen / Thema's | kinder-en gezinscoach Dazoha
Een reis met kinderen kan een fantastisch avontuur zijn, maar ook een bron van stress en onzekerheid. Een coach kan je helpen om deze uitdagingen te overwinnen en een onvergetelijke vakantie te creëren.
27/04/2023
beknopt: Wat is kindercoaching | kinder-en gezinscoach Dazoha
Kinder-coaching is een vorm van coaching waarbij kinderen worden ondersteund in hun persoonlijke groei en ontwikkeling. Het doel van kindercoaching is om kinderen te helpen bij het ontdekken van hun eigen kracht en kwaliteiten, het vergroten van hun zelfvertrouwen en het omgaan met emoties en moeili...