Smart School

Smart School

اولین دبیرستان هوشمند در غرب کشور

Operating as usual

09/05/2020

تقدیر از کادر محترم درمان به ویژه اولیاء دانش آموزان دبیرستان غیر دولتی هوشمند

#دبیرستان_هوشمند#دبیرستان_هوشمند_کرمانشاه #آموزش#مدرسه_شاد#مدرسه_هزاره_سوم#اختراعات_دانش_آموزی#مدرسه_تمام_هوشمند_کرمانشاه#تلاش#هدف#آموزش#مدرسه#کرمانشاه #هوشمند
#کرونا_را_شکست_میدهیم
#تقدیر_از_کادر_درمان
#کادر_درمان

26/05/2016

کسب هفت مدال در مسابقات جهانی مخترعین

http://www.aparat.com/v/PA2rb

aparat.com دانش آموزان مخترع دبیرستان غیردولتی هوشمند کرمانشاه موفق به کسب هفت مدال طلا، نقره و برنز ازمسابقات مخترعین آلمان ، تایلند و سوئیس شدند.

aparat.com 29/01/2016

horn silencer

http://www.aparat.com/v/WQjNp

aparat.com اختراع سراج الدین قنبری دانش آموز دبیرستان غیردولتی هوشمند کرمانشاه که موفق به دریافت برنز جهانی در مسابقات نورنبرگ آلمان همچنین طلای افتخاری شد / مربیان دوره ثبت اختراع : مهندس کامیار فرامرزی ، دکترسهرابی/ گروه فیلمبرداری : halgheh Studio

aparat.com 11/07/2015

معرفی دبیرستان هوشمند

http://www.aparat.com/v/H7hW0

aparat.com معرفی دبیرستان هوشمند کرمانشاه

lifehacker.com 17/08/2014

Top 10 Skills We Wish Were Taught in School, But Usually Aren't

http://lifehacker.com/top-10-skills-we-wish-were-taught-in-school-but-usuall-1622414148

lifehacker.com Even though we learn a great deal in school, some of the most essential skills we need as adults aren't universally, formally taught. Here are some of the subjects and skills we wish we'd learned in school early on (and which you can still learn now. It's never too late!).

01/05/2014

Timeline Photos

11/04/2014

Timeline Photos

21/03/2014

فروردین ماه 93 زمان افتتاح ...

15/12/2013

دانی تو و عالمی سراسر دانند
گر از تو خموشم از فراموشی نیست

14/12/2013

زنده یاد رضایی

13/12/2013

Timeline Photos

[11/17/13]   در ماتمِ مَردی پُر از حضور

یادی از مسلم رضایی بیستونی ، انسانی سرشار از تسلیم و رضا ، چون بیستون

کیومرث شادرام

از شمارِ دوچشم ، یک تَن کم وز شمار خرد ، هزاران بیشاین روزها به هرجا که می نگریم ، مثل همیشه چهره ی خندانت را در قابی از سکوت می بینیم که ما را با خود به گذشته می بَرَد . مثل اینکه خودت هم می دانی که با دلهایمان چه کرده ای . آری براستی که غباری از غم غربت ، دل تنگمان را فراگرفته است .

یکی از آخرین روزهای شهریورماه 92 بود که دور هم نشستیم و با لبخند همیشگی ات ، درس استواری و توکل برایمان خواندی . همه از تهِ دل خوشحال بودیم که دیگر زنگ سخت روزهای ریاضت به پایان رسیده و همه چیز برای نواختن زنگِ خوشِ کارِ بدون دغدغه ، آماده گردیده است . اما انگار نامردمیِ این دنیای دون ، پایان ندارد ، زیرا بی هیچ مقدمه ای ، همه دریافته بودند که : هوا بس ناجوانمردانه سرد است چون ، رنگ رخساره نشان می داد که باز ، زنگِ درنگ است .

