Natura i kwiaty

Natura i kwiaty

Udostępnij

Dzielimy się pięknem natury. Bardzo często jeździliśmy cała rodzina na wycieczki do lasu ,zbieranie jagód i grzybów oraz kwiatów na łące.

Ponieważ bliski kontakt z
urokami natury przyczynia się do rozwoju człowieka i ubogaca Nas a zarazem wspiera w ukierunkowaniu na piękno tego świata , budzi w człowieku całą gamę doznań, z czego nie zdajemy sobie sprawy . Jestem osoba uwielbiającą naturę ,była mi ona bliska od dziecka .Od dziecka chodziłam z rodzicami na spacery ,jeździłam moim tatusiem na wycieczki rowerowe za miasto oraz na spa

Photos from Natura i kwiaty's post 23/05/2026

Urocze aranżacje kwiatowe w ogrodzie.

23/05/2026

Piękny bukiet moich ulubionych kwiatów dla Was.

23/05/2026

Śliczny bukiet kwiatów łąkowych ki w wazonie ,obraz autorstwa Maxa Streckenbacha .

Photos from Natura i kwiaty's post 23/05/2026

Dzień dobry Wszystkim ! Zacznijcie ten dzień z pozytywnym nastawieniem. Wybierzcie się na spacer do lasu, wykorzystajcie wolny czas na zabawy w parku z dziećmi , wnukami ,niech pogoda i humory dopisują. Miłego dnia! Pozdrawiam najserdeczniej, do życzeń dołączam bukiety kwiatów.

Photos from Natura i kwiaty's post 23/05/2026

Wiosenny spacer.

22/05/2026

Uroczy spacer.

Photos from Natura i kwiaty's post 22/05/2026

Nasze słodkie koteczki.

22/05/2026

Bukiet goździków w wazonie - piękny obraz autorstwo Henry Claudius Forestier.

Photos from Natura i kwiaty's post 22/05/2026

Piękny majowy spacer.

Photos from Natura i kwiaty's post 22/05/2026

Urocze Złocienie krzewiaste w ogrodzie.

Chcesz aby twoja szkoła była na górze listy Szkoła w Wroclaw?

Kliknij tutaj, aby odebrać Sponsorowane Ogłoszenie.

Lokalizacja

Strona Internetowa

Adres

Wroclaw