Najczęstsze zdanie, które słyszę?
👉 „On taki już jest”
A prawda jest trochę inna…
Pies nie rodzi się problemem.
To my uczymy go świata albo tego nie robimy.
A Ty? Co najczęściej słyszysz od właścicieli psów? 👇
PsiaPrzystań
Opieka dzienna i hotel dla psów w Olsztynie. Bezpiecznie i spokojnie – jak w domu.
5. Brak czasu dla siebie. Nie myślałam, że to będzie aż tak wymagające.
Czasem nie mam kiedy zjeść, iść do fryzjera czy odpocząć.
Ale każdy pies, który tu trafia, dostaje 100% mojej uwagi.
I właśnie dlatego ta praca nie jest dla każdego.
28/04/2026
KOCHANI!
CENY NIEZMIENNE PRZEZ CAŁY ROK!🥳
Ceny poza pakietami podane ZA DOBĘ!
To chyba bardzo dobra wiadomość dla Was?
A co może być jeszcze lepszego?
Przygotowałam dla was usługi dodatkowe na czas pobytu psa u Nas🐶
✨ Co możemy przepracować?
• przywołanie i skupienie na opiekunie
• chodzenie na luźnej smyczy
• podstawy dla szczeniaka i socjalizację
• pielęgnację i odświeżenie po dniu pełnym zabawy
🎥 Dodatkowo:Możliwość nagrania części treningu wraz ze wskazówkami, żebyś wiedział/a dokładnie jak pracować z psem w domu.
Dodatkowo powstał dla właścicieli Nowy regulamin który będzie dostępny na naszej stronie internetowej oraz będzie dodawany do każdej Umowy!
Dla stałych klientów zostanie on przekazany w formie wydrukowanej do podpisu w dwóch jednobrzmiących egzemplarzach.
‘Czy to pies czy suka?’
to jedno z najczęstszych pytań, jakie słyszę.
I rozumiem, skąd ono się bierze. Wiele osób zauważyło, że ich pies lepiej dogaduje się z jedną płcią, a z drugą ma trudności. Tylko że…
to nie jest kwestia preferencji.
Pies nie myśli w kategoriach: ‘wolę samce’ albo ‘nie lubię suk’.
On reaguje na emocje, doświadczenia i to, czego się nauczył.
Jeśli pies reaguje napięciem, agresją albo dużym stresem na konkretną płeć to najczęściej oznacza, że:
– miał złe doświadczenia,
– nie przeszedł prawidłowej socjalizacji,
– albo po prostu nie został nauczony, jak sobie radzić w takich sytuacjach.
Stabilny, pewny siebie pies, dobrze prowadzony, jest w stanie funkcjonować zarówno z psami, jak i sukami.
Dlatego zamiast skupiać się na pytaniu ‘jaka to płeć?’,
warto zadać sobie inne:
‘Dlaczego mój pies tak reaguje?’
‘Co mogę zrobić, żeby mu pomóc?’
Bo to nie jest coś, z czym ‘trzeba żyć’.
To jest coś, nad czym można pracować.
I naprawdę warto dla komfortu psa i Twojego.
Czy chcecie rolkę z zadaniami jak budować pewność siebie u psa?
Teraz wyleje się fala krytyki, ale serio, chciałabym byśmy przestali demonizować narzędzia, które zostały stworzone dla psów, a tym bardziej przestali oceniać ich właścicieli. Prowadząc hotel dla psów spotykam się na co dzień z różnymi metodami prowadzania psów, ale może zacznę od tej najbardziej podstawowej. Smycz i obroża- czy wiecie że smycz i obroża to również narzędzia awersyjne, początkowo sprawiają psom ogromny dyskomfort, a jednak WSZYSCY ICH UŻYWAMY! Czytałam różne badania w temacie kolczatki czy obroży elektrycznej i chyba największy MIT jaki przeczytałam to taki, że psuje ona relacje z właścicielem🤷🏼♀️ serio? Nie znam żadnego psa, u którego dobrze wprowadzona kolczatka czy OE zepsułaby relacje. Wiadomo, nie jest to rozwiązanie, ale jest to NARZĘDZIE do pracy z psami. Chcecie może osobną karuzelę w tym temacie?
Dziś kolejny kontrowersyjny temat!
Klatka Kennelowa dla psa- Czy to naprawdę zło wcielone?
Ja uważam że to najlepszy pokój i schronienie dla Mojego psa! Wygląda na smutnego, ale tylko dlatego, że czekało go zaraz smarowanie łapek, ktorego zdecydowanie dużo bardziej nie lubi 😆 w klatce wie ze jest nietykalny, wie ze moze tam w spokoju odpocząć i nikt nie będzie go klaskać, wyciągać na siłę itp. Pokazuje że nie potrzebuje w tym momencie człowieka!
A jak u was? Jakie zdanie w tym temacie?
*oczywiscie ze chodziło mi o POTWORA XD
Ostatnio często tego doświadczam na spacerach, niezależnie czy idę z psiakiem hotelowym czy z moim.
Mój pies ma swoich Psiumpli na osiedlu, jednak widząc psa pierwszy raz na oczy, wiem że zawsze będzie to próba dominacji i ustalenia zasad, a nie zabawy. Naprawdę wkurza mnie ten fakt że ja idąc z odwoływanym psem bez smyczy muszę uważać czy też zwracać uwagę innym, by ich pies bez smyczy do nas nie podchodził. Powodów mam wiele, ale jeden z głównych to taki że JA nie mam na to ochoty by „witali” się ze sobą 🤡
A jak u was? Lubicie „witac” się z każdym pieskiem?
Na filmiku mój Baloo ze swoim ulubionym Fumplem onyksem, dwa plesniaki to najlepszy duet😎
W sumie też lubie to co mam 😆
A u was jak? Żyjecie marząc, czy marzeniem?
Mamy już jesień i zimę więc czas na Wiosnę 🫠
Wczesniej biegłam z Nim a teraz nie nadążam 😆 nie mam pojęcia kiedy on dostał takiego speeda w tym życiu 🥹
Przyjmujemy wyzwanie spacerowe od .szkolenia
My standardowo spacer bez smyczy 😎
Trochę poucinane, wybrałam najciekawsze momenty
Kliknij tutaj, aby odebrać Sponsorowane Ogłoszenie.
Lokalizacja
Kategoria
Strona Internetowa
Adres
Olsztyn
11-041