من بر این باورم که تو از آن دسته آدمهایی هستی که عرض عمرت ، بسیار پُربارتر از طول آن است ، یعنی کیفیتِ برتر از کمیت ؛ و علت این امر، آن است که تو همواره ، چون شطرنج بازی زیسته ای که از پیش ، دست روزگار را خوانده ای . چه خدماتت در سیاست گذاری اولیه ی طرح کاد ، چه تدابیر منحصر به فردت در ساخت لوازم آزمایشگاهی فیزیک و شیمی ، چه تیزبینی هایت در تدریس فیزیک (که در شهری همچون تهران ، توانستی در کوتاه ترین زمان ، گوی سبقت از یارانت بربابی و نظرات بلندت را چون همیشه به کرسی بنشانی) ، چه شهامتت در راه اندازی دستگاههایی که دیگران از نزدیک شدن به آن هراس داشتند و چه انجام تمامی آزمایشهای فیزیک دبیرستانی با امکانات ابتدایی در کلاسهای ضمن خدمت ، همه و همه ما را بر آن داشت تا باور کنیم که این قالب کوچک تو ، گُنجاییِ روح بزرگت را ندارد .

اگرچه چند روزی بیش نیست که از جمع ما ، منها شده ای ، اما باور کن که گاهی دلمان برای خودمان تنگ می شود ، زیرا تا کنون باور نکرده بودیم که روزی هوشمند را بی حضور تو ببینیم . بی تو اینجا یتیم است . گاهی در خلوتمان به تو می اندیشیم که درست در آن لحظاتی که تو برای آینده ی مدرسه ، خط و نشان می کشیدی ، اجل هم داشت با تو همین کار را می کرد و وقتی که به این نقطه از تفکرات دور و دراز می رسیم ، سخن خواجه ی شیراز را فرایاد می آوریم که گفت :

مجو درستیِ عهد از جهانِ سست نهاد
که این عجوزه ، عروسِ هزار داماد است

نشان مهر و وفا نیست در تبسـم گـل
بنال بلبلِ بیـــدل که جایِ فریاد است

نظام آموزشی کشور اسلامیمان ، بگونه ای وامدار عملکرد معلمانه ی توست و این مهم در آینده ی نزدیک بخوبی جلوه گر خواهد بود . استفاده از لوازم (کمک) آموزشی نوین (در ترغیب فرزندان این مرز و بوم به امر آموزش) ، گذر سخاوتمندانه از مادیات در عین نیاز (در برهه ای از زمان) ، احترام به قانونِ هم افزایی و همیاری در کلاس ، استفاده از دبیران مجرب و سنتی در راستای آموزشهای مجازی ، ترویج امر دانش آموز محوری در کلاس ، همه و همه یادآور این کلام گرم توست که همواره بر زبانت جاری بود که : مدرسه ای خواهم ساخت که دانش آموزانش ، در مدیریت و برنامه ریزی آن سهیم باشند و من هم ، چون سهراب سپهری زمزمه می کردم : ( قایقی خواهم ساخت ، خواهم انداخت به آب ، دور خواهم شد از این خاک غریب ، همچنان خواهم راند ، نه به خاکی ها دل خواهم بست ، نه به دریا ، پشت دریاها شهریست که در آن ، پنجره ها رو به تجلی باز است (و بدان ای مُسلِم) خاک ، موسیقی احساس تو را می شنود … .) و ما می دانستیم که نه در آینده ، بلکه هم اکنون ، تمامی کسانی که تو در این مسیر برایشان رنج برده ای ، مدرسه را از آن خود می دانند .

حضور پُر رنگ دوستان و بیقراریشان در عزای تو ، نشان از آن دارد که در زندگی ، مصداقی برای این بیت از سروده ی ابن یمین (شاعر قرن هفتم) بوده ای که گفت :
هنر بباید و مردی و مردمی و خِرَد
بزرگزاده نه آن است کاو دِرَم دارد … .

