11/09/2026
Melt, Move and Make It Cute met Twen Peeks (DE) 💋
De internationale burlesque-wervelwind Twen Peeks komt op zondag 8 november 2026 naar Antwerpen voor twee onwijs boeiende masterclasses!
Verwacht een namiddag vol beweging, burlesque, lichaamsbewustzijn, praktische tools én vooral heel veel fun.
Wie is Twen Peeks? Van de Coyote Ugly Saloon tot burlesque festivals wereldwijd: deze Latina verovert al bijna 15 jaar de podia! Zeer blij dat ze naar ons komt!
Masterclass 1: Melt Into Movement (14u00 – 15u30)
Voor movers, shakers én iedereen met een paar (artritische) gewrichten. Combineer yoga met somatische en kinetische therapie. Leer soepelere overgangen maken, bewuster bewegen en letterlijk smelten in je beweging met meer gemak, controle en vertrouwen.
Masterclass 2: Make It Cute (16u00 – 17u30)
Wat als er tijdens een performance iets misgaat? Een kostuum dat scheurt, haperende techniek of een toeschouwer die zijn handen niet thuis houdt? Leer praktische én creatieve manieren om te improviseren, problemen op te lossen en van een onverwacht moment alsnog een geweldig onderdeel van je show te maken. How do you make it cute?
Datum: Zondag 8 november 2026
Locatie: Ballaarstraat 32, 2018 Antwerpen
Prijs: €49 per masterclass
PROMO: Schrijf je in voor beide masterclasses en ontvang 10% korting op de totaalprijs!
Of je nu een doorwinterde performer bent of gewoon nieuwsgierig: iedereen is welkom!
Claim je plekje via https://antwerpburlesqueacademy.com/shop/aba-workshop/open-workshop/melt-move-make-it-cute-with-twen-peeks/