Talenti

Talenti

● Kopsht
● Parashkollor
● 9-vjeçare
● Gjimnaz i përgjithshëm 👨‍🎓
● 9-12 vjeçare Artistike 🎸🎷🎹

Operating as usual

16/06/2023

Ekspozita e Fëmijëve "TALENTI"🎨
Galeria: Nikolet Vasia
Nga data 20 deri në 26 Qershor 2023
Ora 19.30
Ju mirëpresim

Photos from Talenti's post 15/06/2023

Regjistrimet për vitin shkollor 2023-2024 në portalin e-albania mund të kryhen nga data 15 -30 Qershor 2023.
Për çdo paqartësi na kontaktoni në numrin e telefonit 0695522217☎️
Ju mirëpresim !

Photos from Talenti's post 15/06/2023

🌊☀️

Photos from Talenti's post 13/06/2023

Argëtim në plazh 🏖

Photos from Talenti's post 10/06/2023

FESTA E ABETARES 2023 📖
Një ditë e mbushur plot emocion dhe kënaqesi.
Dita që i dhamë fund Abetares dhe çasti më i bukur drejtë Dijes.
🎓

Photos from Talenti's post 10/06/2023

FESTA E ABETARES 2023 📖
Një ditë e mbushur plot emocion dhe kënaqesi.
Dita që i dhamë fund Abetares dhe çasti më i bukur drejtë Dijes.,

🎓

10/06/2023

FESTA E ABETARES 2023 📖
Një ditë e mbushur plot emocion dhe kënaqesi.
Dita që i dhamë fund Abetares dhe çasti më i bukur drejtë Dijes.
🎓

10/06/2023

FESTA E ABETARES 2023 📖
Një ditë e mbushur plot emocion dhe kënaqesi.
Dita që i dhamë fund Abetares dhe çasti më i bukur drejtë Dijes.
🎓

Photos from Talenti's post 07/06/2023

Ceremonia e klasës së V-të 🎖
Përmbyllja me sukses e Arsimit Fillor për nxënësit e shkollës

Photos from Talenti's post 07/06/2023

Ceremonia e klasës 9-të
Përmbyllja me sukses e Arsimit 9 - vjeçar

06/06/2023

Në koncertet e çdo viti shkollor Talentet e shkollës sonë na emocionojnë me interpretimet në instrumente 🎻🎹 dhe arritjet e tyre çdo vit e më shumë.

06/06/2023

Në koncertet e çdo viti shkollor Talentet e shkolles sonë na emocionojnë me interpretimet në instrumente 🎻🎹 dhe arritjet e tyre çdo vit e më shumë.

Want your school to be the top-listed School/college in Durrës?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Location

Category

Telephone

Website

Address


Shkallnur
Durrës
2021
Other Education in Durrës (show all)
Qendra Education First Qendra Education First
Rruga "Dalip Peza", Lagjia 17, Prane Ujesjellsit
Durrës

Education is the only solution!

Math's&Math's Math's&Math's
Durrës

Kurse Matematike Durres Kurse Matematike Durres
Durrës, 2001

Kurse Matematike Durres Zhvillojme kurse per klasat 4-9 10-12 Pergatitje : Per provimin e lirimi

Kopshti “Baby College” Kopshti “Baby College”
Rruga Sali Nivica
Durrës, 2007

� Cerdhe � Kopësht � Parashkollor Dedikuar rritjes,zhvillimit dhe mësimit të fëmijeve për

Deutsch mit Esma Deutsch mit Esma
Durrës, 2001

Shkolla 9- vjecare Jube Shkolla 9- vjecare Jube
Bega
Durrës, 2017

Lunah Center Education Lunah Center Education
Durres
Durrës

Lunah Education Center is an NGO based in Albania. Youth center Education STEAM

Horizon Studio Trajnime Horizon Studio Trajnime
Lagja 3 Rruga Kristaq Rama
Durrës, 2001

Qender Trajnimesh Profesionale.

Kurse   Matematike Kurse Matematike
Durrës

Kurse Matematike COLLEGE & UNIVERSITY -> klasa 1-12 -> Pergatitje për klasat e 9, Provimet e Lirimi

Terapi Zhvillimi dhe Sherbime Psikosociale Terapi Zhvillimi dhe Sherbime Psikosociale
Durrës, <>

Punojme me metoden e Terapi ABA, Terapi Zhvillimi. Ofrojme mbeshtjetje per femijet ne shkolle Ofroj

Matematika = Jete Matematika = Jete
L. 1 Rr. Taulantia
Durrës

Kurse matematike per Gjimnaz dhe Nivelin 9 -vjecar Insta: @ matematike_plus_2020_durres

hapagjigante hapagjigante
Durrës

Të rritemi së bashku duke bërë "Hapa Gjigante" në të gjitha fushat e jetës.