بزرگی می گفت که : رنج ، همسایه ی دیوار به دیوار روح های بزرگ است و ما می دانیم که در آخرین دمِ حیات که قلب مهربانت ، دیگر تحمل رنجهای روح بزرگت را نداشت ، با بیقراری از رفتن بازماند و برای همیشه از کار ایستاد تا زمانی دراز بیاساید . منهم کلام ناقصم را با این جمله به پایان می برم که : دو چیز حاصل عمر است ، نام نیکو و ثواب باقی ، از این دو ، درگذری ، کلُ مَن علیها فان .
نـام نیـــکو گر بمـــانَد ز آدمی بِه ، کــزو مانَـــد سرایِ زرنـگار

ای که دستت می رسد ، کاری بکن پیش از آن کز تـــو نیاید هیچ کار

روحت شاد و یادت به خیر .

[11/15/13]   باسمه تعالی

به یاد مردی بزرگ،مسلم رضایی،همکاری مهربان وسخت کوش
باور کردن مرگ دشوار است و دشوارتر ، باور کردن مرگ کسانی است که از دیگران زنده ترند. مرگ مسلم رضایی را از آن جهت نمی توان باور کرد که او از بسیاری از دیگران ، زنده تر بود.رضایی مرد اندیشه و تصمیم و عمل بود و خود را از آغاز پیروزی انقلاب اسلامی وقف آموزش و پرورش کرده بود و در روزگاری که سرمایه گذاری درمدرسه ومدرسه داری درمقایسه با دیگر زمینه ها قابل مقایسه نیست، و بسیاری از افراد از آموزش و پرورش می گریزند تا جای بهتری برای خود دست و پا کنند،خود را به آموزش و پرورش شهرش تقدیم کرده بود با عشق و علاقه و ایمان، شب و روز در فکر تعلیم و تربیت نسل جوان بود و سعادت ملت و سربلندی کشور و فرزندان خوب وعزیزشهرمان را در گرو اصلاح و پیشرفت آموزش و پرورش می دانست .خبرآن قدر سنگین ودردناک بودکه چتراندوه بر سر ما و همه دردمندان عرصه تعلیم وتربیت بویژه آموزش وپرورش شهرمان گشوده است.
مردی با دغدغه های بزرگ،با نگاهی به آینده،خستگی ناپذیر و امیدوار،مردی که خمیرمایه بسیاری از رویکردهای جدیدیاددهی – یادگیری از نگاه او ساری و جاری بود.مردی که به اعتلای دانایی درآموزش و پرورش و پی ریزی ایمان مستقر در دانش آموزان می اندیشید.مردی که در تمام سالهای خدمت خود در جستجوی روزنه های جدید برای ورود به دنیایی تازه بود.مردی دردمند و درد آشنا از تبار و قبیله ی پاکان،فاضل و اندیشمندی که فقدان اوآموزش وپرورش استان ،شهر و دوستان او را داغدارکرد. همه کسانی با مرحوم مسلم رضایی سروکار داشته اند از تکاپوی بی امانش آگاهند و نقش موثر و سهم عمده او را درمهندسی بهبودکیفیت آموزش وپرورش و بهسازی و نوسازی فرایندیاددهی – یادگیری تصدیق می کنند. در این سالها وی تمامی تلاش خود را مصروف آموزش معلمان و توسعه توانمندی آنان برای بکارگیری رسانه ها و فناوری های نوین آموزشی درکلاس درس و فرایندیاددهی – یادگیری کرد،اوعاشق دانش آموزان و عاشق راه انبیاء در نشر علم و علم آموزی بود.او معتقد بود دانش آموزان با همراهی معلمانشان بایدخلاقانه در راه تولید علم قدم بردارند.تلاش او برای تجهیزکلاسها به آخرین فناوریهای آموزشی و پرورشی ستودنی است.
