09/04/2022
Aan ALLE horecazaken, winkels, … willen we vragen om de European Disability Card te AANVAARDEN zoals een toiletpas, stomapas, … .
De European Disability Card verleent je de toegang tot de sanitaire installaties van hotels, cafés, restaurants, lokale zelfstandigen, winkelketens, … om vlotter en soms gratis gebruik ervan te maken, dit in alle discretie!
Het geeft hun het gevoel van veiligheid, zodat het hun toelaat om actief deel te nemen in de maatschappij.
Met de EDC-kaart willen we het personeel op de hoogte brengen van hun situatie, dat ze snel de weg naar de sanitaire voorzieningen kan wijzen. Laat het publiek weten dat je de EDC-kaart aanvaardt, via onderstaande afbeelding af te drukken en te bevestigen op een goed zichtbare plaats.
Volg Plasvriendelijk Brugge van Sandra Coupje op facebook via deze link : https://www.facebook.com/PlasvriendelijkBrugge/
EDC Fan Team
Pieter Paul Moens, Pieter Paul Moens, Magda Van Damme, Debby Rombaut
05/04/2018
09/03/2014