برنامه نویس

برنامه نویس

ما شما را در دنیای عصر ارتباطات یاری میکنیم ایده تیم برنامه نویس از تابستان 1392 شکل گرفت. ما سال هاست که در حوزه طراحی وب سایت و تولید سیستم های نرم افزاری مشغول به کاریم و تجربه هایی در این زمینه کسب نموده ایم. متاسفانه بارها شاهد بوده ایم که افراد پس از فراغت التحصیلی از لحاظ عملی در سطحی که بازار کار نیاز دارد نیستند، و همین افراد با صرف هزینه های سنگین در کلاس های مختلف بدنبال رفع این مشکل بوده اند. ما سعی کردیم عامل این مورد را بیابیم.
در حال حاضر آموزشگاه های متعددی در سطح کشور مشغول به فعالیت اند. متاسفانه به نظر می رسد که مطالب آموزشی که در این آموزشگاه ها تدریس می شود با نیاز بازار هم راستا نیست و افراد بعد از شرکت در کلاس ها به اندازه کافی مهارت کسب نکرده اند که بتوانند وارد بازار کار شوند و در همان حوزه مورد علاقه شان، شغل مناسبی را بیابند.
البته یادآور می شویم که همکاران ما در آموزشگاه های دیگر هر یک به تنهایی فردی متخصص و حرفه ای در حوزه کاری خود محسوب می شود و مشکل از تدریس دوستان همکارمان نیست بلکه محتوای آموزشی فراهم شده و شیوه تدریس در نظر گرفته شده به اندازه کافی موثر نیست.
ما سعی کردیم که با شناختی که از بازار کار در حوزه تخصصی خود داریم، اطلاعات مورد نیاز را در اختیار دانشجویانمان قرار دهیم و تخصصهایی را به آنها بیاموزیم که شرکتهای فعال به دنبال آن تخصص ها هستند. سیلابس های آموزش ما کاملا بر پایه پروژه بوده و دانشجو در طول یک دوره آموزشی یک پروژه کامل را به همراه مدرس، آغاز کرده و انجام می دهد و در نهایت به پایان می رساند. به این شکل دانشجو با فرآیند کامل انجام یک پروژه آشنا می شود. ما سعی بر این داشته ایم که پس از اتمام دوره ای آموزشی از همان دانشجویانمان در پروژه هایی که در دست داریم استفاده کنیم، که بتوانیم آنها را بدون وقفه وارد بازار کار کنیم.

[04/09/14]   سلام به دوستان، نشست انجمن کامپیوتر این هفته برگزار نمی شود. و جلسه سوم طی هفته آتی برگزار می گردد. با سپاس از شما دوستان

[03/20/14]   زندگی گرچه تازگی اش زیباست ولی کهنگی اش هم یاد خاطرات زشت و زیباست
بهار دلتان همیشه سبزباد
نوروزتان پیروز
ایام به کامتان باد

[03/05/14]   دوستان عزیز مشتاق دیدار شما در اولین نشست انجمن کامپیوتر هستیم..
پنج شنبه 1392/12/15 ساعت 18:30 الی 20
آدرس : بندر ماهشهر، کوی سعدی، کافه ستاره

25/01/2014

Looking at ASP.NET MVC 5.1 and Web API 2.1 - Part 2 - Attribute Routing with Custom Constraints...

نگاهی به ASP.NET MVC 5.1 و Web API 2.1
http://weblogs.asp.net/jgalloway/archive/2014/01/24/looking-at-asp-net-mvc-5-1-and-web-api-2-1-part-2-attribute-routing-with-custom-constraints.aspx

weblogs.asp.net I'm continuing a series looking at some of the new features in ASP.NET MVC 5.1 and Web API 2.1. Part 1 (Overview and Enums) explained how to update your NuGet packages in an ASP.NET MVC application, so I won't rehash that here.

jqueryui.com 20/01/2014

jQuery UI 1.10.4 Changelog | jQuery UI

jQuery UI 1.10.4 منتشر شد
لیست تغییرات در اینجا
http://jqueryui.com/changelog/1.10.4/

jqueryui.com jQuery: The Write Less, Do More, JavaScript Library

20/01/2014

Learn HTML5, CSS3, Javascript - video style tutorials

یک سایت منحصر به فرد جهت فراگیری HTML5,CSS3,JavaScript
پروژه‌های این سایت به سبک ویدئوهای ضبط شده هستند و شما می‌توانید با مشاهده هر کدام از آنها مراحل ساخت هر پروژه را از آغاز تا پایان مشاهده کنید.
http://thecodeplayer.com/

thecodeplayer.com TheCodePlayer plays code like a video helping people to learn front end technologies like HTML5, CSS3, Javascript, Jquery easily, quickly and interactively.