كوتاه زيست، اما پربار و پركار. بهتر است او را شهيد راهي بدانيم كه « من علمني حرفاً فقد صيرني عبداً» سرلوحه و شعار اصلي آن است. او در همة عمرش مصداق نامش بود: «رضایی»‌‌همیشه راضی به رضای خدای متعال بود. بي تظاهر و بي ريا و بي چشمداشت شخصي. آري مردان عمل‌، چنين هستند. صبور و كوشا؛ اندوه در دل و لبخند بر لب و بدون انتظار هيچ نتيجه و پاداشي‌، مگر از طرف خداوند سبحان عز و جل.
از میان خدمات بیشمار وی می توان به احداث و راه اندازی موسسه آموزشی و فرهنگی هوشمند درکرمانشاه برای عملی کردن ایده های خلاق و ارزشمند خود درعرصه آموزش و پرورش نوین بود، اشاره کرد. شرح تلاشها ومساعی او در راه بهسازی فرایندیاددهی – یادگیری ، محتاج کتابی است که می باید به دست همسر و فرزندان عزیز و همکاران گرانقدرش نوشته شود که با او در این سالها در این حوزه همراهی وهمکاری داشته اند و فکر ایجاد این نمونه جدید مدرسه و مدرسه داری را در کرمانشاه عملی کردند. از وقتی اندیشه بهبودکیفیت در نظام آموزشی کشور و از جمله مدارس هوشمند در وزارت آموزش وپرورش به صورت جدی مطرح شد، وی عامل به تغییر نظام کلاس ومدرسه ومدرسه داری بود و در مسیر این فرآیند با افکار و واقعیات جدیدی در ایران و سایر استانها و شهرهای دیگر،همایش ها و سیمینارهای علمی – پژوهشی آشنا شد و علیرغم اینکه تهران را برای سکونت و ادامه خدمت انتخاب کرده بود دوباره راهی شهرشد وتلاشی گسترده و بی وقفه را برای راه اندازی موسسه آموزشی وفرهنگی آغاز کرد.
مسلم رضایی ازمیان ما رفت.آرام و بی صدا،اما طنین پراحساس کلام وتلاشهای او و رد دغدغه هایش برصفحه علم ودانایی مانده است.آخرین دغدغه های او را زمانی شاهد بودیم که موسسه ای نمونه و الگو برای سایر استانها راه اندازی کند و برنامه های خلاق و ارزشمدار و دین باورانه اش را درآینده مدرسه به اجرا درآورد. این مرد بزرگ در تمام مراحل کار سختی که آغاز کرده بود از افراد صاحبنظروکارشناس کسب نظرمی کرد ومتواضعانه از نظرات مشورتی و تخصصی آنان استفاده میکرد.دغدغه های این مرد بزرگ،ما را به پذیرش مسئولیتی مضاعف می خواند.بیاییم دغدغه ها و نگرانی های او را با تمام وجود و توان پاسخ دهیم و برای بهبودکیفیت آموزش وپرورش استان و شهرمان تلاش کنیم.ازخدای بزرگ برای مرد خدا،مرحوم مسلم رضایی،غفران و رضوان الهی را مسئلت دارم. همه ما به مسلم رضایی مديونيم. مديون نوع زندگي و طرز مديريت او كه بايد براي بسياري از جوانان و مدیران الگو باشد.

