Szkoła Basu
Najlepsza szkoła gry na basie w mieście. Serio. Zawsze chciałeś grać na basie? A może grasz już jakiś czas, ale chciałbyś być jeszcze lepszy? Chętnie Ci pomogę!
Chcesz swobodnie improwizować i czuć się dobrze w każdym gatunku? A może denerwuje Cię brak postępów w nauce i chciałbyś się dowiedzieć jak ćwiczyć skutecznie? Będziesz mógł/a nauczyć się różnych technik gry (palcami, kostką, kciukiem..) oraz stylów muzycznych, jak ćwiczyć skutecznie, trochę teorii muzyki i kształcenia słuchu.
Ćwiczymy grając z podkładami perkusyjnymi i przy akompaniamencie inny
Kliknij tutaj, aby odebrać Sponsorowane Ogłoszenie.