Beauty Business Day

Beauty Business Day

Udostępnij

Dane kontaktowe, mapa i wskazówki, formularz kontaktowy, godziny otwarcia, usługi, oceny, zdjęcia, filmy i ogłoszenia od Beauty Business Day, Warsaw.

Beauty Business Day 8.0 – наймасштабніша подія для майстрів та власників салонів!
Конференція з топовими спікерами • нетворкінг • дискусійна панель • професійні бренди
🔥20 СЕРПНЯ, КИЇВ
Квитки за посиланням:

Photos from Beauty Business Day's post 24/06/2026

🔥Тільки для перших 50 учасників - стандартний квиток на BEAUTY BUSINESS DAY 8.0 за спеціальною ціною: 500 грн 🔥

Радимо не відкладати - кількість квитків за цією ціною обмежена!

Придбати квиток за акційною ціною можна на сайті в шапці профілю💫

23/06/2026

BEAUTY BUSINESS DAY 8.0 | КИЇВ

Вже 20 серпня зустрічаємось на події, яка збере людей, що розвивають beauty-сферу та хочуть бути серед своїх.

На сцені - спікери, які поділяться знаннями, практикою та власним баченням розвитку індустрії:
💜 Лера Рума | стратегия| маркетинг и бренд| спільно з ТИХОН БЄЛЯЄВ | Б’ЮТІ | БІЗНЕС | КИЇВ
💜 NAIL-блогер | LVIV
💜 Олександр Олешко
💜 Nailart,обʼємний манікюр,ліпка,nail blogger,курси Суми
💜 Olena
💜 Ніка Землянікіна. Знаю все про нігті,шкіру та волосся

Також на вас чекає:
Дискусійна панель із можливістю поставити питання експертам наживо, нетворкінг та нові знайомства у beauty-сфері, професійні бренди та нові можливості для розвитку

Квитки вже доступні за pre-sale доступні на сайті за посиланням в шапці профілю!
До зустрічі на наймасштабнішій beauty-події цього літа🔥

22/06/2026

BEAUTY BUSINESS DAY 8.0 | КИЇВ 🔥
20 серпня, в самому серці України - подія, де зустрічаються ідеї, досвід та люди, які створюють майбутнє beauty-індустрії.

На сцені - спікери, які діляться власним досвідом, реальними кейсами та знаннями, що допомагають рухатись вперед:


neil
pro



Це не просто конференція - це простір для нових знайомств, нетворкінгу, партнерств та можливостей для розвитку в б’юті бізнесу.

Встигни придбати квитки за найнижчими цінами 🤑

18/06/2026

BEAUTY BUSINESS DAY 8.0

📅 20 серпня
📍 Київ | Pochayna Event Hall

Ми знову збираємо тих, хто хоче розвиватися, масштабувати свій бізнес, знаходити нові можливості та бути серед тих, хто задає тренди в beauty-індустрії.

На вас чекають:
✨ топові спікери beauty-ринку;
✨ нові знайомства та сильний нетворкінг;
✨ реальні кейси, досвід та інсайти;
✨ подарунки, активності та сюрпризи від наших партнерів.

І це лише частина того, що ми готуємо. 💜
До офіційного анонсу залишилося зовсім небагато, але вже зараз можна придбати квитки за ціною pre-sale — це найвигідніша пропозиція, яка діятиме обмежений час.

Якщо хочете першими дізнатися всі деталі та забронювати квиток за спеціальною ціною — залишайте “+” у коментарях або пишіть нам у direct.

Photos from Beauty Business Day's post 09/06/2026

Ми безмежно вдячні нашим партнерам за підтримку, довіру та вклад у створення цього дня 💎
Завдяки вам атмосфера Beauty Business Day 7.0 була наповнена натхненням, енергією та справжнім професіоналізмом.

Кожен стенд, кожен бренд і кожна команда зробили цю подію унікальною.
Дякуємо, що разом з нами розвиваєте б’юті-індустрію та даруєте майстрам нові можливості ✨

Нашим партнерам: .podo.pro .ua .ostro .net.ua .com.ua .master .ua .ua

Photos from Beauty Business Day's post 01/06/2026

💎 Спікери Beauty Business Day 7.0 — справжній заряд натхнення!

Кожен виступ — це хвиля енергії, мотивації та щирого обміну досвідом. Наші спікери не просто ділилися знаннями — вони заряджали зал, надихали діяти, мислити масштабно й вірити у себе.

Кожне слово, кожен інсайт і кожна емоція — частинка тієї атмосфери, яку ми ще довго будемо пам’ятати

Дякуємо всім спікерам за вашу енергію, відкритість і натхнення!        

🎤 Окрема щира подяка нашому неймовірному ведучому, який тримав динаміку цього дня, створював настрій та дарував особливу атмосферу кожній хвилині заходу!

29/05/2026

✨ Готова до справжньої beauty-туси? 💅🔥

TUFI PROFI NAIL TOUR — це не просто майстер-клас, це місце, де збираються майстри, щоб прокачати свої навички, отримати новий досвід, мотивацію та заряд натхнення 😍

Тебе чекає:
✨ 2 топові техніки за 1 день
✨ подарунки для учасників
✨ сертифікат
✨ нетворкінг з майстрами
✨ атмосфера справжнього nail-ком’юніті

👩‍🏫 Спікер — Марина Балишева
15 років досвіду в nail-індустрії
Інструктор, блогер і спікер проф. заходів
Дає техніки, які можна одразу використовувати в роботі 💅

📍 Вінниця — 16.06
📍 Хмельницький — 17.06
📍 Тернопіль — 18.06
📍 Рівне — 19.06

🎟 Участь — лише 800 грн
❗️Місць дуже мало — не відкладай 🔥

🎫 Квитки в шапці профілю або пиши в дірект

Photos from Beauty Business Day's post 22/05/2026

Цього року наша подія засяє по-особливому, адже тематика заходу — Silver Party💎

Не бійтеся переборщити з сяйвом — цього дня ви маєте бути помітними здалеку!

📍 27 травня, Львів | Barvy event hall

Photos from Beauty Business Day's post 21/05/2026

Таймінг Beauty Business Day 7.0 💎
До головної б’юті-події весни залишилися лічені дні! Щоб ви встигли отримати максимум користі, зробити сотні естетичних фото та завести круті знайомства, тримайте розклад нашого дня!

До зустрічі на Beauty Business Day 7.0! Твій масштаб починається тут ✨

Chcesz aby twoja szkoła była na górze listy Szkoła w Warsaw?

Kliknij tutaj, aby odebrać Sponsorowane Ogłoszenie.

Lokalizacja

Telefon

Adres

Warsaw