10/11/2022
WEBINAR EXECUTIEVE FUNCTIES IN DE KLAS 🏫📚
Wil je er graag bij zijn, schrijf je dan in via [email protected]!
Gepassioneerd door onderwijs en psychologie bundelen wij bij De Aster onze krachten om kinderen, jon
10/11/2022
WEBINAR EXECUTIEVE FUNCTIES IN DE KLAS 🏫📚
Wil je er graag bij zijn, schrijf je dan in via [email protected]!
De website is live! 🥳 Surf naar www.de-aster.be en neem zeker een kijkje! Heb je vragen? Mail dan gerust naar [email protected].
31/03/2022
Hallo, ik ben Amelia!
Ik ben als onderwijsassistent verbonden aan de faculteit Psychologie en Educatiewetenschappen van de Vrije Universiteit Brussel. Ik geef les en coördineer vakken waarin competentiegericht onderwijs voorop staat. Mijn passie voor onderwijs toont zich in mijn ervaring als leerkracht lager onderwijs en mentor in het middelbaar onderwijs. Als mentor ondersteunde ik leerlingen op socio-emotioneel vlak en begeleidde het leerkrachtenteam in het zoeken naar gepaste zorg in de klas. Daarnaast werkte ik ook in een CLB als psycho-pedagogisch consulent en beleidsmedewerker.
Naast mijn passie voor onderwijs sta ik ook al jaren in de praktijk als klinisch psycholoog.
31/03/2022
Hallo, ik ben Eva!
Ik ben als onderzoeker en onderwijsassistent verbonden aan de faculteit Psychologie en Educatiewetenschappen van de Vrije Universiteit Brussel. Ik doe al meer dan 10 jaar onderzoek naar leesontwikkeling en dyslexie en de aanpak van leerstoornissen in het onderwijs. Ik geef ook les in de vakken Onderwijspsychologie & Leerstoornissen, Ontwikkelingspsychologie en Onderzoeksmethoden en -technieken. Daarnaast werkte ik als studiebegeleider aan de lerarenopleiding van de Erasmus Hogeschool Brussel en als psycho-pedagogisch consulent bij het CLB.
Naast mijn passie voor wetenschappelijk onderzoek en onderwijs sta ik ook al jaren in de praktijk als klinisch psycholoog.
31/03/2022
Welkom!
Gepassioneerd door onderwijs en psychologie bundelen wij bij De Aster onze krachten om kinderen, jongeren en hun ouders te ondersteunen bij hun schooltraject. Daarnaast delen we graag hier onze wetenschappelijke kennis en praktijkervaring met professionals uit het werkveld (leerkrachten, psychologen, logopedisten…).
Neem zeker een kijkje op onze website en contacteer ons gerust met al jullie vragen.