مديون فداكاريهاي بي چشمداشت او كه اگر تاريخ بينا باشد و تاريخ‌نويس آگاه‌، از نوشتن دربارة آن درتاریخ آموزش وپرورش استان وشهرمان کرمانشاه دريغ نخواهد كرد.
باغبان خسته رفت، اما نهالهايش را محكم و استوار برجا گذاشت. باغبان اصلي‌، خداوندگاري است كه امثال رضایی‌، بندة نيكو‌سيرت و فرشته‌خصال خويش را بيافريد تا زندگي و كارش‌، حجتي باشد براي آنها كه مي‌دانند چه بايد بكنند ولي نمي‌دانند چگونه؛ امّا وجود او‌، دليل روشني است بر حقانيت راهي كه بايد رفت .
دراین شرایط ازهمسر فرهنگی وعلاقمند و فرزندان فرهیخته مرحوم مسلم رضایی می خواهم راه این مرد بزرگ را ادامه دهند و دغدغه های ارزشی او را با جدیت با برنامه های بلند مدت به عمل تبدیل کنند.ازخدای منان برای همسر و فرزندان وسایر بستگان سلامتی و صبوری مسئلت داریم.
دکتر بهمن حوریزاد وخانواده
92/8/21

[11/15/13]   یادی از استاد فیزیک

در دهه محرم و هم زمان با عزاداری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) خبر فقدان استادی از حوزه آموزش فیزیک ایران و کرمانشاه عزای ما را دو چندان کرد. انشاا... روحش غریق دریای رحمت کردگار و با امام حسین (ع) محشور و قرین گردد. این استاد بزرگوار زنده یاد استاد مسلم رضایی بیستونی، استاد مسلم عرصه آموزش و پرورش دهنده ی روح و جسم فراگیران و دبیر مسلم فیزیک بود که حدود نیم قرن به تدریس این علم در تهران و کرمانشاه پرداخت. وی اولین دبیرستان هوشمند کرمانشاه و دومین مدرسه هوشمند کشور را پایه گذاری و تاسیس کرد.

یاد دارم اولین باری که خدمت ایشان رسیدم؛ پاییز 83 بود که به اتفاق گروهی از همکاران گروه های آموزشی ناحیه 3 ایشان را در دبیرستان هوشمند زیارت کردیم. با سعه صدر و روی باز ما را پذیرفت و با اخلاق خوش و بزرگواری تمام ما را مجذوب خود ساخت و با متانت خاص و علاقه ای وصف ناپذیر به معرفی مدرسه پرداخت. سخنان گهر بار اولین روز آشنایی با ایشان را هرگز فراموش نخواهم کرد به طوری که بلافاصله از ایشان خواهش کردم که برای سال بعد مرا برای تدریس ریاضی به صورت هوشمند و خدمتگزاری در عرصه آموزشی مدرسه بپذیرد. ایشان نیز که با توضیحات خوب و جامع خود، علاقه مرا برانگیخته بود؛ متوجه علاقه من شد و با شوق و لطف و بزرگواری مرا پذیرفت. این چنین بود که آرزوی تدریسم در مدارس هوشمند توسط آن عزیز برآورده شد و در مهر 84 سعادتی نصیب شد که در معیت ایشان به عنوان استاد فیزیک، من نیز کار تدریس ریاضی را انجام دهم.

بعد از اولین آشنایی با ایشان، دوبار دانشجو معلمان مراکز تربیت معلم را برای آشنایی با مدرسه به آن جا آوردم و هر بار ایشان بسیار جالب و جاذب توضیحات خود را بیان می فرمود و دانشجویان از فرمایشات ایشان استفاده کرده و علاقه مند به تدریس می شدند. چندین بار نیز به اتفاق همکاران از کارگاه های آموزشی ایشان بهره مند شدیم و با شیوه های آموزشی مبتنی بر IT و ICT آشنا شده و با شاگردی در محضر ایشان، با شیوه های تعاملی و استفاده از آزمایشگاه های مجازی و ... آشنا شده و هنوز در کار تدریس خود از آنها استفاده می کنم.

فقدان ایشان برای نگارنده که امسال در خارج از کشور و غربت تدریس می نماید؛ غم بزرگی است و غم دوری از دوستان و وطن را مضاعف می کند. به خصوص که از 10 مهر 92 به بعد به تدریس فیزیک مشغول شده و احساس همکارشدن با ایشان را در خود داشته و احساس شعف کرده و مرتب در سر کلاس ها از وی یاد کرده و آن چه را از ایشان یاد گرفته بودم؛ به شاگردان یاد می دادم.

اما به ناگاه با پیامکی خبر دارشده و در منزگاهی اینترنتی دیدم که دیگر ایشان را نخواهم دید. بسیار متاثر و متالم شدم و غم از دست دادن ایشان را به سوگ نشستم. برای آن یار سفر کرده از درگاه دادار گردون، رحمت و مغفرت و اجر جزیل و برای باز ماندگان سلامتی و بقای عمر و صبر جمیل را خواستارم.

بدین وسیله از راه دور این مصیبت جانکاه را به خانواده محترم رضایی به خصوص به پسران آن مرحوم مهندس مهدی و مهندس علی رضایی تسلیت عرض می نمایم. آقا علی ما را نیز در غم خود شریک بدانید و به مادر نیز تسلیت گفته و مطمئن باشید که نام و خاطر آن عزیز سفر کرده همیشه در یاد ما و دیگران زنده است.

