01/09/2024
Šalce, luft pod ritjo, razgledi in nasmeški do ušes.
Direttissima 🥰
(bodoča) magistrica dietetike & osebna trenerka.
� [email protected]
01/09/2024
Šalce, luft pod ritjo, razgledi in nasmeški do ušes.
Direttissima 🥰
28/07/2024
Včasih se zdi, da v dolini ni moč biti svoboden 🐦⬛⛰️
09/07/2024
Zadnja dva meseca: užitek na replay 🤙❤️.
Dolomiti ~ La Gomera ~ Tenerife ~ Korzika
24/05/2024
Težke zgodbe in čudoviti ljudje✨.
Hvala Onko za najboljšo možno delovno izkušnjo! ❤️
31/12/2023
To je življenje, prosti smo kot ptički. Spodaj pa živijo v megli. Civilizacija jih vedno bolj tlači, zasužnjuje. Ne vidijo rešitve - pri nas je rešitev, tu gori, sredi belih sten, rdečih oblakov. 🤍
(N. Zaplotnik)
✨
28/12/2023
14/11/2023
Sedim na letališču in odštevam do ponovnega obiska.
Tenerife, do naslednjič... 🧡
14/11/2023
22/10/2020
Tadej mi ustvarja skomine na tiste dni, ko smo lahko še brezskrbno trenirali, dihali sveži zrak, se družili in imeli lepo. ❤️
Včasih objavimo kakšno preobrazbo...Ne samo, da ljudje ne verjamejo, tudi norčuejo se... 🤷♂️🤦♂️ Tokrat vam pokažemo preobrazbo 🇸🇮Timea Urdih 🇸🇮
Če je želja, volja in glava na mestu, je vse mogoče!
14/09/2020
Najljubši recept izpod mojih rok:
🍓 VANILIJEV BISKVIT Z JAGODAMI 🍓
Uporabila sem:
- 3 jajca
- 7 žlic eritritola
- 6 žlic manj mastnega grškega jogurta
- 16 žlic ovsene moke (ovseni kosmiči zmiksani v moko)
- 1 vrečka pecilnega praška
- 1 vrečka navadnega pudinga vanilija
- 3 žlice beljakovin v prahu z okusom vanilije
- limonina lupinica
- 500g svežih jagod
Jajca stepeš skupaj z eritritolom.
Dodaš beljakovine v prahu, quark ali grški jogurt, ovseno moko, pecilni prašek, puding (brez kuhanja, samo prah streseš v maso) in limonino lupinico.
Mešaš dokler ne dobiš enotno, gosto zmes. Po potrebi dodaš še malo radenske ali navadne vode.
Jagode opereš, očistiš, narežeš na manjše koščke in jih vmešaš v maso.
Podolgovat pekač obložiš s peki papirjem in vanj vliješ maso.
Pečeš cca 40 minut na 180 stopinj celzija.
[namesto jagod lahko uporabiš tudi kakšno drugo sadje - super se obnesejo breskve ali pa kombinacija banana-temna čokolada 😋].
Pa dober tek! 🥳