18/12/2023
Lubisz lasty? Oto mój „last prezent”. Zdążysz przed Pierwszą Gwiazdką.🎁🧧🎀🎄
🎁🧧Jeśli bliska Ci osoba męczy się bezskutecznie z tematem odchudzania. A wszystko w jej życiu kręci się wokół przygnębiającej nadwagi, wtedy… Wtedy wyjątkowym i niepowtarzalnym, płynącym z serca, podarunkiem będzie 🎀-sesja ze mną-🎀. On-line, bez wychodzenia z domu.
🎁🧧60 minut, które odmienią spojrzenie na wagowe obciążenia i pozwolą otworzyć się lekko na zmianę.
🎄
🎄
🎁Wystarczy jedna sesja by odkryć inne podejście do tematu nadmiarowych kilogramów.
Jeśli chcesz PODAROWAĆ bliskiej osobie INNĄ JAKOŚĆ ŻYCIA, pokazać:
🎁Że nie musi już katować się dietami.
🎁Że nadwaga to nie jej wina.
🎁Że może uwierzyć w siebie i osiągnąć niższą wagę choć dziś wydaje jej się to niemożliwe.
🎄
🎄
🎁Wystarczy jedna sesja.
Razem:
🎁Odeślemy precz poczucie winy.
🎁Przyjrzymy się powodom, które blokują chudnięcie i ułożymy pod to plan.
🎁Dam unikalne, dopasowane personalnie, praktyczne wskazówki od czego zacząć by wejść bez napięcia i z nowym talerzem w Nowy Rok, a spadek kilogramów będzie skutkiem ubocznym.
🎄
🎄
Wystarczy, że napiszesz do mnie by spersonalizować zaproszenie.
Dogramy szczegóły.
W ciągu 24 godzin od przelewu wyląduje u Ciebie zaproszenie na sesję ze mną w formacie A4 – najprostszym do wydruku.
🎁
🧧
🎀
🎄
👉🧧Drukujesz. 👉Zwijasz w rulon. 👉🎀Wiążesz wstążkę. 👉Podpisujesz. 👉🎄Wieszasz na choince gdy nikt nie patrzy 😉. 👉🎁Gotowe!
🎄
🎄
Cena?
Obecnie pojedyncze spotkanie ze mną bez indywidualnego pakietu to 250 PLN.
Jednakże, z okazji Świąt Bożego Narodzenia i … skoro to jednak last 😊… i dlatego, że ja też chcę się poczuć Mikołajem.
Oferuję Ci tą sesję w wyjątkowej cenie 150 PLN 🎁🧧.
🎄
🎄
Załączam belkę do komunikacji pod postem. Kliknij i napisz do mnie.
Oferta ważna do 22 grudnia do godz. 12.00
🎁🧧🎀🎄
Udostępniaj. Dziel się dobrą nowiną.
Zawsze blisko,
Twój (Mikołaj) Coach 🎁🧧🎀🎄
15/11/2023
Żartujesz na temat swojego wyglądu❓ Mówisz – „Mam do siebie dystans”- ❓
Uważaj.
🍁
Samo hasło: „dystans” oznacza, że jest coś w tym wyglądzie od czego potrzebujesz się odsunąć, odizolować, uciec (?).
🔸Zazwyczaj to coś czego nie akceptujesz a nie potrafisz sama zmienić. Nie radzisz sobie z tym. Przeszkadza. Uwiera. Pozostaje więc oswoić, ugłaskać, zluzować, ostatecznie OBŚMIAĆ by wystawić w ten obśmiany, RYZYKOWNY, sposób na świat. To częsta strategia.
Dlaczego ryzykowny?
🍁
Ktoś może podchwycić żart. Pociągnąć temat. Uśmiać się po pachy, bo w końcu sama zaczęłaś, żal było nie skorzystać. Tym bardziej, że ten dystans przecież do siebie masz jak trzeba, skoro tak mówisz...
🔸Moja nowa klientka trafiła na takiego wyluzowanego żartownisia. Śmiała się oczywiście razem z nim. I całą towarzyszącą ekipą. W pewnym momencie było jednak za dużo, nawet jak na nią i jej umiejętność „dystansu”.
Okupiła to dużym kryzysem.
🍁
Warto się śmiać i czerpać radość z każdego dnia. Ale żeby ŚMIAĆ SIĘ SZERZE I LEKKO z własnych SŁABOŚCI potrzebujesz być SILNA, POGODZONA i BLISKO SIEBIE. Tylko wtedy nie narazisz się na ryzyko zranienia.
🔸To nie może być ucieczka od prawdziwego odczucia na swój temat. Dystans tego nie załatwi.
