Kardos Zsuzsi - dúla, kismama jógaoktató

Kardos Zsuzsi - dúla, kismama jógaoktató

Share

Kardos Zsuzsi vagyok. Kismama jógaokató, dúla.

Családi jógatábor 18/09/2025

CSALÁDI JÓGATÁBOR
Ha érdekes lehet számodra 2026-ban egy CSALÁDI JÓGATÁBOR, akkor kérlek töltsd ki az alábbi űrlapot:

Családi jógatábor 2026-ra tervezem az első családi jógatáborunkat. Ha szívesen velünk tartanál, akkor most találjuk ki együtt a legjobb lokációt, időpontot, ár/érték arányt, időbeosztást. Köszönöm, ha megosztod véleményed, hogy minden érdeklődő számára a legjobb lehetőséget tudjuk közö...

Készülj jógával a szülésedre! - JÓGA21 15/09/2025

JÓGÁS SZÜLÉSFELKÉSZÍTŐ KARDOS ZSUZSIVAL
2025. október 15-én kezdődik a következő 6 alkalmas zárt csoportos jógás szülésfelkészítőm a II. kerületi JÓGA21 jógastúdióban. Gyere, tarts velünk, hogy kis csoportban (maximum 6 fő) tehesd fel a kérdéseidet, és kapj választ a fel nem tett kérdésekre is a szüléssel, szoptatással, a gyermekágyi időszakkal kapcsolatban.
Ha kérdésed lenne a felkészítővel kapcsolatban, örömmel válaszolok rá.

Készülj jógával a szülésedre! - JÓGA21 Várunk szeretettel a 6 alkalmas jógás szülésfelkészítő tanfolyamunkra. Az alkalmat tartja: Kardos Zsuzsi - kismama jógaoktató, dúla.

20/06/2025

Sétáltam ott pici gyerekként. Ücsörögtem tavasszal kihelyezett rajzórakon ott. Később éjszakai beszélgetésekhez is jó helyszínnek bizonyult. Jöttek a gyerekek, mentünk a játszóra, kutyafuttatóra, tekertük a biciklit, hogy világítson a karácsonyfa. Jógaórát viszont ezideáig nem tartottam ott. Na de most! Holnap este 19.00 Mechwart liget ingyenes hatha jóga.

🌜Szombaton, az utolsó jóga gyakorlás 19.00-09.45 között lesz itt, a Margit-negyed főterén, a Mechwart ligetben a JÓGA21 stúdióval!

Mire számíthattok ezen az órán?

🏃‍♀️Túlságosan pörögsz?! Lassulj be!
🧘‍♀️Túl lassú vagy?! Pörögj fel!

Azaz, ha van kedved épp középre kerülni, akkor Kardos Zsuzsi kezdőknek szóló idegrendszer harmonizáló órája jó választás lehet számodra. Várunk minden kezdő vagy már haladó gyakorlót egy klasszikus hatha jóga gyakorlásra.

✨Az alkalmon résztvevők számára egy 4000.- forint értékű jógakupont biztosítunk, melyet Kardos Zsuzsi óráira lehet felhasználni 2025. július 31-ig a JÓGA21 jógastúdióban (Budapest 1027, Ganz utca 5-7.)

A Mozogj Margit! jóga világnapi programját itt találjátok:

Mozogj Margit! Jógaórák a Mechwart ligetben a jóga világnapján

23/05/2025

JÚNIUSI PROGRAMOK KISMAMÁKNAK

Egy gyors összefoglaló, hogy milyen programokkal várom a kismamákat, (ex)kismamákat a közeljövőben.

- Május 30. Légzés és relaxáció a vajúdáskor
- Június 1. Apás szülésfelkészítő
- Június 4. 6 alkalmas Jógás szülésfelkészítő
- Június 4. 6 alkalmas Jógás baba-mama kör

Minden részletet megtaláltok az oldalomon vagy a stúdió oldalán, de ha bármi kérdésetek lenne az alkalmakkal kapcsolatban, örömmel válaszolok rá. Várlak benneteket szeretettel!

Photos from Kardos Zsuzsi - dúla, kismama jógaoktató's post 14/03/2025

Légzés és relaxáció a vajúdáskor workshop

Want your school to be the top-listed School/college?

Telephone