25/06/2014
Clasa noastra !!! :D :)
Buna!Aceasta este pag. clasei a 7-a A de la Scoala Gimnaziala Nr. 1 din Bistrita. Da-ne un mic LIKE !
25/06/2014
Clasa noastra !!! :D :)
Maine,18.0g.2014,predam manualele !!!
Happy Halloween !!!
Domn` profesor de sport (Arsente Horia) o sa plece din scoala! :((
Noi il vom astepta cu bratele deschise!
Maine mergem in excursiee !!! uraa .
O sa ne distram foarte tare ... sper :*
[Georgy
Maine mergem in excursiee!! :*
Distractie placuta! :D
Ce tema avem la mate pentru luni ?
Postati
Heii colegi!!:*:*De akm eu ma semnez Lore
Hei colegi!:*:*:*...V-a placut azi la scoala??
Sfarsit de weekend ... maine incepe scoalaa! :(
Inca 2 saptamani si intram in scoala altfel,apoi in vacanta de primavaraa !
:x Va multumim pentru cele 38 likes acumulate !!! :*
[Giorgi.