🧡SILNA, 🧡POGODZONA i 🧡BLISKO SIEBIE – tego Ci życzę.
🍁
Bądź dla siebie dobra,
W kontakcie,
Twój Coach🧡 🍁
07/11/2023
Jest taki syndrom… Gdy już schudniesz i osiągniesz cel…
Nazwałabym go – deficytem nagrody - ❌🏆.
Na początku gdy się odchudzasz wszyscy Ci kibicują. Wspierają. Chwalą.
No, może z wyjątkiem tych mądralińskich, którzy wciąć Ci mówią jak mogłabyś lepiej, i inaczej, bo ich koleżanka to… Wiadomo 😉.
🏆
Więc chudniesz. Oklaski są głośne.
Z czasem jednak coraz cichsze. Bo klaskających mniej.
Ci najbliżsi już się przyzwyczaili. A Ci przypadkowo spotykani, dalsi, już zdążyli Cię zobaczyć szczuplejszą i pogratulować.
🏆
Po pewnym czasie masz prawidłową, dla dobrego samopoczucia, wagę. Jesteś w „nudnej” normie. Rozmowy o odchudzaniu się skończyły.
A Ty??? Wciąż walczysz. Utrzymanie tego co zdobyłaś wymaga od Ciebie przygotowywania jedzenia. Zakupów. Kontrolowania się na co dzień by nie popłynąć.
Ale oklasków brak.
❌🏆
Ostatnio coraz częściej trafiają do mnie osoby, które skończyły się odchudzać a wciąż się kontrolują. Niby powinny odpalać szampana. A utknęły w lęku, że jutro się złamią.
Tak się czasami zdarza gdy podczas odchudzania NIE PRZEPRACUJESZ PRZYCZYN NADWAGI. A NAWYKI NIE SĄ wzmocnione tak by były ZGODNE z Tobą. Oraz gdy MOTYWACJA zbudowana jest na poklepywaniu po ramieniu za sukcesy.
🏆
Co musi się wydarzyć by SCHUDNĄĆ TRWALE, BEZ LĘKU o jutro?
==Przepracowanie przyczyn nadwagi.
==Nowe nawyki zgodne z Tobą. Byś mogła w nich na luzie trwać.
==Oklaski są miłe ale nie uzależniasz od ich istnienia zmian jakie wprowadzasz.
Bądź dla siebie dobra,
Twój Coach 🏆 🏆 🏆
30/10/2023
Po czym poznać dietoholika? Czy jesteś blisko???
W Wielkim Słowniku Języka Polskiego znajdziesz definicję:
==Osoba, która stosuje różnego rodzaju diety, co ma niekorzystny wpływ na inne sfery jej życia.==
☯
Dodałabym do tego najczęstsze symptomy u osób, które się do mnie zgłaszają:
🙈-wielorozmiarowa szafowa;
🙈🙉-nie je śniadań – szybka kawka i do przodu, im dłużej bez jedzenia tym mniej kalorii w ciągu dnia;
🙈🙉🙊-lubi szybki efekt;
🙈🙉-jojo zna z autopsji;
🙈-wciąż czyta, ogląda, szuka informacji o dietach – to temat, wokół którego bez mała kręci się życie.
SKRAJNIE*** - głęboka wiara w efekty szalonych wynalazków i cudów; brak strachu przed poddaniem się eksperymentom, które należy omijać szerokim łukiem.
☯
Jeśli odnajdujesz siebie w tych opisach to wiedz, że nie da się, lub ekstremalnie trudno, jest samodzielnie wyjść z uzależnienia. Pomoc bliskich może nie wystarczyć.
Każda kolejna dieta tylko utrwali uzależniający cykl. A z każdą następną będzie Ci ciężej schudnąć.
☯
Jeśli chcesz się uwolnić – JESTEM. Kliknij w belkę pod zdjęciem i napisz wiadomość. Umówimy się na bezpłatną konsultację. Na wyciągnięcie Twojej ręki jest ŻYCIE BEZ DIET.
Bądź dla siebie dobra,
Twój Coach☯☯☯
24/10/2023
Najczęstszy błąd podczas aktywności przy odchudzaniu?
🏋♀🚴♀🏊♀
Traktowanie ruchu jako spalacza kalorii. Przykrego obowiązku, który trzeba odfajkować.
Gdybym tak podchodziła do tematu…
💙Nie dostrzegłabym tego stada koni.
💙Ani łódki z rybakami w słonecznej poświacie.
I raczej… nie chciałoby mi się wstawać, by znowu pokręcić się po tych samych ścieżkach.
