13/08/2026
Mijn cadeautje aan de wereld 🎁
Het is mijn missie om iedereen op een laagdrempelige manier AI-geletterd te maken. AI is een zodanig belangrijke (r)evolutie, dat ik het als een noodzaak zie: iedereen moet over een basiskennis AI beschikken. Niet om mee te zijn met de hype, maar om zelf te kunnen nadenken over wat AI voor jou betekent, in plaats van het gewoon te laten gebeuren.
Of je het nu wil of niet, AI is here to stay.
En hoe langer je wacht om je erin te verdiepen, hoe groter de afstand wordt.
Tijdens mijn trainingen ontmoet ik mensen die al best ver staan met hun kennis over AI, maar evengoed mensen die nog niets met AI hebben gedaan of hooguit enkele experimenten met een tool zoals ChatGPT achter de rug hebben. Mensen die niet goed weten wat AI nu precies voor hen kan betekenen, wat de risico's zijn en wat je moet weten om er zelf mee aan de slag te gaan. Wat ik daarbij altijd probeer mee te geven, is een realistische kijk: geen overdreven hype, maar ook geen doemdenken. Een eerlijk beeld van wat AI wel en niet kan.
Die basiskennis, waarvan ik vind dat iedereen ze moet kennen, of je nu veel of weinig met AI doet, heb ik gebundeld in deze gratis podcast.
Voor mensen die al dagelijks met AI werken zal dit een gezonde herhaling zijn (hoewel ook zij vaak nog iets nieuw horen 😊). Voor de anderen: via deze podcast deel ik op een laagdrempelige en gratis manier het minimum aan kennis die jij over AI moet weten. Zodat je van daaruit zelf verder aan de slag kan.
Luister nu via Spotify. 6 afleveringen van een 20-tal minuten per aflevering, ideaal voor tijdens je wandeling, op je terras of in je auto. Hier is de link: https://open.spotify.com/show/03459DRftAc09AAAojLfTi?si=lPYS_W7sTZS-hcpEaXpwpQ&utm_source=copy-link&sci=spotify%3Acard-config%3A14mUOVy49LhK2ZTrfgezX8 (of zoek "AI voor iedereen" op Spotify)
Ik ben benieuwd wat jullie ervan vinden, laat iets weten!