17/04/2026
16.04 miałem ogromną przyjemność uczestniczyć w Niebieskich Igrzyskach organizowanych w Szkole Podstawowej nr 33 w Olsztynie. Dzieci otrzymały dawkę wiedzy na temat pracy psów ratowniczych oraz jak wygląda cały przebieg szkolenia i życia z takim psem.
Jestem wdzięczny za zaufanie jakim obdarzyła mnie dyrekcja szkoły. Mam nadzieję że to nie ostatni projekt jak razem zrobiliśmy😉
10/04/2026