چهار شنبه/ 22/آبان/ 92 برابر با 9 محرم و تاسوعای حسینی در ایران و عاشورای حسینی در استانبول. بهرام آروین- دبیر ریاضی و شاگرد کلاس فیزیک زنده یاد استاد مسلم رضایی
http://smartnet.persianblog.ir/post/65/

13/11/2013

پیام تسلیت « مجتمع غیر دولتی هوشمند کرمانشاه (راهنمایی و دبیرستان هوشمند)

http://www.smartsch.com/?p=396

smartsch.com باسمه تعالی به یاد مردی بزرگ،مسلم رضایی،همکاری مهربان وسخت کوش باور کردن مرگ دشوار است و دشوارتر ، باور کردن مرگ کسانی است که از دیگران زنده ترند. مرگ مسلم رضایی را از آن جهت نمی توان باور کرد که او از بسیاری از دیگران ، زنده تر بود.رضایی مرد اندیشه و تصمیم و عمل […]

05/07/2013

Smart School's cover photo

05/07/2013

Timeline Photos

05/07/2013

Timeline Photos

13/06/2013

Timeline Photos

[06/06/13]   چندين سال قبل براي تحصيل در دانشگاه سانتا کلارا کالیفرنیا، وارد ايالات متحده شده بودم،
سه چهار ماه از شروع سال تحصيلي گذشته بود كه يك كار گروهي براي دانشجويان تعيين شد كه در گروه هاي پنج شش نفري با برنامه زماني مشخصي بايد انجام ميشد.
دقيقا يادمه از دختر آمريكايي كه درست توي نيمكت بغليم مينشست و اسمش كاترينا بود پرسيدم كه براي اين كار گروهي تصميمش چيه؟
گفت اول بايد برنامه زماني رو ببينه، ظاهرا برنامه دست يكي از دانشجوها به اسم فيليپ بود.
پرسيدم فيليپ رو ميشناسي؟
كاترينا گفت آره، همون پسري كه موهاي بلوند قشنگي داره و رديف جلو ميشينه!
گفتم نميدونم كيو ميگي!
گفت همون پسر خوش تيپ كه معمولا پيراهن و شلوار روشن شيكي تنش ميكنه!
گفتم نميدونم منظورت كيه؟
گفت همون پسري كه كيف وكفشش هميشه ست هست باهم!
بازم نفهميدم منظورش كي بود!
اونجا بود كه كاترينا تون صداشو يكم پايين آورد و گفت فيليپ ديگه، همون پسر مهربوني كه روي ويلچير ميشينه...
اين بار دقيقا فهميدم كيو ميگه ولي به طرز غير قابل باوري رفتم تو فكر،
آدم چقدر بايد نگاهش به اطراف مثبت باشه كه بتونه از ويژگي هاي منفي و نقص ها چشم پوشي كنه...
چقدر خوبه مثبت ديدن...
يك لحظه خودمو جاي كاترينا گذاشتم ، اگر از من در مورد فيليپ ميپرسيدن و فيليپو ميشناختم، چي ميگفتم؟
حتما سريع ميگفتم همون معلوله ديگه!!
وقتي نگاه كاترينا رو با ديد خودم مقايسه كردم خيلي خجالت كشيدم...
شما چي فكر ميكنيد؟
چقد عالي ميشه اگه ويژگي هاي مثبت افراد رو بيشتر ببينيم و بتونيم از نقص هاشون چشم پوشي كنيم"

24/11/2012

Choose a Job You Love, And You Will Never Have To Work A Day In Your Life

[11/06/12]   “The difference between school and life? In school, you're taught a lesson and then given a test. In life, you're given a test that teaches you a lesson.”

Regards,
Smartsch

[10/31/12]   Quote of the Day:-

Computers themselves, and software yet to be developed, will revolutionize the way we learn.

