15/10/2022
Fungujem tady na IG sice jen chvilku, ale klientkám a klientům zlepšujeme život už nějaký ten pátek. 🗓️
Poprosili jsme Nicol, aby řekla, jak dosavadní spolupráci s TGU hodnotí. Rozepsala se dost, takže tady je jen úryvek 😌
www.thegritunit.cz
09/10/2022
Každý kouč kráčí po své cestě. Tohle je ta naše. 😌 Možná je podobná té tvojí?
Každou chvíli si myslíme, že jsme konečně přišli na to, jak některý věci dělat. Později přicházíme na to, že jsme to tak úplně nevěděli. Někdy si za tím stojíme, jindy si řekneme, že jsme to mohli udělat líp… no a občas si dáme facku kotoučem. 😀
Ideálně by se měl poměr těchto situací postupně posouvat ve prospěch jistoty ve způsobech, který používáte. Ale pokud si jednou budete jistí ve všem, vaše cesta za mistrovstvím ve vaší práci tím dosáhne svýho konce. 🏆
20/08/2022
Ty největší boje vedeme sami se sebou. Ne s okolím. I když pocit je někdy opačnej.
Ukazuju vám poměrně hodně ze svýho života. Vidíte že konzistentně cvičím, dělám jógu, zápasím, učím se na kytaru, jím dobrý věci, zažívám fajn chvíle s fajn lidma.
A jo, jsou to všechno věci, který mě naplňují a dělají spokojenějším. Není to fake. Ale ani celej obrázek, jak už to tu bývá.
Jsou dny, kdy dost z toho neudělám, protože na to nenajdu mentální sílu.
Jsou dny, kdy to udělám všechno, ale v mojí hlavě je stejně smutek, pocit samoty, neporozumění, výčitky, život v minulosti, absence smyslu věcí.
Jsou dobrý dny, skvělý dny, strašný dny, normální dny. Těch horších je poslední dobou trochu víc, než dřív. Ale je to pořád součástí procesu. Hodně věcí jsem otevřel, musím je prožít a uzavřít.
Taky zjišťuju, kolik lidí v mým okolí, na jejichž instáčích vidíte hlavně pozitivno, to má stejně. Každej prostě máme co řešit, to si buďte jistí.
Co mi pomáhá (ale nedělám to dokonale)?
Mám pocit, že jdu proti někomu ➡️ zkusím jít s ním.
Mám nějaký emoce ➡️ mluvím o nich. O pozitivních, i negativních.
Cítím na sobě masku ➡️ odhazuju ji.
Mám nějaký emoce ➡️ čelím jim, beru jejich energii a informaci.
Jsem negativní ➡️ well… snažím se nebýt.
A tak dál..
Co pomáhá vám (a nejste v tom dokonalí)?