eloquentjavascript.net 20/01/2014

Eloquent JavaScript: A Modern Introduction to Programming

کتاب عجیبیه. مقدمات جاواسکریپت رو تا سطحی میگه که هیچ کس نمی تونه تو یه کتاب 220 صفحه ای جاش بده
http://eloquentjavascript.net/

eloquentjavascript.net Eloquent JavaScript is a book providing an introduction to the JavaScript programming language and programming in general.

20/01/2014

8 useful bootstrap 3 examples and tutorials

8 مثال از bootstrap 3
http://smashinghub.com/8-useful-bootstrap-3-examples-and-tutorials.htm

smashinghub.com Bootstrap 3 has been released and is generating quite bit of buzz among the web design community. A central feature of Twitter Bootstrap 3 is the use of

eweek.com 20/01/2014

Java Primary Cause of 91 Percent of Attacks: Cisco

Java سبب 91 درصد مشکلات امنیتی سال 2013 بوده‌است
http://www.eweek.com/security/java-primary-cause-of-91-percent-of-attacks-cisco.html

eweek.com Cisco's 2014 Annual Security Report points the blame at Oracle's Java for being a leading cause of security woes.

[01/20/14]   -اگر خوشبختی را برای يک ساعت می خواهيد، چرت بزنيد.

-اگر خوشبختی را برای يک روز می خواهيد، به پيك نيك برويد.

-اگر خوشبختی را برای يک هفته می خواهيد، به تعطيلات برويد.

-اگر خوشبختی را برای يک ماه می خواهيد، ازدواج كنيد.

-اگر خوشبختی را برای يک سال می خواهيد، ثروت به ارث ببريد.

-اگر خوشبختی را برای يک عمر می خواهيد، ياد بگيريد كاری را كه انجام می دهيد دوست داشته باشيد . . . !

استیو جابز

[01/06/14]   بیل گیتس، رئیس «مایکروسافت»، در یک سخنرانی در یکی از دبیرستان‌های آمریکا، خطاب به دانش‌آموزان گفت:
«در دبیرستان خیلی چیزها را به دانش‌آموزان نمی‌آموزند».
---------
او هفت اصل مهم را که دانش‌آموزان در دبیرستان فرا نمی‌گیرند، بیان کرد.
هفت اصل مهم بیل گیتس به این شرح است :

اصل اول: در زندگی، همه چیز عادلانه نیست، بهتر است با این حقیقت کنار بیایید.

اصل دوم: دنیا برای عزت نفس شما اهمیتی قایل نیست.
در این دنیااز شما انتظار می‌رود که قبل ازآن‌که نسبت به خودتان احساس خوبی داشته باشید،
کار مثبتی انجام دهید.

اصل سوم: پس از فارغ‌التحصیل شدن از دبیرستان و استخدام، کسی به شما رقم فوق‌العاده زیادی پرداخت نخواهد کرد. به همین ترتیب قبل از آن‌که بتوانید به مقام معاون ارشد، با خودرو مجهز و تلفن همراه برسید، باید برای مقام و مزایایش زحمت بکشید.

اصل چهارم: اگر فکر می‌کنید، آموزگارتان سختگیر است، سخت در اشتباه هستید.
پس از استخدام شدن متوجه خواهید شد که رئیس شما خیلی سختگیرتر از آموزگارتان است، چون امنیت شغلی آموزگارتان را ندارد.

اصل پنجم: آشپزی در رستوران‌ها با غرور و شأن شما تضاد ندارد.پدر بزرگ‌های ما برای این کار اصطلاح دیگری داشتند، از نظر آنها این کار «یک فرصت» بود.

اصل ششم: اگر در کارتان موفق نیستید، والدین خود را ملامت نکنید، از نالیدن دست بکشید و از اشتباهات خود درس بگیرید.

اصل هفتم: قبل از آنکه شما متولد بشوید، والدین شما هم جوانان پرشوری بودند و به قدری که اکنون به نظر شما می‌رسد، ملال‌آور نبودند............

