23/06/2026
De examens zitten erop, morgen sluiten wij samen het academiejaar af met verfrissende mocktails en ijsjes op COnnect Zomer! We hopen jullie allemaal te zien!
Al het nieuws over de opleiding Kleuteronderwijs bij Odisee Campus Aalst. Instagram: kleuteronderwijsodiseeaalst & odisee_leeft_mee
23/06/2026
De examens zitten erop, morgen sluiten wij samen het academiejaar af met verfrissende mocktails en ijsjes op COnnect Zomer! We hopen jullie allemaal te zien!
19/06/2026
Vandaag zetten wij graag onze fantastische poetsploeg in de bloemetjes. Namens alle docenten en studenten Kleuteronderwijs: bedankt om, steeds met de glimlach, onze campus netjes te houden! Jullie zijn top!
Vandaag is het Dag van de Schoonmaak. 💛
Een propere campus lijkt vanzelfsprekend, maar achter die nette gangen, frisse lokalen en verzorgde bureaus staan elke dag mensen die zich met veel inzet en zorg voor Odisee inzetten.
Een oprechte dankjewel aan onze poetsdames. Jullie werk maakt een wereld van verschil voor studenten, medewerkers en bezoekers. We zetten jullie vandaag graag extra in de bloemetjes. 💐
Laat een reactie achter om je appreciatie te tonen 👇😊
11/06/2026
Het lerend netwerk STEMbasis (STEM voor de basisschool), waar Odisee hogeschool deel van uitmaakt organiseert volgend schooljaar opnieuw gratis vormingstrajecten op campus Odisee Aalst. Je krijgt er concrete handvaten om met de nieuwe minimumdoelen van wetenschap & techniek aan de slag te gaan.
Meer info en inschrijven via link
Aalst/Brussel | STEMbasisnet Basis In één dag maak je kennis met dé basis van STEM in de klaspraktijk van de basisschool. We vertrekken vanuit de minimumdoelen van wetenschap en techniek en geven je concrete handvatten om hiermee aan de slag te gaan. Je geraakt vertrouwd met de inhoudelijke basis van STEM (wat is STEM?...
08/06/2026
Oud-studente Dorien sloeg na haar studies een andere weg in. Als trotse onderneemster toont zij ons haar favoriete plekjes in Aalst!
HLN 08/06/2026. (Klik op de foto)
❤️🤍💛
02/06/2026
Hoe maak je wiskunde tastbaar, speels en betekenisvol voor kleuters? In de werkgroep Wiskunde in de wereld van STEM! toonde docent Thijs Eeckhout op de Panamaconferentie (Utrecht University) hoe kleuters via bouwen, ontwerpen en experimenteren patronen, punten en veel meer ontdekken binnen rijke STEM-contexten.
Odisee hogeschool
In samenwerking met Vrije school Herdersem en VBS Sint-Gorik Haaltert.
Derdejaarsstudenten Margo en Zoë werkten in het kader van hun bachelorproef het thema het Oude Egypte uit op stage. Knack luisterde naar hun ervaringen.
22/05/2026
De Morgen was op bezoek in Sint Jozefscollege Basisschool Pontstraat Aalst. Collega Helena Taelman en stagiaire Yeline mochten mee op de foto. Morgen meer in de krant.
20/05/2026
Maak kennis met het vernieuwde expertisecentrum Taal- en onderwijspraktijk van Odisee hogeschool. Vanuit praktijkgericht onderzoek helpt het scholen taalonderwijs versterken en gelijke kansen vergroten.
Taalniveau daalt, druk op scholen stijgt: Odisee-hogeschool lanceert Expertisecentrum Taal- en Onderwijspraktijk Praktijkgericht onderzoek helpt scholen taalonderwijs versterken en gelijke kansen vergroten