23/05/2026
Szanowni, przychodzę do Was z dobrymi wieściami. ❤️🔥
Widzimy się na zajęciach w pierwszym tygodniu czerwca.🤗
Dziękuję za wyrozumiałość i ogrom ciepłych słów. 😇
Ahoj! 🙋♀️
Pozdrawiam Was słonecznie i do zobaczenia już wkrótce. 🌻
10/05/2026
Szanowni Państwo,
Z przykrością informuję, że w okresie 11.05 - 24.05 przebywam na zwolnieniu lekarskim. 😔
Wszystkie zajęcia są odwołane. W razie dodatkowych pytań proszę o kontakt telefoniczny. ☎️
Pozostaje mi życzyć Państwu dużo zdrowia (bo jak widać się przydaje) no i przede wszystkim...nie łamcie się, bo grzech marnować taką pogodę na jakieś kontuzje.
Ahoj! 🌻