[01/03/14]   چرا دوره های برنامه نویس ؟

* آموزش های مورد نیاز برای تبدیل شدن به یک نیروی متخصص :
در برنامه نویس تمامی آموزش های مورد نیاز برای تبدیل شدن به یک نیروی متخصص به صورت کاملا کاربردی ارائه خواهد شد. تمامی آموزشها مطابق با استانداردهای روز و مورد استفاده در بازار کار خواهند بود. ما سعی بر این داریم که هنرجویانمان را در ورود به بازار کار یاری نماییم. فقط کافیست که اراده کنید و با ما همراه شوید...

* استاندارد آموزشی :
سر فصل دوره ها با توجه به استاندارد های روز دنیا و نیاز های بازار کار ، تقسیم بندی ، برنامه ریزی و اجرا می شوند. ارائه مطالب استاندارد در کنار تجربیات بسیار ارزشمند اساتید این دوره ها می تواند ترکیب خوبی برای حرفه ای شدن شما فراهم آورد. در این دوره ها شما هر مبحث را در مثال و در قالب پروژه ای عملی فرا می گیرید. دیگر همه چیز دیگر به خود شما بستگی دارد …

* آمادگی برای ورود به بازار کار :
دوره های موجود در برنامه نویس بر اساس نیاز های بازار کار تهیه شده اند . دانشجویان پس از گذراندن دوره ها ، درک صحیحی از نیازها و توانایی های لازم برای ورود به بازار کار را کسب خواهند نمود ، آنچه که ما در آموزش بدان معتقدیم، آموزش کاربردی و اصولی همراه با انتقال تجربیات است . در این محیط آموزشی دانشجویان می توانند در طول دوره حداکثر تجربه کاری را کسب کرده و پس از پایان دوره هراسی از ورود به بازار کار واقعی و پذیرفتن مسئولیتهای سنگین کاری نداشته باشند و حتی بتوانند در جایگاه کاری خود به ارائه راه حلهای مناسب جهت پیشرفت مجموعه اقدام نمایند.

* روی خودتان سرمایه گذاری کنید :
با توجه به رشد روز افزون استفاده از تکنولوژی های مدرن و نیروهای متخصص، نیاز چشم گیری به نیروهای متخصص در بازار کار وجود دارد . در صورت دارا بودن تخصص و تجربه کافی می توانید جایگاه شغلی مناسبی داشته باشید . با توجه به بروز بودن سرفصل های آموزشی در دوره های تیم برنامه نویس شما یک شغل جهانی خواهید داشت و در صورت رعایت استانداردهای جهانی و دانش مناسب زبان و اطلاعات به روز می توانید در تمام نقاط جهان به راحتی فعالیت کنید .

* برای یک شروع قدرتمند مشاوره کنید :
اگر می خواهید یک برنامه بلند مدت و کار آمد برای آینده خود داشته باشید به راحتی می توانید از نظرات کارشناسی متخصصان تیم برنامه نویس استفاده نمائید. کافیست با ما در ارتباط باشید.

* پند آخر :
در پایان یادآور می شویم که هر چقدر هم که دوره های آموزشی ما پر بار و مفید باشد این تنها خود شما هستید که می توانید موفقیت خود را رقم بزنید. ما تنها می توانیم راه را به شما نشان دهیم، اطلاعات روز را در اختیارتان قرار دهیم و تجربیات چندین ساله مان را در اختیارتان قرار دهیم. در نهایت خود شما هستید که با تمرین و پیگیری مداوم می توانید از داده هایی که دریافت کرده اید بهترین استفاده را کرده و سطح توانایی های خود را افزایش دهید.

* شرایط و اطلاعات ثبت نام :
پس از مشاوره و انتخاب دوره های مورد نظر خود، اعلام حضور خود را به مسولان تیم برنامه نویس از طریق پست مربوط به همان دوره اعلام نمایید، البته می توانید با ایمیل شخصی مشاورین هم در ارتباط باشید.
-----------------------------------------------------------------------------
در ضمن فعلا دوره ها در خوزستان، بندر ماهشهر برگزار می شود.

[01/03/14]   سلام به دوستان عزیز، امروز تصمیم به معرفی تیمی نموده ایم که قادر به طراحی سایت سازمانی، شرکتی، شخصی و ... می باشد. و در ضمن سعی در ارایه مطالب روز برنامه نویسی را دارد.
از شما دوستان خواهشمندیم در این راه با ما همراه باشید، و ما را از نظرات خود بهرمند سازید
با سپاس - تیم برنامه نویس

Category

Address

Bandar-e Mahshahr
Other Education in Bandar-e Mahshahr (show all)
مبتکران ماهشهر مبتکران ماهشهر
Bandar-e Mahshahr