11/06/2026
Apel policji po wypadku w Bardzie wyciska łzy
- Na drodze nigdy nie jesteśmy sami. Obok nas jadą czyiś rodzice, dzieci, rodzeństwo, przyjaciele. Dla kogoś są całym światem - mówią policjanci z Ząbkowic Śląskich, którzy wczoraj interweniowali podczas wypadku w Bardzie. Na chodniku przed wejściem do bazyliki zginęli tam 9-letni chłopiec i jego tato, którzy do miasteczka przyjechali na wycieczkę. Potrąciła ich Toyota Yaris - jej kierowca stracił panowanie nad autem.
Policja po wczorajszej tragedii w Bardzie zamieściła wzruszający apel do kierowców. "Przed nami kolejny dzień. Kolejne kilometry do przejechania. Kolejne decyzje, które będziemy podejmować za kierownicą. Niestety, wczoraj życie stracili ojciec i jego syn. To tragedia, której nie da się opisać słowami. Dziś jeszcze mocniej chcemy przypomnieć, że nie mamy wpływu na wszystko, co spotyka nas w życiu. Mamy jednak wpływ na wiele decyzji, które podejmujemy każdego dnia. Także tych za kierownicą - podkreślili policjanci.
- Zwolnijmy. Zachowujmy bezpieczny odstęp. Dostosowujmy prędkość do warunków. Nie pozwólmy, by pośpiech był ważniejszy od bezpieczeństwa - zaapelowali.
- Czasem kilka kilometrów na godzinę mniej, kilka metrów odstępu więcej i odrobina cierpliwości mogą mieć znaczenie większe, niż nam się wydaje.
Niech ten czwartek będzie dniem rozwagi, wzajemnego szacunku i odpowiedzialnych wyborów. Bezpieczna droga zawsze jest ważniejsza niż szybka droga. Dbajcie o siebie. Dbajcie o innych. Wszyscy chcemy bezpiecznie wrócić do domu - prosi policja.
Chyba warto ten apel przekazać dalej...
10/06/2026
Nasi motocykliści nie zwalniają tempa i jadą po kolejne sukcesy! 🏍️🔥
Wczoraj Antoni zdał egzamin praktyczny na kategorię A1 za pierwszym razem, a dziś Marcin dołożył kolejny sukces, zdobywając kategorię A też za pierwszym podejściem!💪
Za sterami tych osiągnięć jak zawsze nasz niezastąpiony instruktor Mariusz. 🎯Gratulacje Panowie – szerokości i do zobaczenia na drodze! 👏🏍️
08/06/2026
Nadrabiamy zaległości! 📣
Choć zeszły tydzień był krótszy, emocji zdecydowanie nie brakowało! 🔥 A co najważniejsze – dziewczyny rządziły na drodze! 💪🚗🏍️
🏍️ Gosia zdała egzamin na kategorię A2 i już może cieszyć się motocyklową wolnością. Do sukcesu przygotowywał ją instruktor Mariusz. 🎯
🚗 Marysia oraz Iga dołączyły do grona kierowców, kończąc swoje egzaminy praktyczne z wynikiem pozytywnym. Obie szkoliły się pod okiem instruktora Jarka.😁
29/05/2026
AUTO STOP nie zwalnia tempa! 🔥
Piotr wrócił do nas po 4 latach, aby rozszerzyć swoje uprawnienia z A2 do pełnej kategorii A 🏍️
Szkolenie z instruktorem Mariuszem zakończyło się sukcesem — egzamin praktyczny zdany za pierwszym razem na naszej Hondzie CB750 Hornet ✅
Na kategorii B również świetne wiadomości! 🚗
Kursantka, szkoląca się z instruktorem Jarkiem, dziś także zdała egzamin praktyczny za pierwszym podejściem 👏
Gratulujemy i szerokości! 🔥
28/05/2026
Z nami żadne parkowanie nie jest trudne! 💪
Dzisiaj Kacper pokazał perfekcyjne parkowanie równoległe 👏🔥
Dobre przygotowanie, spokojne podejście i odpowiednie wskazówki instruktorów sprawiają, że nasi kursanci radzą sobie z każdym manewrem na drodze 🚘
📷 Rafał
🙋♂️ Kacper
27/05/2026
Sezon motocyklowy rozpoczęty najlepiej jak tylko się da! 🏍️🔥
Renata jako pierwsza nasza absolwentka w tym sezonie dołączyła do grona jednośladowców, zdając egzamin praktyczny kategorii A za PIERWSZYM podejściem! 👏
To efekt świetnej współpracy kursantki z instruktorem Mariuszem, który perfekcyjnie przygotował ją do egzaminu. 💪
Na kategorii B również mamy powody do dumy! 🚗
Anastasiia zdała egzamin praktyczny za pierwszym razem, a sukces ten to zasługa wspólnej pracy z instruktorem Jarkiem. 👏
Gratulujemy obu kursantkom i działamy dalej po kolejne pozytywne wyniki! 🔥
27/05/2026
☀️ Wakacje coraz bliżej… a razem z nimi czas na PRAWO JAZDY! 🚗💨
Nie czekaj do ostatniej chwili — rozpocznij kurs już 22.06!! 😎🔥
✅ Nowoczesne samochody
✅ Doświadczeni instruktorzy
✅ Przyjazna atmosfera
✅ Skuteczne przygotowanie do egzaminu
Dołącz do kursantów AUTO STOP i rusz z nami po swój sukces! 🛑❤️
26/05/2026
Historia Dominiki to najlepszy dowód na to, że determinacja i ciężka praca prowadzą do celu 💪
Po nieudanych próbach na egzaminie państwowym postanowiła zawalczyć jeszcze raz i trafiła pod skrzydła instruktora Krzyśka, aby poprawić błędy i dobrze przygotować się do kolejnego podejścia.
Dzisiaj nadszedł TEN dzień! 🥳
Egzamin zakończył się wynikiem POZYTYWNYM ✅👏
Dominika — ogromne gratulacje! Dziękujemy za zaufanie i życzymy Ci szerokości oraz zawsze bezpiecznej jazdy 🚘❤️
26/05/2026
💐 Dzień Mamy 💐
Dzisiaj wszystkim Mamom składamy najpiękniejsze życzenia — dużo zdrowia, uśmiechu, spełnienia marzeń i samych bezpiecznych dróg! ❤️🚗
Dziękujemy za miłość, cierpliwość i wsparcie każdego dnia.
Życzy Szkoła Jazdy AUTO STOP 💙