Jednou jsem šla na záchod v 1. patře, šla jsem v hodině.. A co se nestalo, sotva jsem zalezla do kabinky začalo se ozývat z vedlejší: jo, ano, ještě,.... umíte si to představit... ani nevíte, jak rychle se mi přestalo chtít čůrat... :/ :/ je to celkem smutný, co se tu děje, za ty dva roky jsem toho zažila hodně, ale tohle.... prostě, dost nechutný...
Co kecáš šukat na záchodech je ve škole je bomba!!
Přiznání ISŠP
Všechna přiznání jsou 100% ANONYMNÍ. Máte chuť sdělit svůj vtipný či šokující zážitek z prostředí Polygrafické, ale nechcete se pod něj podepsat?
Svoje přiznání vyplňujte v tomto formuláři http://bit.ly/Y1DMh8
11/11/2014
Nesnáším jak na mě všichni čumí.Mám chuť jít za tím kdo čumí a vlepit facku.
--
Nová přiznání posílejte zde http://bit.ly/Y1DMh8
Přiznání ISŠP Všechna přiznání jsou 100% ANONYMNÍ. Máte chuť sdělit svůj vtipný či šokující zážitek z prostředí Polygrafické, ale nechcete se pod něj podepsat? Svoje přiznání posílejte zde!
Jediné co si za 4 roky studia pamatuju je kovák
--
Admin: kdo je kovák?
Když byly organizace, nebyl jsem tam ani jeden den a stejně po mě nikdo nechtěl omluvenku.
Tak co zmrdi, jak si užíváte další pojebanej školní rok? :D
Jednou jsem šla Herodesovi pro tu jeho "melanč" a flusla jsem mu do ní a zamíchala :(
Na konec roku jsem si krásně vyhonil na záchodech a postříkal jsem kliku.
Prstila jsem kámošku během hodiny pod lavicí.
Konec roku a já propadám. Who cares?
Na tuhle školu už několik let nechodím, ale vždycky když mám cestu okolo, tak během hodiny běhám po chodbách, záchodech a všude dělám bo**el.
Ty pičo jak já jsem rád, že jsem odmaturoval ♥
Poslední dobou vídám ve škole nějak moc krádeží.
Klikněte zde pro získání vašeho sponzorovaného zápisu.
Poloha
Kategorie
Internetová stránka
Adresa
Brno