💙Pozwól sobie na radość.
Ileż można jeździć na rowerze? Ile szurać po lesie? Ile bieżni zajechać? Ile gum oporowych podrzeć by było dobrze???
💙Pozwól sobie na radość.
W drodze do ZDROWEJ SYLWETKI NAJ- NAJ- NAJ-ważniejsza jest POWTARZALNOŚĆ, powtarzalność, powtarzalność. By to się stało potrzebujesz DZIAŁAĆ TAK BY POLUBIĆ TO CO ROBISZ. Lub… ROBIĆ TO CO LUBISZ.
💙Tylko wtedy się uda.
Wejście na poziom =pozwalania sobie= i =czerpania radości= zamiast umartwiania się to jeden z najtrudniejszych elementów pracy dla moich klientów.
Oni dają radę. Już wiedzą co przynosi im radość. Ty też możesz sobie to dać.
Baw się aktywnością. Wiem, że znajdziesz sposób,
Twój Coach💙 🏋♀🚴♀🏊♀
28/07/2023
Flaga jak na Mount Everest. A to tylko...
Waligóra 936 m.n.p.m. 😉
💚
25/07/2023
Czy naprawdę koniecznie w glinianym garnku??? 🧐
Z korzeniem chrzanu wykopanym przy pełni księżyca? 🤔
??? 🥒🥒🥒
Spokojnie.
Kiś jak lubisz.
🥒
Moje obrzędy wokół MAŁOSOLNYCH zakończyły się w naczyniu żaroodpornym, z czosnkiem, liściem chrzanu zamiast korzenia, i koprem prosto od teściowej.
Zalewam zawsze gorącą wodą – proporcje 1 łyżka soli kłodawskiej na 1 litr świeżo przegotowanej wody.
🥒
☀
Może nie brałaś tego pod uwagę ale nasze, swojskie, małosolne pomagają przetrwać upały.
Z ogórkami przyjmujesz dawkę sodu. To wyrównuje poziom elektrolitów we krwi.
👉Nie zapominaj, że jedząc słone musisz uzupełniać płyny. Inaczej wypocisz wodę a sód w nadmiarze zostanie.
☀
🥒
Baw się smakami lata. Na luzie. Tylko i ZAWSZE– tak jak lubisz 😊,
Twój Coach ☀🥒🧐
18/07/2023
Owoc, z którym stracisz wagę i mogą się nim zajadać insulinooporniaki❓
A wręcz mówi się, że ma działanie przeciwcukrzycowe.❓❓❓
☀
Może być w kolorze czerwonym, białym lub czarnym. Wiesz?
Jeśli nie wiesz to mnie nie zaskoczyłaś.
Wiele osób nie zna lub ZAPOMNIAŁO o PORZECZKACH 😱.
☀
Postrach wiejskich dzieciaków. Zmora lipcowych gorących dni gdy w głowie był jeden cel --- jezioro! A tu mama wręczająca miskę… Bo przecież porzeczki dojrzały… 🙄
☀
Kto nigdy nie udawał, że go boli brzuch gdy trzeba było zbierać porzeczki niech pierwszy rzuci kamieniem.
Nie pytajcie dlaczego mam krzak w ogrodzie po takich wspomnieniach z dzieciństwa 😁.
Mogę tylko zapewnić, że nie ma lepszego wyboru od lokalnych🇵🇱, sezonowych☀ owoców.
☀
Z pełną odpowiedzialnością zachęcam Cię do zanurkowania w kwaśnosłodkim smaku czerwonej porzeczki.
☀
Układ błonnika v/s cudowna reszta pozwala na jedzenie pełnymi garściami. 🔴Zawarte w porzeczce antocyjany POPRAWIAJĄ WRAŻLIWOŚĆ TKANEK NA INSULINĘ. 🔴Rozkład węglowodanów jest powolny i NIE DOŚWIADCZYSZ SKOKU GLUKOZY.
🔴Kalorii dramatycznie mało – jedz ile lubisz 😉
🔴Obniży cholesterol
🔴Rozrusza układ pokarmowy
🔴Wzmocni układ odpornościowy – jeśli masz dzieci to częstuj hojnie
🔴Zapobiegnie letnim infekcjom dróg moczowych
🔴Wystarczy 1 szklanka by pokryć zapotrzebowanie dzienne na Witaminę C.
Dla tych, którzy marszczą czoło i myślą… Porzeczka… Porzeczka… ? .. Załączam zdjęcia.
Bo moi klienci, wiadomo, uświadomieni 😁,
Miłego, upalnego, lipcowego dnia,
Twój Coach☀🔴