03/07/2022
Terwijl ik dit schrijf, is het zondagochtend in , de meeste in Europa liggen op 1 oor en ik maak tijd voor een kop thee, wat Nederlandse bladen lezen (Happinez en De Andere Krant) en een meditatie. Gisteren begon ik een nieuwe blog te schrijven over dat het tijd vergt om je weer ergens te settelen en echt te voelen. Ik zet het water aan en pak de theepot en voel in welke thee ik trek heb. Ik kies voor een cranberry green tea van , die ik uit heb meegenomen. Terwijl ik het zakje open krijg ik een glimlach op mijn gezicht om te zien hoe het Universum altijd weer synchroon loop….
“Wanneer voel jij je ergens ?”, stond er op het labeltje…. . Ik ga naar binnen en voel wat deze vraag voor mij betekent en ik merk dat er verschillende dingen bij mij naar boven komen. Uiteraard met degene wie je bent, je familie en vrienden. De fase waar ik nu ben in mijn leven, na een paar jaar in diverse landen te hebben gewoond, ik behoefte heb aan rust. Rust in de zin van een vaste stek voor langere tijd, een plek wat ik als thuis mag ervaren, waar ik tijd en energie in kan steken zonder de achterliggende vraag of ik hier wel ga blijven en voor hoe lang. Ergens echt wortels mogen gaan schieten, dat als een veilige thuishaven mag dienen. En vooral ook naar mijn intuïtie luisteren, ik heb geleerd wanneer het niet goed voelt daar ook volmondig NEE tegen durft te zeggen.
En wat misschien wel de allerbelangrijkste reden is, is dat ik me thuis in mijzelf voel. Dat ik content ben met wie ik ben, wie ik in het verleden was en wie ik onderweg ben om te zijn. Het verleden te omarmen en vertrouwen op wat er nu is, waar ik nu ben, de juiste is voor mij. Want als ik hier niet hoor te zijn, dan word ik vanzelf weer naar een ander thuis geleid.
Ik ben erg benieuwd, wat zou dit voor jou zal zijn?