16/11/2012
12.05.2012
XDrive.com.pl - Akademia Bezpiecznej Jazdy Radka Typa Wiele z nich niestety kończy się tragicznie.
XDrive - Akademia Bezpiecznej Jazdy Radka Typa została powołana w związku z coraz większym zapotrzebowaniem na szkolenie z zakresu doskonalenia techniki jazdy. Stale rosnąca liczba użytkowników samochodów, zły stan dróg, brawura i nieodpowiedzialność wielu kierowców a także nie odpowiednie przygotowanie kierowców do zaskakujących ich na drodze sytuacji bardzo często są przyczyną wypadków drogowych.
16/11/2012
12.05.2012
12/11/2012
27.10.2012 r.
29/10/2012
Event zorganizowany dla NTN SNR 08.10.2012 na Torze w Poznaniu.
http://www.telewizjaolsztyn.pl/10,181-kierowcy_rajdowi_na_lodzie.html
Kierowcy rajdowi na lodzie Czy jest szansa, że w Olsztynie powstaną samochodowe tory treningowe?
08/02/2012
"Zimowa Szkoła w X-Drive"
Upały co prawda trochę zelżały ale dla prawdziwych kierowców to doskonały czas na dobrą lekcję. Na weekend zapowiada się świetna pogoda i podobno troszkę posypie śniegiem. Na weekendowe dni planujemy kolejną edycję "Szkółki Zimowej". Gorąca zupa, rozgrzewająca herbata, dużo wypalonej benzyny i piękne "banany" na twarzach naszych podopiecznych gwarantujemy. Jeździmy w niewielkich grupach 6-8 osobowych. Wszystkich chętnych zapraszam do kontaktu na numer tel. 504-522-866 lub przez www.xdrive.com.pl
Na zgłoszenia czekamy do piątku 10.02.2012
30/01/2012
Zimowa aura daje się kierowcom we znaki. Dla Akademii Bezpiecznej Jazdy zimowe warunki to wymarzony czas na ciężką pracę na śniegu. Mamy już za sobą pierwsze zimowe zmagania na płycie lotniska w Ornecie. Było niezwykle efektywnie , mroźno i bardzo bardzo fajnie. Weekend spędzony mocno motoryzacyjnie. Wszyscy nasi podopieczni mieli "wielkiego banana" na twarzy po zakończonym szkoleniu.
Wszystkich chętnych i zainteresowanych "weekendowo-zimowymi" szkoleniami chcielibyśmy poinformować że rusza "Szkoła Zimowa" w X-Drive. Jednodniowe szkolenia organizujemy w niewielkich grupach (6-8 osób) w weekendy, zawsze wtedy gdy pozwala na to pogoda. Wszystkich dodatkowych informacji udzielimy pod adresem e-mail: [email protected] lub pod numerem telefonu +48 504-522-866
Serdecznie zapraszamy.
Zespół Akademii Bezpiecznej Jazdy "X-Drive"
04/01/2012
krótki film jak wyglądają szkolenia w naszej akademii.
XDrive Akademia Bezpiecznej Jazdy - Intro XDrive została powołana w związku z coraz większym zapotrzebowaniem na szkolenie z zakresu doskonalenia techniki jazdy. Stale rosnąca liczba użytkowników sam...
NOWE TERMINY SZKOLEŃ INDYWIDUALNYCH
Wszystkich zainteresowanych informujemy że pojawiły się już nowe terminy szkoleń dla osób indywidualnych. Jest to 17.12.2011 oraz 07.01.2012 r. Serdecznie wszystkich zapraszam. Zima tuż tuż ;-)
Szczegóły na naszej stronie internetowej www.xdrive.com.pl
31/10/2011
Polskie Radio Białystok | Wiadomości | Białystok głosuje na Mazury Cud Natury Województwo podlaskie wspiera kandydaturę Mazur w ogólnoświatowym konkursie na 7 Nowych Cudów Natury. Na Rynku Kościuszki w Białymstoku w
24/10/2011
W minioną sobotę mieliśmy okazję gościć u nas kolejną grupę polskich kierowców. Piękna pogoda która nam dopisała niewątpliwie uprzyjemniła pobyt na orneckim lotnisku. Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy. Jesteśmy przekonani, że mamy wśród nas kolejną grupę lepszych kierowców chociaż na razie na pewno z zakwasami w rękach ;-)
Z przyczyn losowych zgłoszonych osób, pozostały jeszcze ostatnie 2 miejsca na szkolenie dla osób indywidualnych na 22.10.2011. Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych.