23/04/2026
De laatste voorbereidingen voor Visionfest zijn in volle gang en er zijn nog slechts 10 tickets beschikbaar.
Mis het niet!
Bestel via visionfest.levelx.be
Informatie over onze afdelingen Crossmedia, Grafische technieken en Printmedia.
23/04/2026
De laatste voorbereidingen voor Visionfest zijn in volle gang en er zijn nog slechts 10 tickets beschikbaar.
Mis het niet!
Bestel via visionfest.levelx.be
26/03/2026
De leerlingen van 6DCM zijn volop bezig met de post-productie van hun kortfilms!
De spanning stijgt… en dat merken we ook aan de ticketverkoop
De tickets vliegen de deur uit. Er zijn nog slechts 30 tickets beschikbaar!
Wil je dit niet missen?
Bestel snel je tickets via 👉 https://visionfest.levelx.be
30 april ! 😉
23/03/2026
Op 30 april tonen de leerlingen van 6DCM hun eigen kortfilms tijdens Visionfest in CinemaZed (Hasselt). Verwacht een avond vol sterke verhalen, creativiteit en jong talent.
🎟️ Reserveer je ticket via: https://visionfest.levelx.be
Kom kijken en steun de filmmakers van morgen!
06/02/2026
De voorbije drie dagen stonden volledig in het teken van de filmopnames van 5 en 6DCM. De intense, creatieve en vooral inspirerende draaidagen liggen achter hen.
Vanaf volgende week duiken de leerlingen van 6DCM de post‑productie in en starten ze met de voorbereidingen voor Visionfest.
Blijf ons volgen, want er komen regelmatig updates achter de schermen!
De Poëzieweek is officieel begonnen!
Hier zie je enkele visuele gedichten van de leerlingen van 4DGT.
Woorden werden beelden en beelden werden poëzie.
28/01/2026
5DCM Opdracht: Reflectie van licht
16/01/2026
De laatste voorbereidingen voor de opnames van de kortfilms. De productiedossiers zijn klaar! De leerlingen van 6DCM trekken eerst twee weken op stage.
Daarna is het tijd voor actie op de set!
Veel succes allemaal 💪
15/01/2026
Eerste kennismaking met HTML in 4DCM!
10/01/2026
Vervolg van de lessen rond studiekeuzeproces: dit keer kregen de leerlingen van Crossmedia een rondleiding op in Hasselt.
We werden hartelijk ontvangen! Er werd informatie gegeven over de verschillende opleidingen met de focus op Grafisch Ontwerp. Daarna werden we rondgeleid en kregen de leerlingen een workshop rond typografie.
15/12/2025
3DGT.
In actie.
Frame voor frame. 🎥
11/12/2025
In het kader van de lessen rond studiekeuzeproces kregen de leerlingen van Crossmedia een rondleiding op .schoolofarts in Genk. De verschillende opleidingen werden voorgesteld en er werd meer informatie gegeven over wat de vakken inhouden.
Er zijn verschillende oud-leerlingen die voor een opleiding in het hoger kunstonderwijs kiezen en het is altijd een plezier te zien hoe goed ze het doen 🙂
.schoolofarts