Regards,
# Smart School

24/09/2012

Untitled Album

06/06/2012

★ Plz SHARE THIS PICTURE ON YOUR WALL ★

[05/18/12]   به دنيا نيامدن بهتر از آموزش نيافتن و نادان ماندن است؛ زيرا جهالت، ريشه ي همه بدبختي ها است.
(افلاطون)

[05/17/12]   مهندس سهرابی (معمار محترم ساختمان جدید) به صفحه دبیرستان هوشمند خوش آمدید.
[email protected]

13/01/2012

construction school - air washer

21/12/2011

گروه کامپیوتر دانشگاه آزاد اسلامی کرمانشاه

http://comuter.smartsch.com

smartsch.com به نام خدا سلام٬به وب سایت گروه کامپیوتر دانشگاه آزاد کرمانشاه خوش آمدید . شما بعد از مطالعه این متن می توانید با توجه به مقطع تحصیلی (کاردانی – کارشناسی – کارشناسی ناپیوسته ) خود در یکی از ۳ نظر سنجی که در سایت قرار دارد جهت پیش ثبت نام اقدام کنید . نام کاربری شما همان شماره دانشجویی و رمز عبور شم...

07/12/2011

Darvak

http://www.facebook.com/pages/Darvak/166702853428133

The Fashion & Nature Photography

05/11/2011

نمای غربی

[11/05/11]   سلام
روز سه شنبه همین هفته نمایشگاه هوشمند سازی در یکی از مراکز آموزشی کرمانشاه برگزار میشه ٬ دوستانی که آمادگی برای همکاری و مشارکت رو دارند اعلام کنند .
با تشکر از همه دوستان گرامی

[10/26/11]   salam be baro bax e smart schooli che khabar
.::reza oudsanji::.

[07/05/11]   baro bax e hooshmand chetoran bab biyayn ye gharari bezarim dore ham jam shim az khaterate hooshmand begim baham ashna beshim

[03/09/11]   به نظر شما سیستم آموزش مجازی باید چه امکاناتی داشته باشه پیشنهاد بدین
هرچی به ذهنتون میرسه

Location

Category

Telephone

Address

خیابان کسری ٬ ۲۲ متری هلال احمر ٬ دبیرستان غیردولتی هوشمند
Kermanshah
6718958739

Opening Hours

Monday 09:00 - 14:00
Tuesday 09:00 - 17:00
Wednesday 09:00 - 14:00
Thursday 09:00 - 14:00
Saturday 07:00 - 14:00
Sunday 07:00 - 12:00
Other Education in Kermanshah (show all)
تکمیل آسان دیپلم تکمیل آسان دیپلم
Kermanshah

ترک تحصیلی ها ، دیپلم ردی ها ، شاغلین و کارمندها ، نظام قدیم و جدید و.... اقدام کنید تا دیپلم رسمی آموزش و پرورش بگیرید.

به انگلیسی چی میشه به انگلیسی چی میشه
Dr.Fatemi St
Kermanshah, 6714599189

اگه دنبال اصطلاحاتی هستین که معادل اونهارو هیچ جا پیدا نکردین،شاید تو این پیج ببینین

شرکت سینمایی جلوه شرکت سینمایی جلوه
Kermanshah, 6714943768

اینجانب قدرت کاویارکارشناس امور نمایشی .گارگردان سینما وتاترهستم

خانه خورشید خانه خورشید
Kermanshah, 6714786784

نانو فناوران بیستون نانو فناوران بیستون
کرمانشاه - بلوار شهید بهشتی - سه راه 22 بهمن - کوچه بانک صنعت و معدن - پلاک 15 - طبقه دوم
Kermanshah

شرکت آموزشی - پژوهشی نانو فناوران بیستون برگزاری کارگاه های آموزشی در زمینه فناوری نانو ، آموزش نرم افزار های کوانتومی ، تولید محصولات نانو

Keep calm and love English Keep calm and love English
Iran
Kermanshah, 0098

English is every thing <3

مجتمع آموزشی پارسیان مجتمع آموزشی پارسیان
میدان تاجگذاری
Kermanshah